Report Crash

ZyniXZyniX VIP Organizátor eventů
Ahoj, po dlhšiom čase som si chcel zahrať samp ale hodilo mi report crash.. skusil som preinštalovať gta, samp vymazal mody atd stale nefunguje, ked presuvam zložky do Rockstar Games ktore su audio,models atd. tak mi to hodí warning že nemam miesto na PC.. na disku D.. Problem je v tom že počitač je macOS ale v nom mam windows, v disku C mam strašne malo miesta a nemam tam hry tym padom mam hardisk D v ktorom mam 1tb nejak 930 volnych mam ale stale mi to islo hral som rped 2mesiacmi a islo mi aj ked som mal hru v D a teraz mi nejde vsetko som skušal ale nejde, skušal som aj cez usb brata ktory mi presunul rg a zapol som cez usb ale taktiež nešlo.. ked som presuval subory (audio,anim,models.....) po jednom tak mi to presunulo všetko ale hadzalo report crash, ked som skopiroval vsetko a hodil do Rockstar Games tak mi do zložky presunulo iba AUDIO a ako som pisal napisalo mi ze nemam miesto na disku.. teraz mam vsetko presunute ale hadze mi stale report crash, skusal som aj crack a taktiez menit kompatibilitu... vedel by niekto pomoct? vopred vdaka za pomoc a za precitanie <3

Komentáře

• ZyniXZyniX VIP Organizátor eventů
    Poprosím vymazať tému atp. vec vyriešená ❤️

• LubYykLubYyk Uživatel VIP
    upraveno 4. November 2019
    Chápem. Môžeš nám povedať, ako si to vyriešil?
    xoxo
  • ZyniXZyniX VIP Organizátor eventů
    Od starého kamaráta som si popýtal link na stiahnutie nejakého gta hodil mi link ktorý bol GTA (.iso) ktoré som si stiahol, trvalo to asi 4hodiny ale po úspešnom stiahnutí som spustil inštalačku a konečne som si mohol zahrať GTA :) Ďakujem.

• SbqqSbqq Server Administrátor
    Dobrá, LOCK.
    ---------------------------------------------------------------------------
    {Chceš nahlásit nějakého hráče? Tak klikni »ZDE«}

{Přišel si o nějakou věc? Tak klikni »ZDE«}

{Dostal si neprávem ban? Tak klikni »ZDE«}

{Chceš si podat přihlášku do HT? Tak klikni »ZDE«}
    ---------------------------------------------------------------------------
Tato diskuze je zavřená.