tak toto už je vrchol !

FrE3sH_FrE3sH_ Uživatel
upraveno 26. November 2019 v Pomoc/návody
WTF,OMG,LOOL 
xDDDDDD to vážne som dosta 3x ban za aimbot ktorý nemám :D LOOOOOL
čakám 8 mesiacov na unban prečo by som sakra cheatoval !! rozmýšľajte !! toto už nemôže byť ani pravda :disappointed:
keď niekto vie tie sawny dostane ban ? čo to ***** je ! keď chcete na 100% vedieť že som clean v pohode pôjdem aj na ac server napíšte mi ako vám mám už sakra vysvetliť že som nikdy aimbot ani nič podobné nemal ! [speedhack max ] ale to som už dobre dávno oľutoval. Prečo vždy já ! je mi to jasné že viete že nemám aimbot ale aj tak ma na serveri nechcete ! to je len vaša výhovorka !! A preto by som chcel znovu UB, pretože toto fakt neni pravda :/  myslíte že po tých že vraj cheatov by som milió krát žiadal o unban ?? pozri si moje videa sú tam také isté hity ako som dával aj danému hráčovi. Kýbl---> Já už fakt neviem toto je ako dosť smutné nič v zlom, ale ako môžte banovať hráča ktorý cheaty nemá ! Dostal som unban a hneď by som cheatoval ?!
«1

Komentáře

• NemešíšNemešíš Uživatel
    neasi to už je moc tohle
    Λ ℓιмιŋε
  • FrE3sH_FrE3sH_ Uživatel
    XD chlapče, jedine čo je moc že neustále ma banujete za cheaty !!! som zvedavý čo by ste robili keby už konečne všetci viete že som celý čas hral čisto. Ako by ste sa tvárili a pchali sa mi do riti. A tomu verte že já na to dôjdem
    a to platí hlavne pre AT a kyblkubu ! prečo asi som robil tie videá ?? !! 
    Tvrde si čo len chcete ale jáá to hrám nie vy a hádam viem či mám cheaty alebo ne ! :/
  • OFCDejvOFCDejv Uživatel
    WTF,OMG,LOL NESKUTEČNÉ
  • WukišWukiš Administrátor VIP
    Ban máš už asi den nebo jak dlouho a to píšeš až teď, že chceš jít na ac server jo? xD  
    Navíc si problémovej hráč, takže žádná škoda tě není :D

• MajkiK4KMajkiK4K Uživatel
    upraveno 26. November 2019
    je to vrchol no taky tady toto nechápu jak si mohl dostat ban je to drzost pff... ne ale ted popravde Cleo můžeš přetáhnout během sekundy na plochu a jít na AC a dělat že nic nemáš jednoduchý ne? důkaz na tebe mám :)
    Btw všechno směřuje do ZAD
  • UZBUDEMDOBRYUZBUDEMDOBRY Uživatel
    OMGLOL SKILLZ
  • DizzoDizzo Uživatel
    Jo no, proč ho tam nechcete, on je fakt skyler, čistej hráč xddd
  • KorfikKorfik Uživatel
    Fňuk fňuk to fakt neni normalni jako !!! 
    však je čistej
    Λ ℓιмιŋε
    To iste jak itachi písal že mám ist ac išiel som a písal keď ho zabijem 2x som čistý a dokonca som vyhral 
    :D a písal aj tak že mám ab aj na ac 
  • KorfikKorfik Uživatel
    Co nám je do AC? když ten topic zakládáš kvůli pbanu na sfdfd 
    Teba som volal na ac a ukázalo by sa že cheaty nemám :/
    Dobre takto a čo sú tie videa čo som dával na môj kanál ? To na každom videu mám aimbot xDDD
    na ac se nedaji obejit cheaty?
    Λ ℓιмιŋε
    Už si to sakra priznajte že cheaty nemám !!
  • DizzoDizzo Uživatel
    Nebo ty se přiznej, že si prostě další brokovnikčkář, co všem musí dokazovat SKILL( s aimbotem)
  • WukišWukiš Administrátor VIP
    Už si sakra přiznej, že to tu nikoho nezajímá a unban už nedostaneš :D (snad)

Už len kvôli tomu že mám 3 krát ban za ževraj aimbot :DDD By som mal dostat unban !
    Dizo skill s ábečkom neni skill :p
    Viete čo je zaujímavè ? Že lachy,larwis atd... ktorý vedia sawny mi nikdy nenapísali že mám ab
    S lachym som bol zápas skončilo to 12:10 pre neho spýtajte sa jeho či mám ábečko. Lebo už ma fakt serú tieto bany :!
    A kyblkuba keď naozaj myslíš že hento bolo ab tak tým pádom som na teba zmenil názor :/
    XD ten pocit keď si až tak moc dobrý že dostaneš 3x ban za ab
    2k19 best player guyyz xDDD
  • DizzoDizzo Uživatel
    Ten pocit, když čekáš na unban 8 měsíců, dostaneš ho a hned po 2dnech si zase v banlistu
  • DizzoDizzo Uživatel
    Dobre takto to spravíme prosím ta KYBLKUBA o jedno choď na môj chaneel yt volá sa FrE3sH_ a pozri si to najnovšie video odomna a pozeraj na tie hity dával som to isté tomu hráčovi 666. Nevišlo vám to moc pozorne pozerajte tie hity čo dávam. Samozrejme mierim do zeme ! A néé neni to kvôli ábečku :DDD takže ešte raz, tie hity na tom videu čo si natočil na mna sú tam normal hity aké dávam skoro furt pozri si len moj chaneel a nejaké videá... a spomal si to. Ale ako vás poznám napíšete že all moje videa sú selfbusted
    Tak tak dizo ;)
Tato diskuze je zavřená.