Pokus

Herní jméno : PavelAdamov
Věk : 25.2.2010 - (Myslím si že věk je naprosto nepodstatný).
Počet nahraných hodin : 90 h.
Kontakt na FB : https://www.facebook.com/profile.php?id=100017215367869

Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?

Zde se dost zapřemýšlím. Je toho asi mnoho čím bych mohl začít ale zkusím asi od prvopočátku.
Gta San Andreas hraji od roku 2005 a první server co jsem zkoušel si nepamatuji ale vím že v roce 2008 se vše roztáčelo co se týče hraní skrze online svět. Zavítal jsem do online v roce 2009 (Avalon server).
Gta znám díky tomu velmi dobře, jsem klidný a nekonfliktní hráč, pomohu pokud mohu ze vším.

A co se týče Vašeho dotazu "čím se liším od ostatních"? To nemohu říci jelikož naprosto netuším.

Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky : Jmenuji se Pavel. Rád ve volném čase vařím a ačkoliv to zní divně pokud mám skvělou náladu rád uklízím byt a peru prádlo. jsem perfekcionista, hlavně na pracovní košile a na kravaty a společenskou obuv. Miluji vaření a pečení nejlépe hlavní jídla (hovězí dušené) ku příkladu. Mimo to miluji svoji ženu, tudíž je jasné že se o ní starám. Bezdětný nejsem tudíž se starám i o prcky. Když to shrnu kolem a kolem jsem workoholik ale rád se zabavím, jsem perfekcionista ale vím kde jsou meze, jsem společenský a v pohodě chlap který chápe hodnoty života.
Pracuji jako Kamionista pro firmu Karel kratochvíl a jako dispečer pro linku 1 a 4, občasně dělám mystery shopping a jsem ambasadorem pro firmu apple. Převážně jsem však programátorem na CNC a NC strojích ( heidenhain, fanuc).
Přihlášku jsem již zadával ale neměl jsem jednoznačné hlasy pro a nenabyl jsem zkušeností na post helpera či admina.
naposled ve funkci jsem byl již v roce no to si ani nepamatuji...

Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3? : Jsem zde každý den téměř, nemám s tím problém.

Kdy a jak jste se dostali k SFDFD : Takové nepodstatné věci si moc nepamatuji ale tuším že 3 roky zpět, přibližně.
Kdyby něco tak na msg mi můžete kdykoliv napsat ;) https://www.facebook.com/profile.php?id=100017215367869

Komentáře

• LubYykLubYyk Uživatel VIP
    Súhlasím
    xoxo
  • ItaaItaa Uživatel
    Proti, posledně sis nechal app zrušit, nevidím tě pomáhat a na serveru jsi jen po večerech. Aktivně na tom dle mě nejsi zrovna nejlépe. Navíc v přihlášce ani neuvedeš věk. Promiň, ale PROTI.

• WukišWukiš Administrátor VIP
    Tady není potřeba moje shrnutí, souhlasím s Itachim. PROTI

• JamallJamall Uživatel VIP
    Hele rad bych tě viděl mezi námi Helpery, ale má to par háčků. Neuplynul ani měsíc od tvé předešlé přihlášky. A další věc je že by nebylo naškodu uvést věk jak píše ita... ono to nevadí, ale mezi námi se schovávat nemusíš. Ať je ti 14 nebo 60 nikomu to nevadí je to jen slušný to vypsat, ale z5 k věci. Jsem i stejného názoru jak píše ita a to že tě na serveru vidím jen někdy večer a to jak jsem ti minule psal aby si projevil šanci pomáhat hráčům aby jsme viděli ze se opravdu cítíš na to být Helperem a aby jsme viděli ze na to máš. To se taky moc nezměnilo od minule. Promiň ale dávám ti PROTI. Přeji hodně štěstí Jamall...
  • XperienceXperience Administrátor
    pro
  • SalenyZajoSalenyZajo Uživatel
    Od poslední doby co jsis dával přihlášku se tvoje chování nijak moc nezlepšilo, tím myslím tvoje aktivita, celkově tvé pomáhání hráčům, pokud se chceš dostat do helper teamu, musíš začít něco dělat, nemůžeš jen tak přijít a žádat o helpera... A věk sice není důležitý ale proto není na škodu ho tam napsat. A hodiny stále nemáš.

Za mě PROTI

Zayic
  • JIRKATHELEGENDJIRKATHELEGEND Uživatel
    Stejný názor jako Ita, PROTI

One for the gang, two for the fame, three for the name, four to the grave
  • .WinteR..WinteR. Administrátor
    Proti 

• EsooEsoo Uživatel
    Sám môžeš vidieť vyjadrenie členov teamu.
    Neprijatý.
    Môžeš to skúsiť znova o mesiac.

Tato diskuze je zavřená.