Prihláška do HT.

• Vaše herní jméno: ESDSDD

• Věk: 14

• Počet nahraných hodin: 137h.

• Kontakt na FB(můžete do SZ): Jakub Pišta

• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?: Pevne verím že sa hodím do tejto funkcie, nejaké skúsenosti určite mám a rád by som sa stal helperom práve tu.

• Text o vás: Moje meno je Jakub, mám 14 rokov bývam na Západnom Slovensku. Rád hrám hry a zabávam sa so sestrou a domácim maznáčikom. Vo voľnom čase hráme s bratom florball/hokej ktorý ma poslednou dobou veľmi začal baviť. V minulosti som hral futbal ktorému som sa venoval, ale kvôli zdravotným problémom som bohužiaľ musel skončiť (problémy s kolenom). Medzi moje najobľúbenejšie hry patria GTA, ETS2, Pubg mobile/lite.

• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: Áno samozrejme. 

• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: Približne pred cca 3 rokmi som si prehľadával na webe Samp servery a našiel som medzi nimi aj tento. Po prvej hre sa mi server veľmi zapáčil. 
Ďakujem za prečítanie mojej prihlášky. Pekný večer prajem všetkým.

http://samp-server.cz/signature/?id=208400.png

Komentáře

• SalenyZajoSalenyZajo Uživatel
    Já osobně tě na serveru moc často nevidím, tudíš podle toho taky nevidím žádnou snahu, hodiny sis nahrál od poslední přihlášky, a ten ban za speedhack ti taky moc nepomohl. Dal bych ještě čas do vánoc, aby si ukázal jestli opravdu chceš, nebo to bude jak u minule přihlášky "No ale ked sa vážně nudím tak hrám na tomto serveri"
    To by bylo asi vše, držím pěsti.

Za mě zatím PROTI
  • RasstamanikRasstamanik Uživatel
    Souhlasím s Zajícem, zkus si počkat do těch vánoc, aby jsi ukázal jestli máš o to zájem.

Za mě PROTI
  • MemorykMemoryk Uživatel
    Ahoj,

dal by som tomu všetkému čas, hodiny na to máš a vek taktiež, no ako písal Zayo s čím naprosto súhlasím, ako ja si všímam na serveri ako hraješ, a ako často hraješ. Tak mi moc nepríde, že by si mal nejaký záujem o tento post, skôr je to také, že keď nemám reálne čo robiť, tak si sadnem k tomu GTAčku na 30minút a idem zas preč. Dal by som tomu všetkému čas, a ako sa písalo vyššie, tak si počkaj do Vianoc a ukáž či reálne stojíš o ten post Helpera.

Zatiaľ som PROTI

Prajem pekný večer,
    S pozdravom
    Memoryk. :)
    Lapšanský Kebab s.r.o
  • WukišWukiš Administrátor VIP
    Ne.. ani nevím kdo jsi.

• takashii_takashii_ Uživatel Helper VIP
    Tiež som toho istého názoru ako ostatný tu takže ani nič iné nemusím písať taktiež. NIE 
  • MizzardMizzard Administrátor
    Len ma zaujíma jedna vec. Mal si aj iný účet alebo si za 3 roky dokázal nahrať 137 hodín? 
  • ShotisqoShotisqo Uživatel
    Nevídám tě na serveru moc často, zkus zlepšit aktivitu.
    PROTI

• EsooEsoo Uživatel
    Team je jedného názoru a to je proti.
    Neprijatý.
    Môžeš to skúsiť znova o mesiac.
Tato diskuze je zavřená.