Veselé Vánoce! 2k18

Zdravím komunito,

Čas vánoc a míru nastal, proto píšu tento topic. Tento topic je určený k přání vánocům všem hráčům v naší komunitě. Známých, neznámých i méně známých. Tímto bych chtěla zavzpomínat na rok 2018. Pro mě rok 2018 byl větším neúspěchem než úspěchem. V roce 2018 jsem vystudovala obor a získala výučný list. Dost hráčů se ptá.. Proč nejdu do práce. Do práce jdu pravděpodobně od 3.12.2019. Na SFDFD se občas ukáži jako nostalgický server pro mé začátky. Byl pro mě prvním serverem kde jsem začala hrát na SAMP. Napadá mě topic.. Tedy, přejděme k tomu co jsem chtěla. Vše k "Proslovu"..

Hodně hráčů mě zde nezná, proto píšu tento topic aby mě hráči mohli víc poznat když už nemám aktivitu na SFDFD. Chtěla bych tímto způsobem popřát všem hráčům i hráčkám v komunitě SFDFD tak tedy, Šťastné a veselé vánoce!
Každý kdo chce popřát na vánoce i nový rok, pište zde, aŤ neděláme tisíce dalších topiců

Každému přeji mnoho úspěchů v roce 2019, především štěstí, i zdraví.

In Active
"Nejsem připravená na vztah, protože žádný chlap není připravený na mě" -RancoolCZE 2k18
aircraft engineer 2k18

Komentáře

• MrjMrj Uživatel
    Já tě znám až mooooc dobře :DDD Jinak tobě taky... Hodně úspěchů do dalšího roku, šťastní a hlavně to zdraví :) 
    Oldschool hráč!  

• RancoolCZERancoolCZE Uživatel
    upraveno 23. December 2018
    Odlschool jo, ale YoungSchool ne #Bad Engilish xD

EDIT.::// Díky 
    In Active
    "Nejsem připravená na vztah, protože žádný chlap není připravený na mě" -RancoolCZE 2k18
    aircraft engineer 2k18

• ErkyErky Uživatel
    Tobě taky Rancool, kozyyyyy.

• MochitossMochitoss Uživatel
    jj taky taky
    BANÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍK PIČO!
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.