Prihláška do Helper Teamu

• Vaše herní jméno: ctn

• Věk: 15

• Počet nahraných hodin: 565

• Kontakt na FB(můžete do SZ): Vedenie Helper Teamu má.

• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?: V HT som už niekoľko krát bol, taktiež na serveri mám pomerne veľa nahratých hodín, čiže mám skúsenosti ako s pôsobením v HT tak s módom. Ako som spomínal vyššie v HT som už síce niekoľko krát bol, ale ako mnoho z vás vie vždy som to zhruba po mesiaci vzdal.. Hlavným problémom bola väčšinou škola, ale to už momentálne takým problémom nie je. Tento krát by som sa v HT rád udržal čo najdlhšie to pôjde a hlavne to už nechcem vzdať po mesiaci.

• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky: Ja si myslím, že všetci ma už isto dobre poznajú, ale isto sa tu nájdu aj ľudia, ktorí o mne nevedia vôbec nič.. Takže to tak stručne zhrniem. Volám sa Roman mám 15 rokov pochádzam z dediny menom Borovce. Voľný čas trávim najmä vonku s kamarátmi, ale taktiež hraním počítačových hier. Ako menší som hrával futbal za dedinu, ale po pár rokoch sa nám rozpadol tím, čiže som s tým už potom prestal a hrám už futbal len tak pre zábavu s kamarátmi. Momentálne chodím do prvého ročníka na odbor Automechanik. Mojim najväčším koníčkom je momentálne asi rybárčenie, ktorému sa venujem už ôsmy rok. 

• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: Samozrejme, nie je problém.

• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: To už bolo veľmi dávno, ale myslím, že skrz nejakého kamaráta.

(Viem, že je na toto možno ešte príliš skoro po takej dlhej dobe neaktivity, ale tak za pokus to stojí a predsa len aktivita je to najmenej tá sa dá nahrať vždy)

Komentáře

• EsooEsoo Server Administrátor VIP
    1
     =) :p  
  • AvocaddoAvocaddo Helper VIP
    • Aktivita
    • Vek
    • Hodiny
    • Nie si problémový hráč
    PRO
  • BacaBaca Administrátor VIP
    Súhlasím s Esom.
  • DaNielDaNiel VIP Organizátor eventů
    Taktéž souhlasím s Esem.

• RelaXosRelaXos Administrátor VIP
    Tiež súhlasím s Esom 
  • XpeXpe Administrátor
    Súhlasím s Relaxom
  • WukišWukiš VIP Organizátor eventů
    upraveno 11. January
    Byl jsi dlouho neaktivní a nevidím důvod dělat vyjímky v tomhle. PROTI a zkusil bych to za měsíc, pokud vydržíš s aktivitou a chováním, nebudu mít problém.
  • JamallJamall Helper VIP
    Chtěl jsem napsat něco svého ale tentokrat souhlasím plné s Wikim.. PROTI, zkusil bych to ta měsíc.
  • .WinteR..WinteR. Administrátor
    Souhlasím s Xpem.

• EloniskoElonisko Uživatel VIP
    PROTI souhlasím s Wukim
  • EsooEsoo Server Administrátor VIP
    Prijatý na skúšobnú dobu.
Tato diskuze je zavřená.