End of the Line, Vše jednou končí.

čau čau čau
Jo píšu to ale teď už oficiálně. Sepíšu zde menší "historii" mého působení. Sice to nikoho nezajímá, ale přece se někdo najde.
Takže, píše se cca rok 2014, kdy jsem poprvé spatřila světlo světa SFDFD. Server mi přišel celkem férový, přátelský. Komunikativní.. Dokonce nekonfliktní. Je zima 2014 a já dostávám svou první výhru na eventu Přeskakovačka která byla součástí sletu zimních eventů o body a nějaké ty ceny.. netradiční. Rok 2015 byl pro mne revolučním. Dostala jsem se do HT ve kterém bylo dost Cool a dost příjemných lidí. Hráči, komunikovali mezi s sebou, mezi mnou a snažili se zapojit do konverzace i mne. Můj pohled na SFDFD změnil onen korfik. Korfik byl vůči mne nepříjemný, konfliktní a vyvolával spory. Já jako nováček v HT týmu konflikty ignorovala. měla jsem to v paži jelikož jsem byla vytrénovaná ze školy a třídních neustálých hádek s jinýma třídama. Já nebyla zapojována. Btw..Moje první hodiny v HT se ptáte? No, to byla jedna hodina a instakick z HT týmu. Proč? Důvodem byla nespokojenost Admina Josepha z mé gramatiky. Ujal se mne již Legenda Neriasek který byl ochoten mne trpělivě naučit gramatiku do úrovně tak abych zvládala aspoň něco. Rok 2016.. Tehdy jsem měla CCA 17, 18 let. Nechce se mi to počítat. Byla to doba kdy jsem si začala všímat změny v komunitě na SFDFD které jsem byla členem. Komunita je hádává, konfliktní a Admin tým to výrazně neřešil.  Píše se srpen 2016, a do nebe mi odchází nejmilovanější osoba. V té době, komunita SFDFD byla dost hádává. Toho si všiml jeden z konfliterů SFDFD. Začal do mne bušit s věcma které jsem nechápala. Na SFDFD začala aféra s mýma nahýma fotkama. Tento styl kyberšikany byl zúčastněný i sám dnes Admin Eso. Tuto dobu si pamatuju velmi dobře, a věřím že zde bude opět nějaká konfliktní atmosféra. Kyberšikana postupovala dál a já upadala do psychických problémů, depresí, úzkosti a snahou se zabít. Byl to velmi silný nápor na mou křehkou psychiku a komunita SFDFD toho využila. Byla jsem vyhnána.. Doslova vyhnána členy Admin týmu banem (Aspoň tuším) na (asi opět tuším) dobu dvou týdnů. Má křehká mysl našla komunitu ve které jsem nabyla sebevědomí, učila se novým stylům hraní a zábavy. Přišla doba, a já se přemístila ze SFDFD na RP servery. Přes mé putování na RP serverech jsem potkala dost hráčů ze SFDFD zrovna na RP scéně. Důvod? Důvodem byl stejný jako já. Jenže.. Většinou měli permy a nebo nechtěli hrát na SFDFD. Moje kariéra začala oficiálně 1.1.2017, kde jsem založila svou první a poslední postavu jménem "Clementine Walker" tahle postava mi změnila pohled na GTA svět, Realný svět a naučila jsem se hodně o životě v Americe, a ve světě především. Další z mých postav byla "Bella Azucena" která byla dominantou skupiny ilegálních hráčů. Svýma 2,10 metrů byla především rukama myslící člověk. Další mou postavou byl "Ryan Watson" Tato postava je stále aktivní a stále se na ní hraje. Postava byla především automechanikem a se svou sestrou prováděli různé věci. Jednou z posledních aktivních postav je "Rebecca Walker" Tato postava je mladá 27 let starý hasič, který nosí hodnost Battalion Chiefa (Velitele praporu). Se svou sestrou podnikají zábavné věci které jsou mnohem zábavnější než Sawny a provokování. V Roce 2019, přesněji v lednu jsem se rozhodla vrátit na SFDFD za účelem zlepšit si již zkaženou reputaci. To se ovšem nepovedlo. Byl na mne proveden Scam který mne opět pošpinil reputaci. Moje loajalita byla celkem poškozená.. Přichází na scénu opět nový server.. Server který se zabývá RP. Tento server byl pro mne "domovním" do doby než jsem dostala ban. Ban za obhájení svého trestu. Stejně jako tady. Obhajoba byla celkem.. Trošku vulgárnější než je u mne zvykem.

