RoziiiK do HT?

Vaše herní jméno: SR]RoziiiK
• Věk: 17
• Počet nahraných hodin: 7 + old acc 7 taktéž (vím podmínka je 100h ale kyblkuba mi psal že to můžu zkusit i tak)
• Kontakt na FB(můžete do SZ): SZ
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?: jestli se od někoho liším úplně nevím, ale oproti jiným hráčům/helperům vždy odpovídám celou větou, a nejvíce srozumitelně, a celou větou nepíše skoro nikdo, také jsem byl 2 měsíce helper na konkurenčním serveru, takže zkušenosti jsou samozdřejmé.
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky: Ahoj, jmenuji se Dominik, ve volném času hodně hraji SA-MP následně hraju Florbal, jezdím závodně na kole, samozdřejmě chodím ven s kámošema, momentálně se rozmýšlím jestli budu hrát zase fotbal, dále skáču na freestyle koloběžce, a věnuji se samozdřejmě ve volném čase rodině, přítelkyni, a kamarádům. A ještě abych nezapoměl, hodně rád v SA-MP driftuji.
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: Ano, akorát se mi rozbil mikrák takže musím po výplatě koupit novej. :/
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: Bylo to někdy v roce 2013, kdy jsem si projížděl samp servery, a vyjel mi váš server. tak jsem ho zkusil a začalo mně to bavit. Téhož roku jsem taky ze sampem skončil, protože mě hraní nebavilo, a v roce 2019 jsem se vrátil zpět na SA-MP scénu.

To je ode mně vše, budu rád za kladné i nekladné názory, děkuji.

S pozdravem RoziiiK

Komentáře

Tato diskuze je zavřená.