Nábor na helpera

Vaše herní jméno: minemi1234
• Věk: 13
• Počet nahraných hodin: 34h ale uz sem to hrával ale za jiný nick
• Kontakt na FB(můžete do SZ):Žoldík Obecný
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?:sem milý a rád vždy pomůžu a snažím se být aspoň 3-4 hodky na gta  
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky:Jmenuji se Ondřej je mi 13 let jako koníčky mám hraní na hudební nástroj a jinak furt chodím gta 
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3:ano
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD:přes kamaráda mi řekl že jestli nehraju gta a takový a já řekl jo je to moje oblíbená hra a on mně pozval na sfdfd a od ty doby to je můj nejoblíbenější server a rád tu vždy hraju.

Komentáře

• JamallJamall Helper
    Hele nebudu hned hrr, ale promiň přijde mi tahle přihláška na HELPERA trošku odflákla, chtělo by se to trošku rozepsat neříkám moc, ale aspoň o pár slov víc. A nahráno 34h? jako chápu že to je třeba tvůj druhý účet a ten starý už nemáš, nebo nevím proč nejsi na něm. Ale zkus nahrát aspoň těch 100.hodin bylo by to přece jen fér proti ostatním hráčům co se sem snaží dostat a ještě nemají např: 50h.. Zatím PROTI, promiň.
  • DaNielDaNiel VIP Organizátor eventů
    1
    V životě jsem tě neviděl na serveru (možná jo ale nebyl jsi nikdy nějak aktivní v chatu, natož helpit). Hele, ukaž nám jak aktivně helpíš na serveru a jdeš příkladem. Potom si jsem jistý že tu uvidíš jen zelenou. 
    Tentokrát PROTI

• EsooEsoo Server Administrátor VIP
    Neprijatý.
    Môžeš to skúsiť znova o mesiac.
Tato diskuze je zavřená.