Habor Helpera č.2

Vaše herní jméno: Simon1665
Věk: 13
Nahraných hodin: 19
Kontakt na FB: Simon Beran
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?: Aktivita,Mám rád lidi na serveru,Bavilo by mě to,tuto funkci bych užíval zodpovědně
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky:Jmenuji se Šimon.Je mi 13 let a bydlím v Zalinech u Českých Budějovic.Chodím do 7.třídy a chtěl bych vystudovat obor: Informační Technologie baví mě hrát na počítači,chodit ven s kamarády a taky mám rád hudbu konkrétně Metal,hodně mám rád Rýžová jídla.Věnuji se sportu: Hasiči.
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: Ano
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: Víte já jsem často hrával na Brazilských serverech a jendou jsem si řekl že bych měl zkusit něco pořádnýho a narazil jsem na  SFDFD v roce 2019 na začátku léta a když jsem se připojil hned mě to začalo bavit.

Komentáře

• DaNielDaNiel VIP Organizátor eventů
    • Minimální počet nahraných hodin na serveru pro podání přihlášky je nyní 100
    • Minimální věk pro podání přihlášky je nyní 13
    Helper s 19 hodinama být nemůžeš. Neznáš ještě pořádně mód, takže bys nemohl radit ostatním co a jak. Hraj na serveru a zkus se nějak i zapojovat do konverzace aby ses trochu připojil ke kolektivu. Pokud se budeš snažit teda být aktivní a pomáhat, tak se na 100% helperem staneš.

• TakashiTakashi Uživatel VIP
    Prihláška nevyzerá zle dobre rozpísané ale stejnak máš iba 13 a malo hodín takže to na Helpera nieje. 
  • .WinteR..WinteR. Administrátor
    jak píše Daniel, nemyslím si že máš dost hodin na to aby jsi znal mod, PROTI

• EsooEsoo Server Administrátor VIP
    Nesplňuješ podmienky pre prijatie do HT.
    Neprijatý.
Tato diskuze je zavřená.