AirShot

Predom chcem poďakovať Esovi za schválenie prihlášky skorej než je ustanovená doba.

• Vaše herní jméno: 
sfdfd.AirShot

• Věk:  
16

• Počet nahraných hodin: 
122h na tomto učte, na minulom  574h

• Kontakt na FB(můžete do SZ):
Ronald Bohunický

• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?:
Od minulých prihlášok sa nič moc nezmenilo, som hráč ktorý rád hráva hry a rád sa porozpráva s komunitou dobrých ľudí.
V Helper teame som niekoľkokrát bol mám nazbieraných dosť skúsenosti a znalosť módu. Čo sa týka aktivity si myslím že sa pohybuje okolo 30 hodín týždenne. Snažím sa byť aktívny v chatu a hlavne pomáhať.
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky:
Volám sa Ronald, ala Ronsek. Bývam v Bratislave, mám 16 rokov. Som narodený 21.12.2003. Svoj voľný čas rád strávim u hier ako je Samp, Pubg, CSGO, Rust a občas aj ETS2. V poslednej dobe CSGO, Samp asi najviac.  Moje koníčky sú hokejbal a fotbal čo  sa týka športov, inak rád strávim čas u hier ako SAMP u dobrej komunity a zábave.
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3:
To je samozrejmosť.
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: 
K SFDFD som sa dostal v roku 2014 neviem presne určiť.
Server mi bol odporúčaný od kamaráta s ktorým som pomerne často hrával skoro na každom serveri.

Ďakujem za prečítanie a prajem šťastné a veselé Vianoce, hlavne nech ich prežijete v zdraví a v láske. <3

Komentáře

• MemorykMemoryk Helper
    Dobrý večer,

Si fajn hráč a na pozíciu Helpera sa určite hodíš, ak zahodíme za hlavu ten incident čo si mal. :)
    Hodiny máš, vek taktiež, skúsenosti máš bohaté.
    No prednedávnom by som ti dal určite PROTI, no v momentálnej chvíli ako si všímam v chate ako pomáhaš, snažíš sa napraviť to čo si domrvil! ap.. 

Tak ti dávam 
    PRO!

Prajem pekný štedrovečerný deň,
    S pozdravom
    Memoryk. :)
    Lapšanský Kebab s.r.o
  • LubyykLubyyk Uživatel VIP
    upraveno 24. December 2019
    Si aktívny, pomáhaš a máš skúsenosti. To čo sa stalo, tak aj ti verím že je to kvôli myške. 
    xoxo
  • KaliYugaKaliYuga Helper VIP
    Čau Airshote, podle mě by jsi se hodil zpět do HT. Pomáháš, jsi slušnej v chatu a mod znáš dost dobře. 
    Ale bohužel za mě, prostě i přes to že jsi v pohodě ti musím dát Proti z důvodu těch cheatů. Prostě, věděl jsi o tom,  a i tak jsi se snažil to zakecat že nic nemáš a to je podle mě dost špatně. Pokud tě nevezmou, a do příštího měsíce u tebe neuvidím jediný problém tak u mě budeš mít pro ;)
  • ItaaItaa Uživatel VIP
    Kali to napsal správně. Souhlas.
    Proti

• JamallJamall Helper VIP
    AirShot chtěl jsem ti napsat až po Vánoční večeři a je to tady..

Tak k tobě, si pohodový hráč který se nedá jen tak vyprovokovat a i přes to že máš nedostatky a jsou na tebe negativní ohlasy tak se přesto nevzdáváš a bojuješ dál a to se mě na tobě líbí. Si hráč co rád pomáhá hráčům a tím pádem děláš něco pěkného pro server a tím pádem si myslím že si šanci po tom všem konečně zasloužíš. Esoo udělal dobře že ti k Vánocům nadělil dárek typu: podání znovu přihlášky do Helper-TEAMU. Konec konců tvé špatné já je hodně hluboko uschované a vidím že si se změnil jak chováním které trošku pokulhávalo k lepšímu. Takže to nebudu dál prodlužovat a za mě sis vysloužil velké PRO/ANO takže ti přeji Veselé Vánoce a hezké prožití Vánoční atmosféry a hlavně klidu a rodinné pohody.

S pozdravem Jamall :) 

• WukišWukiš VIP Organizátor eventů
    Jako co si budem.. Helpíš na serveru víc jak někteří v HT :D Ale souhlasím s Kalim.. Ještě si mě samotnýho na TSku přesvědčoval, že nic nemáš a pak se po takový době přiznáš, že si měl jenom nějakej prográmek s myší nebo co.. To je jedno co přesně, ale jde tu o ten princip. Pokud si schopnej takhle lhát a zamlouvat s takovou prkotinou, jakože něco máš nebo ne.. Co od tebe můžeme čekat v budoucnu? Za mě stálé PROTI, třeba se to časem změní.

Jo a jinak BIG+ za ETS2 *mrk mrk*
  • RasstamanikRasstamanik Uživatel
    Souhlasím s Jamallem, teď ti nemám problém dát PRO
  • DaNielDaNiel VIP Organizátor eventů
    Souhlasím s Wukim.. Tentokrát ne ale pokud uvidím zlepšení v chování a snahu, tak ti bezproblémů dám příště ano.
    Proti

• SbqqSbqq Administrátor VIP
    3
    Nelíbí se mi tvoje neustále vnucování adminům nebo helperům.
    Myslím si, že si třeba myslíš, že budeš mít potom větší šance nebo co.
    Jinak taky souhlasím s Kalim.
    ---------------------------------------------------------------------------
    {Chceš nahlásit nějakého hráče? Tak klikni »ZDE«}

{Přišel si o nějakou věc? Tak klikni »ZDE«}

{Dostal si neprávem ban? Tak klikni »ZDE«}

{Chceš si podat přihlášku do HT? Tak klikni »ZDE«}
    ---------------------------------------------------------------------------
  • LeonnnLeonnn Helper VIP
    PROTI. Dôvody hore vypísané. Ak zmeníš správanie tak nemám problém ti dať PRO
    ぶん ぁお が
  • TakashiTakashi Uživatel VIP
    Ja som pre PROTI a súhlasím s ostatnými čo dali tiež proti takže to tu viac písať nemusím 
  • EloniskoElonisko Uživatel VIP
    Proti souhlasím s teamem důvody vypsány 
  • EsooEsoo Server Administrátor VIP
    Neprijatý, dôvody máš vypísané.
    Môžeš to skúsiť znova o mesiac.
Tato diskuze je zavřená.