[Luk4sk0]

Vaše herní jméno: [Luk4sk0]
Věk: 19
Počet nahraných hodin: 295 h.
Kontakt na FB(můžete do SZ): Do sz, když budete chtít.
Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?: Tak ve volném čase na serveru se snažím pomáhat lidem, jednou jsem si žádost podával je to docela dlouho.. Mezitím se událo dost změn v mém životě, ale sfdfd mě stále baví. Začal jsem ho hrát více než dřív, tak bych byl rád kdyby jsem mohl být součástí HT podmínky snad splňuji. Nevím co bych sem osobně více psal.
Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky:
Takže jmenuji se Lukáš, je mi 19 let, pocházím z Jihočeského kraje. Jsem vyučen jako opravář zemědělských strojů. Poté jsem šel ještě na nástavbu s cílem si udělat maturitu, ale po prvním roce jsem dělal opravky ze čtyřech předmětů, jelikož jsem do té školy nechodil. :D Potom jsem si řekl, že by možná bylo lepší jít makat. Tak jsem se vykašlal na školu, začal makat, díky tomu mám také více času na sfdfd. Začal jsem makat v jakési firmě která se zabývá motory do aut Toyota <3 xd. Ve volném čase hraju csko, assc a převážně samp. Nebo se proháním po Jihočeském kraji ve své pistáciové fábii s velkým obsahem 1.4 mpi, mimochodem je na prodej, kdyžtak sz :* 
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3:
Samozřejmě, jsem.
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: 
Dříve jsem hrál na jednom nejmenovaném serveru, který se nějakým způsobem rozpadl a nikdo tam nehrál.. Poté jsem měl s gtačkem nějakou dobu pauzu. Když jsem zase dostal chuť na gtačko od Bobra a Rallyho jsem se dozvěděl, že hrají na sfdfd.

Komentáře

• WukišWukiš VIP Organizátor eventů
    Co si pamatuju tvoje chování s tvým kamarádem..
    Ne, ty nejsi vhodný adept do HT.
    PROTI
  • LeonnnLeonnn Helper VIP
    PROTI
    -nadávaš
    -neustále porušuješ pravidlá
    -nepomáhaš
    ぶん ぁお が
  • AvocaddoAvocaddo Helper VIP
    Nevidím ťa pomáhať a myslím si, že sa tvoje správanie nie je vhodné na to, aby si bol Helper.
    PROTI
  • SalenyZajoSalenyZajo VIP Organizátor eventů
    upraveno 5. January
    Nevím proč to zkoušíš, tvoje chování je uplně mimo, neustálé nadáváš, urážíš, a svůj názor ani nezměním...

PROTI

Zayic
  • .WinteR..WinteR. Administrátor
    Wuki to napsal 100% trefně ;)
    ode mě velké PROTI

• SbqqSbqq Administrátor VIP
    Na požádání autora to uzamykám.
    Pokud chceš být někdy Helper, tak musíš zapracovat hlavně na tom chování, no.
    ---------------------------------------------------------------------------
    {Chceš nahlásit nějakého hráče? Tak klikni »ZDE«}

{Přišel si o nějakou věc? Tak klikni »ZDE«}

{Dostal si neprávem ban? Tak klikni »ZDE«}

{Chceš si podat přihlášku do HT? Tak klikni »ZDE«}
    ---------------------------------------------------------------------------
Tato diskuze je zavřená.