Přihláška na Helpera

- Herní jméno - wAc].Adua_
- Věk - 14 ( datum narození - 28.3.2005 )
- Počet nahraných hodin - 2 h. do 100 h.
- Kontakt ( fb ) - facebook.com/adamrajkov
- Kontakt ( e-mail ) - aduarajseznam.cz
- Proč chci být helperem: Rád zotpovídám dotazy ostatních hráčů a jsem jeden z těch, který pomůže se vším, s čím, co je možné.
- Informace o mě: Jmenuji se Adam. Jsem hodný a ochotný člověk. Rád jezdím na kole, zatím chodím na základní školu a chystám se na elektrikáře, či elektromechanika, stále nejsem pevně rozhodnutý.
- Jak dlouho jsem na serveru - Na serveru SFDFD jsem Necelý rok ( 300 dnů ) Rada kamaráda = přechod na SFDFD

Komentáře

• EloniskoElonisko Uživatel VIP
    Ani jednou jsem tě na serveru neviděl a přihláška nic moc taková o ničem takže dávám proti
  • ShotiskoShotisko Helper
    Odfláknutá přihláška, na serveru tě nevidím ani moc helpit
    PROTI
  • AirShotAirShot Uživatel
    upraveno 18. November 2019
    Začal by som tým že prihláška je celkom odfláknutá, skôr by som čakal že si dáš na tom viac záležať, rozpísať sa atď..
    Na serveri si aktívny, no nad vetou "
    Rád zotpovídám dotazy ostatních hráčů a jsem jeden z těch, který pomůže se vším, s čím, co je možné."
    By som sa zamyslel, či to vlastne dodržujem, než to napíšem, na serveru som Ťa nevidel moc helpit, odpovedáš na každú 5 otázku čož nieje dobrý prístup.

Za mňa bohužiaľ proti
  • WukišWukiš VIP Organizátor eventů

Shrnu to jednoduše

Přihláška - × -> odfláknutá, krátká
    Nahrané hodiny - ? -> splňuješ jen minimum
    Znalost módu - ? -> nedokážu posoudit, jelikož v chatu nejsi moc aktivní a nepomáháš
    Aktivita na serveru - ✔ -> aktivitu máš vcelku fajn
    Aktivita v chatu - × -> není vidět tvůj zájem pomáhat hráčům, v chatu nejsi moc aktivní a nepomáháš
    Nekonfliktní - ✔ -> neviděl jsem u tebe žádné konflikty

Zvyš aktivitu v chatu, zkus se věnovat více k zodpovídání těch dotazů, na které údajně rád odpovídáš a zkus to za měsíc. PROTI
  • JamallJamall Helper VIP
    Chtěl jsem ti napsat svůj názor, ale všichni už napsali věci za mě. Na přihlášce sis moc záležet nedal, nevidím tě moc na serveru natož pomáhat třeba na serveru (snažit se, dokázat že to pravdu chceš).  Nevím jak moc znáš MOD serveru za takovou krátkou dobu, nemůžu posoudit. Hodiny by nebyl ani takový problém tak též i věk, ale prostě na tvém místě bych počkal ještě měsíc a snažil se aby šlo vidět že máš o to vážně zájem. PROTI

• HendryxHendryx Uživatel
    Asi všetko vypísali hore, som PROTI
  • SalenyZajoSalenyZajo VIP Organizátor eventů
    Na jednu stranu jsi v pohodě, nejsi konfliktní, hodiny máš, gramatika a vyjadřování by ti taky šlo, ale určitě se dá ještě něco zlepšit, jak už tady je psáno moc nehelpíš, V chatu nejsi moc aktivní, a ta přihláška vůbec nedává na dojmu že by jsi vůbec do helper teamu chtěl. Zlepší si aktivitu v chatu, a ukaž že máš zájem o post helpera.

za mě PROTI 

Zayíc
  • EsooEsoo Server Administrátor VIP
    Neprijatý.
    Môžeš to skúsiť znova o mesiac.
Tato diskuze je zavřená.