Nábor Helprů

• Vaše herní jméno: Mr.Fewy
• Věk: 13 • Počet nahraných hodin: 89hodin. Vím že nesplnuji,ale byl jsem měsíc bez počítače,ale teď jsem aktivní každý den
• Kontakt na FB(můžete do SZ):Patrik Baštrnák
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?: nechovám se jako dítě,jsem normalní, nepovyšuju se,nechovám se jako blbec, nejsem vulgární a zlý. Pravopis umím, rád pomůžu hráčům, když něco nevědí. Jsem aktivní každý den.
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky: Jmenuju se Patrik Baštrnák. Moje končíky jsou : Freestyle koloběžka, ve volném čase hraju na samp serveru SFDFD a jezdím na freestyle koloběžce jak už bylo řečeno.
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: Ano jsem.
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: Nudil jsem se a chtěl jsem s kámošem hrát SAMP a **** nám nesedlo, zde je to lepší. Přišel jsem na SFDFD asi před 3mi měsíci

Komentáře

• MrDinoMrDino Uživatel
    Nejdříve asi zapracuj jak na aktivitě tak na chování.
    PROTI
  • BlackosikBlackosik Uživatel
    Som úplne PROTI! hráč ktorý spamuje na serveru (žobre o money) takého hráča nepotrebujeme, hodiny nič moc nevidim ťa ani helpiť nič takže skús to o mesiac, alebo to už ani neskúšaj.
  • MrjMrj Uživatel
    -S věkem moc nesouhlasím.
    -Krátká přihláška. 
    -Málo odehraných hodin na dokonalou znalost modu.
    Neustálé spamování nesmyslných vět.
    PROTI PŘIJETÍ!
    Oldschool hráč!  

• ErkyErky Uživatel
    Důvody nahoře. PROTI!

• LegendaryLegendary Uživatel
    Vůbec nevidím na serveru žádnou snahu pomáhat druhým. Máš málo nahraných hodin a tvá znalost módu na tom nebude moc dobře.
    Nevzdávej To, začni se snažit a ukaž nám, že na to máš. Zatím ti dávám PROTI

• KenTKenT Uživatel
    Když Tě vidím na serveru tak se nezvládáš ovládat a nechováš se na úrovni helpera.
    Proti.

• LubyykLubyyk Administrátor VIP
    upraveno 5. January
    Správaš sa arogantne.
    A čo je totálna blbosť že máš nahraných iba 89 hodín a dávaš si prihlášku.. 

Nie
    xoxo
  • MizzardMizzard Server Administrátor
    Sám si si vedomý toho, že podmienky pre prijatie nesplňuješ a dokonca si aj to vyplnenie prihlášky úplne odflákol a dokopy tam nemáš napísané nič. Skús to teda o mesiac. 
Tato diskuze je zavřená.