chemča do HT?

• Vaše herní jméno: chemykkk
• Věk: 7.5 2002 
• Počet nahraných hodin:  718h.
• Kontakt na FB(můžete do SZ):  Dejvik Šmíd
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?: myslím si že když jsem byl na postu helpera tak semnou nebyl žádný problém jsem neproblémoví a aktivní hrač teda uže ted aktivní předtím jsem nemel počítač ale ted už to je dobrý a jsem spolehlivej si myslím 
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky: Mé jmeno je David myslím si že me už znáte hraju fotbal rád hraju na sfdfd dobrá komunita lidi na pokecání nekteří to berou sice važne občas ale to je detail je to dobrá komunita jinak hraju ješte league of legends cs:go a to je asi všechno jsem komunitativní člověk rad z každým pokecám a tak učím se truhlářem je mi 17 mam holku a žiju takovej obyčejnej život není njak zvlaštní rok za rokem pline a vše je pořád stejný akorát starnem a starnem nevím co všechno dál dodat když me tu z AT znate všichni skoro teda takže tam jen to že vím ta aktivita je ted malinka ale za ty 4-5 dní co tu jsem si myslím že dobrý jsem tu skoro furt čas na to je takže tak nejvíc hraju to sampko no a to bych dal nerozebíral takže tak rad bych se vratil do tak super komunity 
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: YES
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD:  3roky zpátky možná déle

Komentáře

• SbqqSbqq Server Administrátor
    PROTI, začal si nedávno hrát a myslím si, že by sis mohl nahrát ještě nějaký ten měsíc, než půjdeš do HT.
    ---------------------------------------------------------------------------
    {Chceš nahlásit nějakého hráče? Tak klikni »ZDE«}

{Přišel si o nějakou věc? Tak klikni »ZDE«}

{Dostal si neprávem ban? Tak klikni »ZDE«}

{Chceš si podat přihlášku do HT? Tak klikni »ZDE«}
    ---------------------------------------------------------------------------
  • tbhtbh Uživatel VIP
    Lidi jako ty do HT nepatří. Byl si tam několikrát a nikdy to nedopadlo dobře.

• STEFANSTEFAN Uživatel VIP
    Proti.
    Len nedávno si znova začal hrať. Možno by som ti dal PRO keby som v budúcnosti videl aktivitu.

• MemorykMemoryk Uživatel
    Ahoj,

• Síce si začal nedávno aktívne hrávať, no vidím ako hráčom pomáhaš, snažíš sa ap..
    • Si velice bezproblémový hráč a mód ovládaš bezchybne.
    • Za mňa máš veľké PRO!

S pozdravom Memoryk. <3
    Lapšanský Kebab s.r.o
  • EloniskoElonisko Uživatel VIP
    Proti když si se dostal do ht byl si tam max 1 měsíc a pak zase bez aktivity takže až uvidím že hraješ pořádně a ne zase 1 měsíc tak ti dám pro zatím dávám PROTI
  • Malda69Malda69 Organizátor eventů
    Vidím tě tu po dlouhé době, zkus ještě něco málo nahrát a změním názor. Proti
  • LeonnnLeonnn VIP Organizátor eventů
    Súhlasím s ostatnými.
    ukáž nám že o to miesto fakt stojíš a nemám problém ti o mesiac dať pro
    ぶん ぁお が
  • WukišWukiš Administrátor VIP
    Stejnej případ jako Teen.. začni hrát aktivně a nebudu mít problém, PROTI.

• SalenyZajoSalenyZajo Uživatel
    Myslím si že dát si přihlášku po pár dnech co začneš hrát není uplně v pohodě, dejme tomu čas, a svůj názor změním za mě PROTI

Zayic

• EsooEsoo Uživatel
    Názor ostatných je jasný.
    Neprijatý.
Tato diskuze je zavřená.