show must go on

versaceversace Helper
upraveno 12. December 2021 v Nábor helperů
 Vaše herní jméno: 
Versace, nebo při nejhorším různé jiné formy toho to jména
------------------------------------------------------------------------------------------------
Věk: 

Je mi 17 let 
------------------------------------------------------------------------------------------------
 Počet nahraných hodin: 
Něco málo přes 550 hodin čistého času
 Kontakt na FB(můžete do SZ):

Myslím si, že většina AT/HT má můj Facebook, takže zbytku kdo jej nemá ho můžu poslat popřípadě do SZ
Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?:
Myslím si, že každý se od sebe lišíme dost, ať už přístupem či jinak, ale já jsem originální v tom, že dokážu na serveru v krátkém čase nahrát obrovskou aktivitu, kterou si dokážu udržet hodně dlouho a taky se vyznám hodně v módu a ostatních věcech. Dokážu přinést nápad k různým věcem co se týče serveru apod., myslím si, že když teď budou Vánoce a vánoční eventy, tak se to bude hodit. Negativní věc ve které se liším od ostatních je, že se dokážu lehce naštvat a někdy to nevede k dobrým věcem, naštěstí toto už se snažím krotit a držím to na uzdě a myslím si, že si Vaše PROTI jen z důvodu mezi námi, nebo kvůli toho, že jsem teď déle nehrál nezasloužím. Děkuji
Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky:
Takže začal bych tím, že mě asi většina z vás zná, jelikož jsem si zde už párkrát app vyplňoval. Jmenuji se Jan (Honza), je mi 17 let a pocházím z moravskoslezského kraje. Na škole se specializuji na cestovní ruch a management kolem něj. Svůj volný čas trávím jak na počítači, kde hraju různé hry a vytvářím projekty, tak s kamarády na různých výletech, výšlapech apod.. Kromě těchto věci, taky hraju fotbal už nějaký ten pátek. Taky jsme založili s kamarády projekt, který je vlastně ve fotbalovém/futsalovém odvětví, kterému se teď naplno věnujeme. Myslím si, že toto je to hlavní a něco co se změnilo, za těch pár let a pár přihlášek. 
 Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3:
Ano jsem schopen se zúčastnit pohovoru na TS3 :bleep_bloop:
Kdy a jak jste se dostali k SFDFD:
K serveru SFDFD jsem se dostal již dávno, kdy ještě byl hosting přes RsGame. Od té doby zde již aktivně/pasivně hraju. Hrál jsem vždy na serveru VG, který byl hodně úspěšný po té, co VG umřelo a mí kamarádi začali hrát SA:MP právě na RsGame, tak mě dotáhli zpět k hrání této hry a k tomuto úžasnému serveru, na kterém jsem prožil hodně hezkých, také hnusných chvil a věnoval jsem mu hodně svého volného času.

Pokud si dočetl až na konec, tak ti moc děkuji. Všem taky děkuji předem za pozitivní a předpokládám, že i hodně negativních reakcí na mojí přihlášku. Taky vám chci popřát předem krásné Vánoce, šťastný nový rok, hezké prožití adventu a vánočních svátku. S láskou 
Versace boreček

Komentáře

• BobekBobek Helper
    upraveno 12. December 2021
    2
    Tvoje aktivita je nulová, nejsou to ani 2 dny, co si se po strašně dlouhé době připojil.
    Proto ti teď to PRO dát rozhodně nemohu.
    PROTI
    Little pig ,little pig, let me in
  • KaliYugaKaliYuga Organizátor eventů
    2
    Sice bych tě rád v HT opět viděl, protože jsi svou práci vždy zvládal na jedničku.. Bohužel ale musím souhlasit s Bobkem. Já mám zatím neutrální názor, protože přihlášky na helpera se většinou vyřeší okolo týdne. Takže pokud během dalších pár dnů budeš opravdu aktivní, tak nemám žádný problém ti dát PRO. Za pár dní ti sem hodím svůj verdikt.
    KaliYuga, známá též jako Temný věk je v hinduistickém cyklickém pojetí dějin ten nejnižší ze čtyř věků vývoje světa, který končí degenerací lidí, úpadkem a úplným zničením.
  • xperyzxperyz Uživatel
    1
    Stejný názor jako Bobek.
    Proti
    Pokud zvýšíš aktivitu tak by jsem byl i pro
  • WukišWukiš Administrátor
    3
    Chápu, že jak se zvedla aktivita hráčů na serveru, tak chce zase každý do HT..
    Ale teď s Kennym bude v týmu celkem 10 helperů (společně s EO) a na ten počet hráčů co tu hraje zase není potřeba tolik helperů a navíc si tu po jaké době.

Za mě ne.

• OkurkingOkurking Helper
    5
    Myslím si, že v ht by měli být převážně lidi, co se aktivně pohybují v sfdfd komunitě. Nelíbí se mi představa, že si někdo jen tak příjde zpět na server když tam začnou hrát lidi a dejte mi helpera.

Ne.

• AndrejAndrej Server Administrátor
    1
    Já jsem pro přijetí, nemám a ani jsem neměl s tebou žádný problém. V HT jsi už chvíli byl a pokud vím, tak mod znáš dobře. Sice tu je ten fakt, že hraješ znovu chvíli, ale nebyl bys první, ani poslední, kdo byl takhle přijat. V HT včetně EO je sice teď 9 lidí, ale v HT je reálně tak polovina z toho pokud se nepletu.
    Minimálně bych byl pro přijetí na zkušební dobu a pokud se prokáže, že to s aktivitou myslíš vážně, tak tak by nebyl problém si tě nechat.
  • + za tých pár dní si bol dosť aktívny
    + počet hodín
    + skúsenosti s helpením
    Skúsil by som to, PRO.
  • KaliYugaKaliYuga Organizátor eventů
    Jsem pro zkušební dobu. 
    KaliYuga, známá též jako Temný věk je v hinduistickém cyklickém pojetí dějin ten nejnižší ze čtyř věků vývoje světa, který končí degenerací lidí, úpadkem a úplným zničením.
  • BobekBobek Helper
    upraveno 16. December 2021
    Aktivitu si zlepšil, takže svůj hlas měním na PRO
    Little pig ,little pig, let me in
  • DaNielDaNiel Server Administrátor
    upraveno 16. December 2021
    2
    Co si tak pamatuju, tak si jako helper nahrával 80+ hodin, byl si bezproblémový a kick si vlastně dostal ještě s pár dalšími členy HT za nízkou aktivitu. Podle tvého pomáhání ve hře a z minulosti věřím, že si mód ještě pamatuješ tak si myslím že pohovor není nutností.

Zkus si to tentokrát nepokazit, další šanci už nedostaneš.

Přijat na zkušební dobu.
Tato diskuze je zavřená.