Opět se vracím na SFDFD za účelem obnovy svých starých kořenů a překonat sebe i předpoklady ostatních spoluhráčů. Tyto obnovy se mi podařili jen z části. Tím že hráči byly neusále špatní. Špatní i v komunikaci, i v chování. Neuvěřitelná konfliktnost spojila a vytvořila nové strany, nové konflikty který Admin tým není schopen řešit i přes několik reportů v rozmezí 5-10 minut. Tyto neustálé hádky rozvrácejí komunitu, nutí odejít staré dobré hráče a zavádí server i SFDFD do špatných směrů. Tyto směry nebudu směřovat tam kam myslím. Ale vím že tady se ví kam je směřováno. Nechci nějak špinit SFDFD, ale to co jsem udělala já pro SFDFD, ať už konflikty, Zničené srdce, sebevrazi.. Momentálně na scénu přichází Korfik a jeho video. To nemusím dál nějak rozepisovat.. Video obsahující nehezké věci o SFDFD avšak dost kruté. Korfik byl potrestaný. Myslím že tímto aktem ze strany Admin týmu bylo velice špatné a svůj čin který zavinili pocítí na vlastní kůži. Na serveru je podle mého všimnutí čím dál méně a méně hráčů kteří jsou schopní být v Admin týmu. Ne jen já, tím nechci opět honit svoje Ego a aroganci jak se zde říká.. Podle mých zkušeností z RP jsem velice schopný vůdce, a dokáži vést lidi směrem kterým chcu aby šli. Na SFDFD jsem potkala hodně dobrých než špatných lidí. Ty špatné lidi si děláte vy sami. Bez ohledu na toho kdo je kdo. Lidé se chovají tak jak se vy chováte k nim. Ví to a někteří jsou hodně pomstychtiví a vracejí to s úroky. Chci aby jste si z této poslední věty vzali trošku rozumu, a zapřemýšleli nad tím jak pomocí komunikativnosti zlepšit server a zamezit tak dalším banům jako jsem dostala já.
Z jedné části mne to mrzí. ale z druhé.. Nikoliv. Důvodem je tá konfliktost Adminů s hráči, a hráčů s hráči atd... 
Ale to co mne mrzí je to, jak se mi SFDFD odměnilo těma hodinama co jsem strávila na SFDFD. Je to takřka moje celé dětství. Ne jen mé ale i těch kteří jsou stejně staří jako já. Né-li víc.

SFDFD se hodně změnilo. Už to není to co bejvávalo. Šla jsem zaslepená svou lží vztříc pravdy, která se na SFDFD ukrývala delší dobu. Dostala jsem kudlu do zad, a kudla byla doražená a já sražená pravdou skrývající se na SFDFD.

Chtěla bych poděkovat hráčům jako Rey, Wukis, Tbh, Relaxos, Hmq, a shaizoo (Když bych zapoměla, ozvi sa mi) či jak to má za zpříjemnění hry a pobytu na něm. 
Také bych chtěla poděkovat těm kteří mi tu hru znepříjemnili, okradli mne a tak dále..

