Prihláška

• Vaše herní jméno: 
BG.]Foxie
• Věk: 
16
• Počet nahraných hodin: 
140
• Kontakt na FB(můžete do SZ):
Pošlem do správy
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?:
No popravde povedané som taká istá ako ostatný hráči...Ale keď nejaký hráč potrebuje help rada helpnem bez problémov takže by som to rada využila aj inak napríklad eventy a tak ďalej...  
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky:
Volam sa Nikola... Vo voľnom čase buď hrám alebo chodím behať v zime snowboard takže nič špecialne...
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3:
No brala by som skôr skype alebo cez fb i keď ani na tie volania v poslednej dobe nemám čas...niečo by som vymyslela...
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD:
No bolo to asi 2-3 mesiace do zadu cca...Dostala som sa tam cez zoznamku serverov na internete a nejako mi to tam prirástlo k srdcu či ľudia alebo server...

<3 Love games,cosplays,anime and music! <3

Komentáře

• REDQOOREDQOO Uživatel
    Určitě PRO

sarkastick ernobl GIF
  • SanmanSanman Administrátor VIP
    Když nemáš čas na pár minutový pohovor, tak jak chceš plnit základní aktivitu helperů? Na serveru tě vidím opravdu často s tím že jsem tě snad ještě neviděl porušit pravidla. Nic jiného snad ani kritizovat nemůžu, vytknout nemám co a chválil bych zbytečně. Dávám PRO
  • EsooEsoo Server Administrátor VIP
    PRE prijatie.
  • BlackosikBlackosik Uživatel
    PRO si pohode hodiš sa knám 
  • IzunaIzuna Uživatel
    PRO na 100% dá sa s tebou zabaviť a podla mna sa do ht hodíš :)

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt toyota supra drift gif

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt supra gifs

• MrjMrj Uživatel
    upraveno 12. December 2018
     Nejsem si jistý že na 140 odehraných hodin budeš znát perfektně MOD. Takže vůbec nevím jestli ti dát PRO nebo PROTI... Dám ti malé pro, ale jak jsem psal... Prostě nic jiného než prozkoušení na pohovoru nezbývá. Jsi jediná komu dávám PRO pod 200 nahraných h. Rád tě v HT uvidím jako jendu z mála holek. 
    Oldschool hráč!  

• DizZoNoiDDizZoNoiD Uživatel
    Proti, nevhodné chovaní na post helpera
    Aktivní pouze přes víkendy a volné dny.
  • LubyykLubyyk Administrátor VIP
    Mením názor na PROTI! Dnes na servery si používala rasistické výrazy a taktiež ani mod neovládaš. Ospravedlňujem sa za 2 komentáre, prví mi už editnut nedá.
    xoxo
  • MrjMrj Uživatel
    Pokud je to jak zde píšou kolegové tak měním pro na PROTI Přijetí!
    Oldschool hráč!  

• CharllieCharllie Administrátor VIP
    Nesplňuješ podmienky k prijatiu do HT, tvoju prihlášku zamietam. Skús to znova o mesiac.
Tato diskuze je zavřená.