Základní informace o serveru

SFDFD Freeroam je public freeroam server pro GTA San Andreas: Multiplayer, který se snaží hráčům nabídnout kvalitní zázemí pro multiplayerovou hru s ostatními hráči. Na serveru můžete najít množství zajímavých featur, ať už inspirovaných single-playerem GTA San Andreas nebo zcela originálních.

Proč si mezi množstvím serverů vybrat zrovna nás?

Jdeme s dobou a vyvíjíme se!

Náš server se pravidelně aktualizuje s novými verzemi SA:MP, využíváme všech nových dostupných funkcí. Pravidelně server updatujeme.

Vybíráme si hráče!

V naší herní komunitě nestojíme o hráče, kteří podvádí nebo rozvracejí komunitu. Takových hráčů se nemilosrdně zbavujeme.

Jsme přátelští a záleží nám na názoru hráčů!

Respektujeme a pravidelně čteme návrhy a poznatky všech hráčů. Podle nich se často inspirujeme při dalším vývoji serveru. Neděláme nic, co by bylo našim hráčům proti srsti. Tykáme si.

Hrajeme hru, nenapodobujeme realitu!

Zastáváme se názoru, že Grand Theft Auto je série her, u které se lze bezvadně odreagovat od reálného života. Tím se řídíme při vývoji serveru. Nemusíte si proto u nás dělat nesmyslné řidičské průkazy, aby jste si mohli zahrát, nemusíte hledat banky, aby jste nepřišli o vaše peníze, můžete využívat teleportů a mnoho dalšího!



IPplay.sfdfd.cz