NesTriX opět do HT ?

• Vaše herní jméno:
RnS]NesTriX
• Věk:
17
• Počet nahraných hodin:
1452 hodin
• Kontakt na FB(můžete do SZ):
Většina z vás ho má, ale případně pošlu do SZ.
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?:

Již 3x v HT=tudíž zkušenosti s HT, znalost modu
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky:
Zdravím, tohle je má již čtvrtá žádost do HT, doufám, že už poslední a tentokrát se toho pokusím využít na maximum, a nezahodit to po měsíci. Ve volném čase jsem poslední dobou hodně času trávil mimo počítač a nedávno jsem se vrátil zpět k SAMPu. Kam jinam bych se mohl vrátit, než k SFDFD, kde jsem strávil tolik času. Skoro každý si mě pamatuje jako obchodníka se speciálnímy vozy. Za tu dobu co jsem nehrál, tak na serveru přibylo spousta nových hráčů, kteří mě ještě neznají. Rád bych zde napsal něco více, ale hodně jsem se rozepsal o sobě v předešlých žádostech a teď moc nevím, co napsat aby to bylo originální, moc věcí se toho u mě totiž nezměnilo za tu dobu, co jsem si dával poslední žádost, přesto lepší než poslední žádost mi přijde můj profil, který jsem dělal před rokem.
Zde vám přikládám odkaz na můj profil pro ty, co se chtějí o mě dozvědět víc, nebo mě neznají.

Profil ->  https://samp-server.cz/discussion/6716/nestrix-update-2019/p1

• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3:

Není problém.
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD:

Začal jsem aktivně okolo začátku roku 2018, na server jsem se dostal díky hráči fretka123 / potkan.

Komentáře

• ShotisqoShotisqo Uživatel
    Zkušenosti máš, znalost určitě také
    Pokecat se s tebou dá v pohodě a nejsou s tebou problémy.  B)
    Za mě PRO.

• LeonnnLeonnn VIP Organizátor eventů
    +aktivita
    +hodiny
    +znalosť
    -niekedy správanie
    nedávam ti pro preto lebo som tvoj kamoš, ale preto lebo chcem aby si bol v HT. To správanie si myslím že sa dá upraviť aby si bol dobrý.
    PRO
    ぶん ぁお が
  • ItaaItaa Uživatel
    Proti, chování, bany za cheaty, začal jsi hrát po delší době, počkej si. 

• takashii_takashii_ Uživatel Helper VIP
    Za tu krátku dobu čo som ta teraz spoznal nemôžem povedať že si nejaký zlý. Ale je tu jeden problém na ktorom by si mohol zapracovať a to je to chovanie o ktorom sa tu zmienil Leon aj Itachi, potom ti nemám problém dať aj PRO ale pre teraz som za PROTI
  • MrMoRocKoMrMoRocKo Uživatel
    máš dobré zkušenosti znáš mod a také už jsi byl v HT a vidím tě pomáhat na serveru celkem aktivně tudíž PRO ale musím uznat že někdy máš nejspíš špatnou náladu takže jsi trochu hruby ale to by se dalo napravit rád tě uvidím v HT :anguished:
  • JIRKATHELEGENDJIRKATHELEGEND Uživatel
    Stejný názor jako ita Proti

One for the gang, two for the fame, three for the name, four to the grave
  • MemorykMemoryk Uživatel
    Ahoj Nesťo,

Určite by som ťa rád v HT videl, si aktívny, hodiny na to máš, vek taktiež no niekedy tvoje chovanie :D.
    Na tom by si mohol zapracovať, no určite ti dávam PRO!

S pozdravom,
    Váš Memoryk. <3
    Lapšanský Kebab s.r.o
  • DaNielDaNiel Server Administrátor
    Jsi aktivní (tento týden), mód znáš, aktivní v chatu jsi a i pomáháš. Ale aby to nebyla zas chvilková záležitost jako minule a tvoje chování taky občas není moc vzorové, takže chápu ty kteří ti dali proti. Dávám ti svůj hlas - svojí důvěru, tak mě nezklam. Pro.
  • WukišWukiš Administrátor VIP
    upraveno 30. December 2019
    Ne, ne a ne :D Vůbec nechápu jak ti někdo může dát pro.. To uplně nebudou objektivní hlasy, ale to nebudu rozebírat.. Nejlépe a ve zkratce to popsal Itachi.. Tvoje chování týden zpět? (+-).. By mě ani nenapadlo, že budeš mít koule na to si podat další přihlášku do HT.. Přišel se zase po nějaký tý pauzičce na server a jediný co jsem si hned u tebe všiml bylo tvoje otřesný chování. 

Jednoduše.. HT nepotřebuje dalšího chvilkaře co se neumí chovat a chová se super jen proto, že je zase v HT.. A ani ne po měsíci co vydrží v HT, odejde a začne to na novo. PROTI, guys wake up!

• LubYykLubYyk Uživatel VIP
    upraveno 31. December 2019
    Ahoj, osobne sa ešte prikláňam k tomu že sa nehodíš do Helper Teamu z dôvodu že si strašne arogantný. Dal by som tomu čas a potom by som si dával prihlášku.
    Čo sa týka minulosti kde si bol v helper teame, neviem ti povedať či mám na teba negatívne hodnotenie alebo pozitívne. Môj názor je proti. 
    xoxo
  • MizzardMizzard Administrátor
    S vedením serveru sme sa zhodli, že tvoje správanie v poslednej dobe nebolo vôbec ukážkové a tak by si nám mal v priebehu ďalšieho mesiaca ukázať zlepšenie tvojho správania a ukázať nám, že o to miesto v HT naozaj stojíš. 

Ďalšiu prihlášku si môžeš znova podať o mesiac.
Tato diskuze je zavřená.