Chtěl bych se stát HELPEREM :)

• Vaše herní jméno: (wAc).MAFFI4NEK
• Věk: 14
• Počet nahraných hodin: něco málo přes 170h.
• Kontakt na FB(můžete do SZ):Víta Josef Novák (profilovka: když mi bylo  7,na sobě mám roušku, kšiltovku a oranžovou bundu)
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?:Jsem poslední dobou dost aktivní(tedy aspoň se o to snažím).
Jsem zde skoro každý den a jsem milí na ostatní lidi, proto bych rád i rozdával rady a pomáhal ostatním. Jsem sice dost mladý, ale
myslím si že by mněl každý dostat svou šanci. :)
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky: moje jméno je "Vít". Rád vykonávám aktivity s ostatními lidmi, také mám rád cestování a jedním z mých koníčku je hraní počítačových her, ve kterých sice nejsem dobrý ale jako zábava to ujde. V poslední době mám dost času, takže většinou chodím ven nebo jsem na počítači kde hraju hry jako je třeba GTA:SA Multiplayer.
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3:Ano,jsem na Tsku velmi často a nemám s tím tudíž problém.
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: bylo to asi rok zpátky kdy mně sem přivedl jeden kámoš, v tu dobu jsem moc na počítači nehrál a tak jsem asi 5 měsíců nebyl na serveru, potom mně však začalo bavit hrát s ostatními ,a dát si tím každý den něco jako odpočinek :)

Komentáře

• HendryxHendryx Uživatel
    1
    Ahoj,
    Málokedy ťa vidím na servery a veľmi hráčom nepomáháš.. Zatiaľ som PROTI :) 
  • ShotiskoShotisko Helper
    Nepomáháš a ani tě moc nevídám na serveru
    PROTI
  • WukišWukiš VIP Organizátor eventů
    1

Jednoduché shrnutí:

Přihláška - ✔ -> Akceptovatelná
    Nahrané hodiny - ✔ -> Hodiny máš v pohodě
    Znalost módu - ? -> nedokážu posoudit, jelikož v chatu a na serveru nejsi moc aktivní a ani nepomáháš
    Aktivita na serveru - × -> nejsi zrovna 2x aktivní
    Aktivita v chatu - × -> není vidět tvůj zájem pomáhat hráčům, v chatu nejsi moc aktivní a nepomáháš
    Nekonfliktní - ✔ -> neviděl jsem u tebe žádné konflikty

Zvyš aktivitu na serveru, ponoř se trochu do toho pomáhání na serveru ať je vidět, že opravdu máš zájem pomáhát hráčům a zkus to za měsíc. PROTI
  • JamallJamall Helper VIP
    Ahoj MAFFI,

K tvé přihlášce.. není zase tak špatná a hodiny máš taky pěkné, ale přece jenom uznej že tě moc v chatu nevidím se ozvat. Prostě v poslední době se do HT snaží dostat každý, nemyslím to špatně ale zkrátka je pěkný že se snažíš (i ostatní hráči). Ale Kdyby se k nám hlásil každý a každého by jsme přijali Byl by tu zmatek a pomalu víc Helperů než hráčů. Proto se v poslední době koukám na chat a sleduji jestli někdo z hráčů projevuje snahu pomáhat a ukázat že by jednou mohl být v HT. Tohle u tebe právě moc nevidím, ono se říká že když něco člověk chce musí si za tím pevně jít a snažit se. Zkus to měsíc ještě vydržet a třeba tohle trošku zlepšit, snažit se prostě projevit zájem o to že to opravdu chceš. Zatím ti dávám PROTI
  • TakashiTakashi Uživatel VIP
    Prihláška celkom dobrá aj tie hodiny máš nahrané ale viac by som prijal aby si komunikoval s hráčmi a mal nejaké znalosti ak si toto splniš rád ti dám ano ale pre tento krát som PROTI.
  • SalenyZajoSalenyZajo VIP Organizátor eventů
    Tak hodiny máš dobrý, v chatu tě vidím, ale ne helpit. Na serveru jsi teď celkem dost často, gramatiku umíš, ale tím že v chatu nepomáháš v podstatě vůbec nevím  o tvojí znalosti modu, a ta přihláška by se taky dala zlepšit, informace tu máš ale chybí mi tady nějaká ta estetická část ;) 
    Takže nám dokaž že máš opravdu zájem, začni v chatu pomáhat hráčům i přesto že už někdo otázku zodpověděl, a myslím si že by neměl být problém. 

za mě PROTI 

Zayic 
  • EsooEsoo Server Administrátor VIP
    Neprijatý.
    Môžeš to skúsiť znova o mesiac.
Tato diskuze je zavřená.