Firefigther Leaving-Low Activity #NoChanged

Nazdar, 
Jo, píšu tento "Topic" aby bylo čistě jasno. už jen z mého mute které jsem dostala mě utvrdilo v to, že situace na SFDFD co se týče komunity je víc Toxic než já při porodu. Chtěla jsem začít znova, ale tím že hráči typu Gekon a Holub se spolu hádali, a já se zastávala Gekona, jednala jsem tak aby se "Hádka" přemístila z Gekona na mě, jelikož Staff aka Admin Team nebyl schopen reagovat na házené reporty. Takové jednání z mé strany je časté, jelikož Admin Team není schopen reagovat na Reporty. Jediny kdo mi "přijal" report byl Wukiis a daného hráče potrestal. Občas se "Hádám" ale poté jsem holubovi napsala, aby nebral vážně to co píšu. A to že mě chctějí přiště potrestat banem, je jen část ze zoufalství jak uklidnit hádky v chatu. Je pravdou, že ty hráče se jiným způsobem nezbavíte, tak proč to nevyřešit jak u Scfeta a nedat jím "PermaMute"? Tato situace, mě velice rozhořčila. Jak píšu, Situace na SFDFD je dle mého zoufalá. Ano, čekám "minimálně" Ban na foru, ale jsem jen čistě upřímná
In Active
"Nejsem připravená na vztah, protože žádný chlap není připravený na mě" -RancoolCZE 2k18
aircraft engineer 2k18

Komentáře

• WukišWukiš Uživatel VIP
    upraveno 31. December 2018
    ????????????????????????? :D
    Já už asi týden v AT nejsem :D

Ale jako jinak souhlasím no.. Ono by se mělo těch problémistů zbavovat a né jim furt dávat unbany.

OUUU

• RancoolCZERancoolCZE Uživatel
    Wuki, to je problém této komunity. V době kdy jsi byl v AT jsi mi přijal a potrestal hráče v reportu. Dám Web Report a neřeší se to, Nic ve zlém, ale je to nejhorší "Staff Team" který jsem viděla. Na serverech jsem potkala víc než dost hráčů, kteří jsou typu Scfet nebo já, a byli lepšími adminy než většina tady dosavadních Adminů na SFDFD. Cítím se trošku podvržená za to co jsem já jako hráč udělala pro SFDFD. Museli by jsme to rozebírat neustále dokola. Dle toho co se stalo pro můj neúspěch, to vypadá že se Admini zbavují hráčů jako jsem já a kteří byly úspěšní dejme tomu v helpení. Dávají legendy těm hráčům, kteří nic pro SFDFD neudělali.

31.12.2018 11:30
    EDIT.:://  ..Bylo by to nekonečné téma.
    In Active
    "Nejsem připravená na vztah, protože žádný chlap není připravený na mě" -RancoolCZE 2k18
    aircraft engineer 2k18

Nic jsem neudělal pro SFDFD? aha no :D

OUUU

• MizzardMizzard Server Administrátor
    Čo tak zahodiť tu svoju urâžlivosť niekam za hlavu? Dostaneš jedno oprávnené mute a už sem píšeš takéto topicy. Nikto sa nikoho nezbavuje ak dlhodobo nekazi komunitu tak neviem o čom tu píšeš. Išlo o jedno obyčajné mute vyplývajúce z toho čo si do chatu písala. To že si Holubovi pisala, že to nemá brať vážne je trocha zbytočné ak to on sám vážne bral. Každý kto je v teame sa snaží ten server udržiavať a hráčov, ktorí kazia dlhodobo kominitu sa naozaj zbavujeme a pokiaľ viem, tak ty takúto aktivitu kazenia nemáš, takže naozaj nechápem tvoju myšlienku v tomto ohľade. Pravidlá jednoducho platia pre každého rovnako, aj pre nás. To že si urobila niečo pre SFDFD ťa ale teraz nezvyhodňuje pred jasne danými pravidlami. Ani nikoho iného.

//písané z mobilu btw.
  • RancoolCZERancoolCZE Uživatel
    Mute vzniklé z důvodu protekce jednoho z hráčů za účelem zamezit hádky. That´s All, dělám to pořád a najednou to všem vadí? Trošku divné. Wuki, tady dostane vždy admin legendu, ale ne hráč co něco pro SFDFD udělal. Takhle jsem to myslela.
    In Active
    aircraft engineer 2k18

• MrjMrj Uživatel
    Jen aby bylo jasno, tak hodnost   ,,Legenda" získá pouze Admin, který odejde a udělal užitečné věci pro Server. Dám příklad: Admin je výbornej mapper, vytvoří plno map k eventum, na různých akcích a tak podobně. Píšu to jen z důvodu, žes na serveru psala že si byla v HT helpila si nejlépe e nemáš legendu. Tak jsem to zde stručně vysvětlil co ten pojem znamená zde na našem serveru. 
    Oldschool hráč!  

Už vím o co tu jde :D Rancool se cítí dotčená, že ona nedostala Legendu za to, že helpila :D

OUUU

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.