Supra na trun

Přihláška musí být vyplněna dle této osnovy:
Vaše herní jméno:
Diabolo._.Supra

• Věk:
13
• Počet nahraných hodin: 
427 hod.
13
• Kontakt na FB(můžete do SZ):
většina lidí má (bývalý člen ht)

Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?: 
Driftuju, rád pomáham  hráčum, možná moje chování není uplne idealos ale nad tím zapracuju :)
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky:
 Tak ahoj je mi 13 let  a chvilku vám tady budu opisovat muj nezajímavej nudnej život. Ve volném čase rád hraju hry, jaké hry ? ptáte se, tak třeba WoT blitz, Gta samp, WoT, NFS(carbon, underground, most wanted) a další. Také rád poslouchám hudbu, líbí se mi rock, elektro a dubstep, také si rád pustím tomorowland nebo neco podobného D

Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3:
 ano samozřejmně

Kdy a jak jste se dostali k SFDFD:
Jéžiš no kde začít, hráli sme s kámošem jeden nejmenovany server, kde sme delali blbosti a pod. a pak najednou se připojil hráč s ip SFDFD, řekl sem si ,,wtf ? proč má ip adresu místo jména?´´ no teď sem mu za to děkuji.

a ješte menší odkaz pro ht a at:
fakt mi nejde o to rozvrátit helper team, chápu vás, dělal sem chyby, nedělal sem to co sem měl a dnes toho lituju, přeci si každý zaslouží  druhou šanci ne ? 

Komentáře

• JamallJamall Helper VIP
    Já bych ti rád dal šanci se prosadit v HT, ale tvoje momentální hratelnost není dostačující pro vstup do Ht. Počkal bych ještě měsíc až trosku začneš hrát, poznávat momentálně aktuality a podobně. Za mě zatím PROTI. S pozdravem Jamall :) 
  • TakashiTakashi Uživatel VIP
    Súhlasím s Jamallom PROTI
  • SalenyZajoSalenyZajo VIP Organizátor eventů
    Sice máš dost hodin, ale v chatu se nějak často neobjevuješ, a aktivita u tebe taky není moc vysoká, zkus se více zapojovat v chatu, pomáhej a začni hrát aktivně, pak nebudu mít problém svůj názor změnit ;) 

za mě PROTI

Zayic
  • MemorykMemoryk Helper
    Ahoj,
    podľa toho čo tu píšeš, tak vidím, že si bol, problémový človek, no ak by si reálne zapracoval na svojom chovaní, tak by si si určite šancu zaslúžil. 
    Ako som si všimol tak si nedávno opäť začal tak viac aktívne hrávať, a práve preto by som ešte chvíľu počkal, zatiaľ som PROTI.
    Počkal by som ešte nejaký ten čas a potom by som Ťa aj kľudne privítal bez akýchkoľvek problémov v našom HT.
    S pozdravom Memoryk.
    Lapšanský Kebab s.r.o
  • MrMoRocKoMrMoRocKo Helper VIP
    Začal jsi ted hrat po dlouhe dobe protoze jsem tě tam dlouho nevidel tudiz bych tomu dal cas
    Proti
  • SanmanSanman Administrátor VIP
    PROTI. Jistě potřebuješ čas a to víc než měsíc. Začal jsi hrát a po 5 minutách interakce s tebou jsi potvrdil svou problémovost. Zapracuj na sobě.
  • ItaaItaa Uživatel VIP
    PROTI, začal jsi hrát po dlouhé době, na serveru jsi vystupoval toxicky a namyšleně.

• EsooEsoo Server Administrátor VIP
    Neprijatý.
    Môžeš to skúsiť znova o mesiac.
Tato diskuze je zavřená.