Měl bych pár dnů sečkat, ale co už. Aneb přihláška do HT (Teen)

• Vaše herní jméno: Teen_n1
• Počet nahraných hodin: 1021h
• Kontakt na FB(můžete do SZ): pokud budu přijat pošlu do sz
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?: Byl jsem v HT několikrát, mám zkušenosti, znám všechny příkazy a chovám se normálně.
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky: Jmenuju se Jiří a je mi 15 let. Chodím do prváku na střední škole. Ve volném čase hraju počítačové hry, zejména GTA San Andreas, občas zapnu GTA V. Dřív jsem hrával florbal za školu, ale už mě to nebavilo tak jsem přestal a začal hrát počítačové hry  *-*. Teď vám povím něco ohledně mého SFDFD života. Na SFDFD jsem začal hrát asi okolo roku 2013. Od té doby jsem byl v HT cca 8x. Pokaždé jsem byl buď vyhozen z HT nebo jsem odešel z důvodu neaktivity. Dnes jsem jiný, vyspěl jsem. Začal jsem hrát na SFDFD před pár dny s tím, že tam pokořím nějaké toptimes na race, protože jak někteří ví, tak závodím v MTA San Andreas na jistém serveru už od roku 2014. Tohle mě právě drží aktivního na SFDFD, to pokořování toptimes. Proto si myslím, že by nemuselo být špatné být opět v HT a pomoci některým nováčkům.
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: Klidně, ale není potřeba, všichni mě snad znáte. :D
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: Hledal jsem dobrý český server, kde je freeroam, tak jsem zavítal na SFDFD :D

Je mi jasné, že budete psát, že mám ještě měsíc počkat, ale přijde mi to zbytečné.

S přáním hezkého dne, Teen.

Komentáře

• .WinteR..WinteR. Administrátor
    To co jsi dneska předvedl v chatu mě moc nepřesvědčilo o tom že by ses choval nějak slušně (normálně?),
    zadruhé si sem přišel po dlouhé době a hnedka žádáš o helpera, myslím že bys měl počkat a pořádně se naučit příkazy, co jsem tak letmo projel log si nevěděl celkem dost příkazů.
    PROTI.

• KaliYugaKaliYuga Helper VIP
    Podle informací z logu jsi byl aktivní jen v listopadu, a teď jsi aktivní jen tak na oko. Nepotřebujeme tu člověka co se připojí po takové době, a hned žádá o Helpera. Další věc je přesně to co píše WinteR, byli tu prý nějaké problémy ohledně tvého chování v chatu. Pokud příští měsíc neuvidím jediný problém a budeš aktivní, nevidím jediný problém ti dát PRO. ale zatím máš u mě PROTI.
  • ShotiskoShotisko Uživatel
    PROTI
    Důvody byly vypsány.
  • AvocaddoAvocaddo Helper VIP
    Proti.
    Dôvody máš vypísané hore.

• RasstamanikRasstamanik Uživatel
    PROTI
    Důvody máš vypsané.
  • WukišWukiš VIP Organizátor eventů
    Winter to pospsal přesně, PROTI.
  • EsooEsoo Server Administrátor VIP
    Vyjadrenie od členov teamu máš, skús na tom popracovať a môžeš to skúsiť znova o mesiac.
    Neprijatý. 
Tato diskuze je zavřená.