Malda do HT

Malda69Malda69 Helper VIP
upraveno 2. January v Nábor helperů
Vaše herní jméno: Malda69
Věk: 17
Počet nahraných hodin: 1134 hodin
Kontakt na FB(můžete do SZ): Lukáš Malík 
Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?: Jsem dost aktivní, když se někdo zeptá v chatu tak nemám problém pomoct. Občas si z lidí a jejich otázek dělám srandu nebo mi ulítne nějaká urážka ale to se v HT stávat nebude. 1134 hodin odpovídá mým znalostem módu. Neliším se nějak moc extra od ostatních.
Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky: Jmenuji se Lukáš Malík bydlím u Prahy v malé vesničce Ctiněvsi (ano jsem sedlák :D), studuji na střední škole letecké a výpočetní techniky kde se učím o konstrukci letadel a jejich vlastnosti. Tento obor mě velice baví a jsem zde spokojenej. Rád se bavím venku s kamarády (i kamarádky MRKAJÍCÍ SMAJLÍK ), snažím se žít zdravě a být fit, obden chodím chodím do posilovny a hrál jsem soutěžně basketbal který mě již omrzel tak hraji jen s kamarádi pro zábavu a moje potěšení :).
Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: Ano
Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: K SFDFD jsem se dostal čirou náhodou když jsem si vyhledal na googlu samp servery, tak mi tento server vyjel jako první. Hraju zde od roku 2018.

Komentáře

• KaliYugaKaliYuga Helper VIP
    +Aktivita
    +Rozum
    +Znalost módu
    -Někdy ti ulítne nějaké sprosté slovíčko, ale pevně věřím v to, že  jestli tě přijmou, tak počet takových slov padne na 0. 
    Za mě PRO.
  • ShotiskoShotisko Uživatel
    upraveno 2. January
    Aktivitu máš dobrou, znalosti také
    Jsi nekonflliktní, sice ti občas něco ujede, jak psal Kali, ale jsme jen lidé.  =)
    Ale za mě také PRO.
  • LeonnnLeonnn Helper VIP
    +aktivita
    +aktivita v chatu
    +hodiny
    +znalosť módu
    +pekne si sa rozpísal
    +keď príde na pomáhanie, tak celkom pomáhaš
    -niekedy ti vyskočí nejaká nadávka
    -nedávno si mal ban za navádanie ku vypnutiu hry
    myslím si,že sa do HT aj celkom hodíš. Tak si to nepokaz zbytočním nadávaním atď.

PRO

ぶん ぁお が
  • WukišWukiš VIP Organizátor eventů
    Já bych s tebou počkal ještě měsíc, PROTI.
  • DaNielDaNiel VIP Organizátor eventů
    Za mě PRO
    Máš rozum, na serveru jsi snad 24/7 a pomáhat pomáháš dobrovolně. I když ti tam občas ulítla někdy nějaká urážka, věřím (stejně jako Kali), že když se dostaneš do HT, tak budeš 100% bezkonfliktní. Za těch 1000 hodin bych ti určitě dal šanci být v HT.

• LubyykLubyyk Uživatel VIP
    Noo., tak každý musí dostať šancu. Niekedy si ma naštval tým ako si písal hlúpe vtipy, ale tak to je iba minulosť. Já som pro. 
    xoxo
  • EloniskoElonisko Uživatel VIP
    Vidím že to tady je už vypsané takže dávám PRO
  • JamallJamall Helper VIP
    Ahoj Maldo,

Abych pravdu řekl překvapilo mě že ty zrovna chceš jít k nám do Helper-TEAMU. Ale jak čtu tvojí přihlášku + komentáře k ní tak ti k ní něco taky napíšu... Hele měl si chvilky kdy si byl opravdu náladoví a sem tam si byl hráč kterému někdy upadlo to sprosté slovo nebo nějaká menší hádka, jak píšou kluci nahoře. Ale v poslední době si se rapidně změnil a to že už nejsi takový jako dřív a tím pádem si myslím že bys mohl dostat šanci jak píše Luboš. Proto to nebudu dál obkecávat a dávám ti PRO

S pozdravem Jamall :) 
  • .WinteR..WinteR. Administrátor
    Za mě PRO
    Máš rozum, na serveru jsi snad 24/7 a pomáhat pomáháš dobrovolně. I když ti tam občas ulítla někdy nějaká urážka, věřím (stejně jako Kali), že když se dostaneš do HT, tak budeš 100% bezkonfliktní. Za těch 1000 hodin bych ti určitě dal šanci být v HT.

Souhlasím, PRO.

• AvocaddoAvocaddo Helper VIP
    Aktivitu máš a správať sa vieš. PRO
  • RasstamanikRasstamanik Uživatel
    PRO
  • SalenyZajoSalenyZajo VIP Organizátor eventů
    Zdravím, u tebe bych neměl problém dát pro, ale jelikož tě znám, tak se často nechováš uplně suprově, beru to z pohledu toho že tvoje chování je někdy hodně mimo, ale na druhou stranu máš aktivitu, znalosti. Za mě bych dal ještě týden, dva čas, aby si ukázal že máš opravdu zájem, a není tahle přihláška jenom jako taková "random" jak ty takhle často odpovídáš. 

Zatím za mě PROTI

Zayic
  • ItaaItaa Uživatel VIP
    Souhlasím s wukiiim a zayem. Proti. 

• SbqqSbqq Administrátor VIP
    Vidím, že se snažíš, pomáháš v chatu a když chceš, tak dokážeš zkrotit i to tvoje chování, které není vždy nejlepší.
    Zkusil bych to s tebou, pro.

---------------------------------------------------------------------------
    {Chceš nahlásit nějakého hráče? Tak klikni »ZDE«}

{Přišel si o nějakou věc? Tak klikni »ZDE«}

{Dostal si neprávem ban? Tak klikni »ZDE«}

{Chceš si podat přihlášku do HT? Tak klikni »ZDE«}
    ---------------------------------------------------------------------------
  • MemorykMemoryk Helper
    Ahoj,

Všetko sa tu už písalo, ale aby som sa k tomu aj ja vyjadril, tak určite za mňa máš PRO!
    V chate sa snažíš, odpovedáš, pomáhaš. Mód určite poznáš dobre, takže nevidím žiaden problém. :)

S pozdravom,
    Memoryk. <3
    Lapšanský Kebab s.r.o
  • EsooEsoo Server Administrátor VIP
    Prijatý na skúšobnú dobu.
Tato diskuze je zavřená.