Zde hodím pár citátů které s tímto celé souvisí:
Váš nepřítel i přítel spolupracují na tom, aby ranili vaše srdce: jeden vás pomlouvá, druhý vám klepy donáší.“ - Mark Twain
-
Člověk má být ke svému příteli takový jako sám k sobě.“ - Sokrates
-
Kamarád je někdo, komu se můžete svěřit se svými problémy. Přítel je někdo, komu se můžete svěřit se všemi svými problémy. Smrt je něco, co vaše problémy vyřeší.Unknow user
-
Nejdůležitější věcí v mém životě je svoboda a rovnost. V každém člověku je stejná píseň v jeho srdci, která říká, že touží po volnosti, po tom být jedinečný. To je přirozený pocit každého dítěte, být volný jako vítr a být kamarád s ostatními. Všechny problémy na světě jsou způsobeny tím, že zapomeneme na tento pocit! Chtete-li být svobodní, buďte svoji“ - Michael Jackson

Díky že jsem mohla strávit s váma těch 2000hodin. Byla jsem upřímná, a dopadla jsem takto.
Ten kdo dočetl až zde, tak díky za tvůj čas při přečtení. Snad jsem ti pomohla udělat obrázek jak jsem s dobou šla i se SFDFD. 

PS.: Než to smažete, nejsou to lži co píšu. Píšu to z upřímnosti a z lítosti nad sebou. Chybama se člověk učí, a to platí i u mne.
Byla chyba se vracet. Člověk je upřímný a dopadne permabanem.
Tak snad někdy na jiném serveru

2014-2019 R.I.P
In Active
"Nejsem připravená na vztah, protože žádný chlap není připravený na mě" -RancoolCZE 2k18
aircraft engineer 2k18

«1

Komentáře

• W44W44 Uživatel
    přestaň žít hrou 

• RancoolCZERancoolCZE Uživatel
    Nežiji hrou. Žiju realitou. Hry jsou pro mě odreagování
    In Active
    "Nejsem připravená na vztah, protože žádný chlap není připravený na mě" -RancoolCZE 2k18
    aircraft engineer 2k18

• LeonnnLeonnn Uživatel VIP
    upraveno 13. April
    keby si to brala ako odreagovanie tak sa by si sa nechcela kvoli tomu zabit.
  • ItaaItaa Uživatel
    upraveno 13. April
    Cringe

• W44W44 Uživatel
    a nepsala bys takové emotivní slohy 

• EloniskoElonisko Helper
    Rep a já tam nejsem xd
  • KyBLKuBAKyBLKuBA Hlavní Administrátor
    Každý hráč, který vstupuje poprvé na server vstupuje s čistým a neposkvrněným hadříkem. Je na každém jednotlivci, co s tím hadříkem udělá, ovšem činy na tom hadříku ho potom budou následovat po zbytek jeho působení.. takže nepiš, že je AT ten, kdo ti poskvrnil tvůj hadřík, každý si ho poskvrňuje sám.

Pochop, že generace a svět se mění, nikdy už zkrátka nic nebude tak jak dřív, zejména co se týče sa-mpu, což už je víceméně prahistorická záležitost, ke které se už člověk nevrací, protože jsou na scéně už lepší hry, lepší multiplayery. Teď už hold nepřijde na server nějaký dvacetiletý borec a nezačne tě nabalovat, což by sis jako holka na serveru nejspíš přála..
    Takže jediné, co člověku zbyde jsou vzpomínky, na které může vzpomínat. Ale psát takové slohy mi přijde spíš dost zbytečné a zoufalé.. je to jen a pouze hra.

