Leonn-APP

LeonnnLeonnn VIP Organizátor eventů
• Vaše herní jméno: Leonn
• Věk: 14
• Počet nahraných hodin1090
• Kontakt na FB(můžete do SZ)SZ
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?Aktivita,Hodiny,A dokonale ovládam mod
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčkyAhoj, Volám sa Leonard. Mám 14 rokov a bývam v Bratislave. Chodím do 8. triedy na ZŠ. Chcel by som ísť študovať hudbu [Konzervatorium] konkrétne Klarinet & Klavír.
Milujem hudbu, je mi jedno aký žaner. Najradšej mam rád RAP. Vo volnom čase som buď na počítačí, alebo čvičím. Veľmi mám rad Kebab. Kontrétne kurací do žemle. Som milovník jedál. Medzi moje obľubené domáce jedlá patrí: Segedín,Palacinky,Vepšo Knedlo Zelo.
Fastfood:McDoland,KFC. Chcel by som chodit na BOX, ale nemôžem. V minulosti som hrával aktívne florbal,futbal. Velmi rád cestujem do zahraničía. Na dovolenky.  Mýslím si, že väčšina hráčov ma pozná ako problémového hrača, ale myslím si, že keď chcem, viem sa správať dobre.

• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: Yes
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: Tuším 2017, hrával som RP, ale to ma nebavilo a môj kamoš Hlina našiel SFDFD, a hneď ma to bavilo.

ぶん ぁお が

Komentáře

• XperienceXperience Administrátor
    pro
  • LubYykLubYyk Uživatel VIP
    Súhlasím
    xoxo
  • .WinteR..WinteR. Administrátor
    upraveno 15. December 2019
    Pro, hodiny máš, chovat se umíš, a poslední dobou jsi i celkem aktivní v chatu když přijde na pomáhání hráčům.

• SbqqSbqq Server Administrátor
    PROTI
    Myslím si, že máš ještě čas, než půjdeš do HT.

---------------------------------------------------------------------------
    {Chceš nahlásit nějakého hráče? Tak klikni »ZDE«}

{Přišel si o nějakou věc? Tak klikni »ZDE«}

{Dostal si neprávem ban? Tak klikni »ZDE«}

{Chceš si podat přihlášku do HT? Tak klikni »ZDE«}
    ---------------------------------------------------------------------------
  • SalenyZajoSalenyZajo Uživatel
    Zdravím, začnu asi od toho že tě znám už delší dobu, byl jsi první z těch se kterýma jsem se začal nejvíc bavit, ačkoliv ti je 14 dokážeš se chovat v celku dobře, ale máš hodně slabých chvil, často nerespektuješ ostatní, a mnoho věci ještě nebereš vážně a máš z nich srandu. Za tu dobu hraní s tebou jsem si uvědomil že pro mě nejsi dobrý typ se kterým bych trávil u her hodně času, samozřejmě vše souvisí s tvým chováním(čistě můj názor)taky bych se chtěl vyjádřit k tomu že ano sice na server chodíš, vidím tě pomáhat, ale většinou chodíš tak na večer, a chodíš tak na 20minut a připojuješ se neustále dokola po hodině na 10-20minut. Podle mě bych ti dal ještě nějaký ten čas, určitě bych ale neměl problém změnit názor pokud by ta snaha pokračovala :) .samozřejmě tohle je jen můj pohled na věc, a můj pohled na tvoji povahu, jak se vyjádří ostatní už nechám na nich :) 

Za mě zatím PROTI

Zayíc
  • takashii_takashii_ Uživatel Helper VIP
    Zdravím Leonn nato ako som už dlho na serveri ja.  Tak som už zažil, a nejak  som nevidel aby si nejak pomahal hráčom alebo si sa nejak účinil o chod aspon z môjho pohľadu.
    Neviem aj v ta vidia ostatní ale toto je môj názor. Ešte to že ak na serveri nebolo moc hráčov ked tak no 10 si prišiel na server a po pár minútach si sa odpojil a napísal nuda a off. Preto ja by som ti dal ešte čas 
    PROTI

• ShotisqoShotisqo Uživatel
    Hodiny, zkušenosti máš a jsi i aktivní.
    Já bych to s tebou zkusil, PRO
  • RelaXosRelaXos Uživatel Organizátor eventů
    Hodiny máš, skúsenosti tiež, šancu by som ti dal  PRO
  • EloniskoElonisko Uživatel VIP
    Důvody vypsané já dávám PRO
  • RasstamanikRasstamanik Uživatel
    Aktivní jsi, máš i hodiny, jsi slušný, a dost pomáháš, tak není co řešit PRO
  • MrMoRocKoMrMoRocKo Uživatel
    hodiny máš,jsi hodně aktivní,pomáháš v chatu,ale mínus jsou tvé slabé chvilky což si myslím že by se dalo skrotit v HT tudíž PRO

• MemorykMemoryk Uživatel
    Ahoj,

Určite som pre PRO.
    Vieš sa chovať, si aktívny, máš na to vek a hodiny taktiež. Niet čo riešiť. :)

S pozdravom,
    Memoryk.

Lapšanský Kebab s.r.o
  • DaNielDaNiel Server Administrátor
    Aktivní určitě jsi ale dal bych ti ještě chvíli, tvoje výkyvy v chování nejsou moc příjemné.
    Zatím PROTI
  • JIRKATHELEGENDJIRKATHELEGEND Uživatel
    Za mě PRO, nikdy jsem u tebe neviděl žádný problém v chování, a sem tam i nějak pomůžeš. Aktivita je dost slušná (oproti například mě...) :D A jsem si dost jistý, že mod ovládáš. 

One for the gang, two for the fame, three for the name, four to the grave
  • markussmarkuss Administrátor
    Prečo nie, pôsobíš ako dobrý chalan ktorý ak môže poradí nováčikovi, síce správanie nemáš najlepšie, ale takých bolo veľa a ich chovanie sa zlepšilo, PRO
    Administrátor
    ,,Bojíme sa len neznámeho, ale ak sa s neznámym stretneme, zistíme, že nieje tak nebezpečné''
    .
    .
    .
    Môj steam: 
    steamcommunity.com/id/markyylolol/
    TS: ts.sfdfd.cz
    FB: 
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100004536070982
  • WukišWukiš Administrátor VIP
    Souhlasím se Zajícem.. Dal bych tomu čas.. PROTI

• EsooEsoo Uživatel
    Prijatý.