Speciální Halloween event 2020!

KyBLKuBAKyBLKuBA Hlavní Administrátor
upraveno 31. October 2020 v SFDFD
Zdravíme všechny hráče SFDFD!

Opravdu si někdo myslel, že by rok 2020 byl bez Halloween eventu? Ha ha, halloween je doba, kdy mrtvoly ožívají, server je toho důkazem..

Tak jako už je zvykem několik dlouhých let, tak i tento rok bude na serveru speciální halloween event. Ovšem tento rok to bude poněkud jiné a nebude to pouhé hledání dýní po mapě. Pro někoho možná radostná zpráva, pro někoho možná smutná zpráva, protože získat dýně bude nyní o něco těžší.


Od 17:00 až do 22:00 se na serveru každou hodinu odstartuje speciální halloween event, pro jeho připojení se musíte ovšem nacházet na hřbitově v Los Santos (vinewood) - viz. mapa:


POZOR: Je potřeba se nacházet na hřbitově opravdu na sekundu a na minutu přesně, jakmile odbije celá, nebude už možnost se do eventu připojit.

Po zahájení eventu se všem hráčům začnou po hřbitově zobrazovat dýně, kdo dřív dýni sebere, toho je!
Jakmile seberete dýni, je potřeba s ní utíkat co nejrychleji dovnitř budovy krematoria a tam ji uložit. Pak můžete jít zase pro další dýni.


Ovšem pozor! Společně s zahájením eventu se i pomalu zavírají mříže od budovy krematoria. Kdo nebude uvnitř než se mříže zavřou, ten zemře a přichází o všechny svoje nasbírané dýně!


Nasbírané dýně můžete utrácet v halloween obchodě (dostupný od 1.11.2020), který nabízí několik speciálních položek, které jinak zakoupit nelze, než během této akce. (známe z minulosti jako otrávená katana, otrávený tear gas granát, balíček poslední záchrany a nebo třeba prokletou hůl..)
Kromě toho si lze za nasbírané dýně pořídit i některé z těchto speciálních halloween vozidel: (některé na 120 dnů, některé navždy)Celý event je doprovázen i speciálně vytvořenou zvukovou stopou, proto doporučujeme pro lepší zážitek mít zapnuté zvuky hudby na maximální úroveň (Radio hlasitost) 

Celá akce bude trvat od pátku 30.10.2020 do neděle 8.11.2020. Po ukončení eventu již nebude možné nasbírané dýně nijak utratit a zbylé dýně budou všem hráčům odebrány.

Díky všem co se do eventu zapojíte a přeji vám hodně úspěchu a strašidelný halloween!


 1. Zapojíte se do speciálního Halloween eventu?38 hlasů
  1. ANO!
   76.32%
  2. Ne..
   23.68%Komentáře

 • KyBLKuBAKyBLKuBA Hlavní Administrátor
  upraveno 27. October 2020
  Obrázky speciálních halloween vozidel, které bude možno zakoupit za nasbírané dýně, budou brzy doplněny.. • KyBLKuBAKyBLKuBA Hlavní Administrátor
  2
  Již dnes v 18:00 započne první speciální Halloween event! Ještě jednou upozorňuji, že pro jeho připojení je potřeba se přesně v 18 hodin nacházet na hřbitově v Los Santos vinewood (lze označit checkpointem - /halloween)

  Předem se omlouvám za chyby, které mohou během eventu nastat. Nedá se vše předem otestovat a vždy se může najít nějaká chybka. Proto prosím pokud na něco narazíte, napište do nahlášení chyb nebo přímo mě do soukromé zprávy, ať se může chyba co nejdřív opravit a vy si můžete užívat halloween eventu. • KyBLKuBAKyBLKuBA Hlavní Administrátor
  7
  Od zítra (1.11.2020) bude na serveru dostupný i Halloween obchod, který bude nabízet několik známých featur z minulého roku jako otrávená katana, balíček poslední záchrany atd., plus pár dalších věcí.
  Kromě toho ale samozřejmě půjde i tento rok zakoupit jedno ze speciální Halloween vozidel a tentokrát ne pouze na 120 dní, ale navždy!

 • KyBLKuBAKyBLKuBA Hlavní Administrátor
  upraveno 6. November 2020
  Poslední 3 dny speciálního Halloween eventu! Poslední halloween event bude probíhat v neděli 22:00, v pondělí po restartu serveru (ve 4:00) bude halloween event ukončen a halloween tématika odstraněna.
  Pozor: po restartu již nebude možné jakkoliv utratit svoje nasbírané dýně. • KyBLKuBAKyBLKuBA Hlavní Administrátor
  upraveno 8. November 2020
  7
  Poslední den speciálního Halloween eventu! Dnes je poslední den zapojit se do sbírání dýni a taktéž poslední den, kdy můžete svoje nasbírané dýně utratit v Halloween obchodě. 

  Díky všem za účast na severu, sešlo se nás během Halloween neskutečných 76 hráčů, což je vzhledem k tomu jak server poslední dobou stárne, dost neskutečný číslo. Jsme za něj neskutečně rádi a samozřejmě nám to dodalo hodně motivace k tomu vymýšlet další speciální akce, případně dokončit rozpracované projekty. 


  A jen bych se chtěl ještě vyjádřit k pár lidem, kteří to i během eventu nevydrželi a museli podvádět skrz nepovolené modifikace.. měli by jste se nad sebou opravdu zamyslet, jak moc jste ubozí, že i během takové speciální akce, ve které vůbec nejde o soutěžení s ostatními a výhru má prakticky každý, musíte podvádět. Samozřejmě nasbírané dýně, případně předměty za ně nasbírané, budou podvodníkům odebrány a do budoucna se bude přemýšlet o další restrikci v tom stylu, že jim bude permanentně zakázan přístup na jakýkoliv event. Ač už speciální, či normální. Protože tohle opravdu ta největší ohavnost a naprostá ubohost. Tato diskuze je zavřená.