ToxicFrajer do HT ? :/

• Vaše herní jméno: ToxicFrajer
• Věk: 15
• Počet nahraných hodin: 209
• Kontakt na FB(můžete do SZ): Do sz 
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?: Už jsem byl v HT a sám jsem ho dobrovolně opustil kvuli rozhádání s druhým helperem. Rád bych se do HT vrátli jelikož jsem začal hrát znovu.Rád pomáhám ostatním hráčum po delší pauze mě samp znovu chytlo a rád bych hrál na plno  
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky: Jmenuju se Matyáš Pustějovsky je mi 15let jsem z Moravskoslezkého kraje mezi koníčky patři skateboarding venky s kamarády občas si chodím zakopat na hřiště,hraní na počítači a nyní i Samp. Ovládám celkem dobře anglický jazyk 
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: Yes 
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: Dostal jsem se k němu když jsem hral single a napdlo náš jit hrát online hledali jsme servery a pak jsme našli tenhle tehdá to spadalo ještě pod portál Rsgame po delší pauze jsem začál hrat zase no a v to období jsem se stal poprvé helperem pak jsme se rozhádali a po delší pauzičce jsem tu zpět 
PS: Bývalé jmeno WhiteWine

„Umění života spočívá v tom, že se učíme trpět a že se učíme usmívat.“ - Heramnn Hesse

Komentáře

• LubyykLubyyk Administrátor VIP
    NE 
    xoxo
  • REDQOOREDQOO Uživatel
    To samé co u Mochita. 
    PROTI

sarkastick ernobl GIF
  • SanmanSanman Administrátor VIP
    Proti... za posledních pár dní jsi byl několikrát umlčen za nehovdné vyjařování. To je u postu helpera naprosto zcestné.
  • BlackosikBlackosik Uživatel
    Určite PROTI!! ako pisal Redqo
  • IzunaIzuna Uživatel
    PROTI :P

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt toyota supra drift gif

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt supra gifs

• EsooEsoo Server Administrátor VIP
    upraveno 12. December 2018
    Neviem, či to má nejaký význam, keďže dneska si sa nám ukázal, že ty a tvoje chovanie patrí niekam inam ako do HT.
    https://samp-server.cz/discussion/6517/kta-puls33-nesta-umi-davat-na-web#latest ;Toto je sťažnosť na teba a myslím si, že si sa ukázal viac než dosť.
    Dovolím si to zamknuť, ak sa niekto kompetentný bude chcieť vyjadriť, odomkne si to.
Tato diskuze je zavřená.