Ale aby to nebylo jen negativní, tak já osobně třeba jsem proti tobě snad nikdy nic neměl a i když jsem dost často četl, jak se někdo směje na tvůj účet nebo tě vyloženě promlouvá, bylo mi to poměrně fuk a stal jsem si za svým vytvořeným obrázkem k tobě. Na jednu stranu jsem chápal tvoje dávnější chování vůči některým hráčům, kteří se ti právě smáli na tvůj účet za to jak vypadáš..
    Ale to jak jsi se chovala teď, že jsi úplně bez důvodně začala bez nějakých důkazů šířit nějaké lživé informace, psala jsi hráčům ať kašlou na server atd., mi teda moc nepřijde jako normální chování právě od někoho, kdo by měl být za ty roky brán jako Legenda serveru. V tomto se můj názor k tobě liší. Hlavně mě překvapuje jak furt ze všeho obviňuješ AT a HT atd., přitom ti nikdo z nich nic neudělal a tak jak jsi to sama napsala. jak se ty chováš k nim, tak se oni chovají k tobě.. 
    Hlavní administrátor serveru, KyBLKuBA
  • LubyykLubyyk Administrátor VIP
    tak čáu
    xoxo
    Jak píšeš kýble. Proto jsem tuto "slohovku" sepsala, aby bylo známo, že jsem na SFDFD i se SFDFD skončila. Svůj hadřík jsem si překvapivě nepošpinila sama. Můj hadřík byl čistý do té doby než se hráči rozhodli se mnou vyvolávat konflikty. Rozhodla jsem se že si nenechám srát na hlavu a proto jsem byla víceméně.. opětovně konfliktní. Jak dále píšeš, Vzpomínky.. Ty zůstanou, k tomu všemu i přes změny na SFDFD v komunitě jsem byla věrná a nic jsem proti SFDFD nepodnikala. Jen ve prospěch i když jsem tu aktivně nehrála. Kluci mne i tak nabalují, ať jsem na SFDFD, FB, Skype, etc.. tak i tak.. Nemám za potřebí rozprodat svou cennost kterou stále mám a nehodlám jen tak pustit. Tyto "útoky" vůči mne na server byly čistě upřímné. Je jen na hráčích jak si ti vezmou. Dost lidí to brálo jako ironii. Kurde velkou ironii. Smáli se tomu, každý se smál a mám permu za rozvrácení kominity když díky Korfovi a jeho videa začalo to "rozvrácení" komunity za který mám ban. Díky za pochopení co se týče těch útoku na můj vzhled. Tuto negativitu jsem si zachovala k vícerem hráčům na SFDFD protože vím že když jím odpustím. Využijí mé slabiny ve svůj prospěch a opětovný útok na mne. S těmito hráči jsem se setkala ne jen na CZ/SK Scéně, ale i na jiných komunitách. Hodně hráčů zde "šikanují" mladší a to se mi nelíbí. Proto někdy se hádám, provokuju a takové věci. Jen proto abych tu hádku přesměrovala vůči mne a tím tak ochránila toho který je napadený. Sama jsem si šikanou prošla. I kyberšikanou. Ano, na SFDFD se to odehrálo. Víc zlého než dobrého od té doby co jsem působila na SFDFD. Komunita se jednoduše otočila proti mne a začala šikana. Dost hráčů mne nemá rádo. Ne jen proto jak vypadám. Ale i pro to že jsem někdo jiný. Jsem jinač vychovaná, jsem jiný typ člověka než je na SFDFD a dnešní mládeži zvykem. Proto jsem často "Pátým kolem u vozu". Něktří kteří mne napadali v CHatu na SFDFD jsou momentálně v HT a AT. Nebudu jmenovat koho. Proto tá negativita na členy AT a HT. Jasně jsem dala na jevo v HT že si nenechám poroučet od někoho kdo mi poroučet nemá. Jednala jsem ve prospěch všech. Ale opět se to obrátilo proti mne. Neustálé stížnosti na mne, neustálé hádky mezi mnou a Redkem, Dokonce zjebání ze strany Tbh což byla další podpásovka. Dělala jsem to co ostatní a slízla jsem smetanu já.

Když je člověk upřímný, lituje víc než když upřímný není. Tehdy mi jeden spoluhráč řekl..  Budu jej citovat..
    "Nezáleží na tom jak vypadáš, ale to kým jsi." Měl pravdu. Hodně lidí mne odsuzuje za to jak vypadám. Ale nikdo neví jaká jsem. Svou anonymytu skrývám pod roužkou chvání a působení na SFDFD. Tvář je sice veřejná, ale není to můj odraz v chování mimo herní svět.
    ---
    Leon, ne. Kvůli tomu jsem se fakt zabít nechtěla. Jak píšu Mám svůj osobní život který nikdo nezná.

Poslední dodám jen pár větiček.. Moudrost která mě říkávala moje babička. Jsou zde originální citáty.
    "Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene." -  Honoré de Balzac

"Raději budu nenáviděn pro to, co jsem, než milován pro to, co nejsem." - Kurt Cobain
    In Active
    aircraft engineer 2k18

• ItaaItaa Uživatel
  • ItaaItaa Uživatel
  • DaNielDaNiel Helper
  • DaNielDaNiel Helper

• SbqqSbqq Administrátor VIP
    upraveno 13. April
    Bombič itachi.
    ---------------------------------------------------------------------------
    {Chceš nahlásit nějakého hráče? Tak klikni »ZDE«}

{Přišel si o nějakou věc? Tak klikni »ZDE«}

{Dostal si neprávem ban? Tak klikni »ZDE«}

{Chceš si podat přihlášku do HT? Tak klikni »ZDE«}
  • ItaaItaa Uživatel
  • ItaaItaa Uživatel
    upraveno 13. April

Vtipny, ze jsem to psal kdyz jsem koncil se sawnama

• W44W44 Uživatel
    takovej scripter seba 

• DaNielDaNiel Helper
    sbq a co je jako s tím screenem, však to vůbec nedává smysl to co si poslal :D:D
    Dokazuje to kdy jsem to psal tomu rysovi a ze jsem v tu dobu nehral aktivne.  :3 Aby zas nikdo nemohl rict ze jsem chtel cheaty kdyz jsem byl v nejakym clanu ci hral aktivne sawny. 

• My nepotrebujeme cheaty od low hracu, mame svoje.

• WukišWukiš Uživatel VIP
    Nojo, kdyby se banovali lidi co kazí komunitu, neustále nadávají jak hráčům tak na server, hned by bylo líp.
    Furt nevím kde je problém, ale tak mě je to už tak nějakej jedno.. Stejně tu moc už nehraju, protože mě nebaví sledovat jak problémový jedinci co dokola dělají bordel vesele hrajou dál  bez trestně.

NA KAŽDÝHO JINEJ METR :)

OUUU

• Vole Lachy, dobrý meme kámo :D

• Diky
    skoda, ze mi smazali to druhy, to bylo lepsi :DDD 

• ItaaItaa Uživatel
    Jn to bylo super

Vidím že tady máte celkem zábavu z někoho staršího. Vím že každý se tváří ve hře jinač než doopravdy je. Ale nemusíte to dávat najevo jací jste. Je mi to celkem jedno co tu píšete. Oznámení máte. Nečekala jsem takovou.. Trapnou reakci od ostatních. Je vidět, že už vás ty "Sawny" nebaví tak se snažíte šťouchat na webu. Napíšu jen..

Jen tak dál! Chlapci.. Budiž s váma pekelník. 
    K tomuto mě napadly krásný citáty...

"Papež si na mně stěžuje? A kolik má divizí?"  - Josif Vissarionovič Stalin
    ---
    "Občas člověk prožívá úsek života, který není zrovna jednoduchý. Kruté období přejde, život jde dál, bolest se zmírní a zdá se, že vše bude v pořádku. Ale události minulých dob se někdy vracejí." - Adolf Burger
    In Active
    aircraft engineer 2k18

• KenTKenT Uživatel
    Tady to jede na city. 

• ItaaItaa Uživatel
    strč si ty citáty do prdele taky už

• DaNielDaNiel Helper
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    TAK TAKHLE JSEM SE JEŠTĚ DLOUHO NENASMÁL :DDDDDDD
    Když už tu používáš tak chytré citáty, dovol mi sem napsat jeden citát, který si napiš někam na nos, ať na to pořád vidíš. Doporučuji ti si ho přečíst 10x za sebou a zamyslet se nad ním. Citát vysvětluje celou podstatu "kyberšikany" na serveru.

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá“

- Jan Werich
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.