Mochitoss

Přihláška musí být vyplněna dle této osnovy:
• Vaše herní jméno: Mochitoss
• Věk: 16
• Počet nahraných hodin: asi nějak kolem 1900 hodin :D 
• Kontakt na FB(můžete do SZ): Máte :D 
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?: Myslím si že za ty 3-4 roky poznám mod dostatečně a byl bych užitečný v pomahani hráčům.
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky:No představovat se asi nemusím většina mě tu zna mezi mé koničky hlavně patří fotbal a basketbal a sampko  a taky hlavně procházk:disappointed:
Jinak se jmenuju Patrik a chodím do 9 třídy na ZŠ ne nepropadl jsem ale vyšlo to tak že jsem měl 2 odklady :disappointed:
Patřím spíš do skupiny klidasu ale sem tam mi to taky ujede a vím že v HT by se to stávat opravdu nemělo takže vím co je dobré a co ne.
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3:Ano i když nemám mikrofon tak bych to nějak udělal :D
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: Myslím že v roce 2014 nebo 2015 začínal jsem s nickem DJ_Patrik většinou jsem ani nepsal do chatu protože jsem nebyl na nic tázan a s nikým jsem se neznal jen s 3,4 hráč:disappointed:
Tot vše ode mě,díky za přečtení s pozdravem Mochiiis
BANÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍK PIČO!

Komentáře

• LubyykLubyyk Administrátor VIP
    PROTI si arogantný, rozvrátil si HT komunitu.
    xoxo
  • WukišWukiš Uživatel VIP
    Ne, do HT už nikdy..

OUUU

• REDQOOREDQOO Uživatel
    Ani náhodou, teď jsi byl ťuťu ňuňu, přitom před 2 dny nebo včera? To by mi našel log od admina, kde jsi mě zesměšnoval dost vážně. Na někoho kdo neustále naráží ne jen na mě, si nezaslouží být v HT.
    Luboš to vystihl dost jasně.  Arogantní a rozvrátil jsi dříve HT, lidi jako ty se tam nehodí.
    Jen ještě dodám že jak by jsi nepodal žádost tak by jsi ve svém chování jak je ti známo, opět pokračoval.
    Lidi co tě znají mi dají za pravdu.
    PROTI!!

sarkastick ernobl GIF
  • BlackosikBlackosik Uživatel
    upraveno 11. December 2018
    PROTI!! Nadávaš, nesprávaš sa ako by sa mal helper spravať.
  • MrjMrj Uživatel
    No... Takže začnu asi u toho, že vše co tu píšete tak zde bylo. Dříve jako člen HT rozvracel skupinu a nadával. Nemyslím si že by to bylo z jeho hlavy, protože kdysi tam byli v HT Mochit, WiteWine a Versace. Všichni jsou kamarádi v reálu a taktéž spolužáci. Mochit byl v pohodě, ale po Versacovem kicku se v něm něco změnilo a už se nechoval jak by měl... Takže si myslím jestli to nebyla nějaká scénka z jejich domluvy. Ale kdo ví jak to bylo. Rozhodně Jak zde píšou kolegové, že v nedávné době zde nadával na serveru a tak dále, tak jsem zde nezažil a nebo jsem nebyl na serveru přítomen v době odehrávání, takže toto nemohu posoudit. Z čehož vyplývá, že za mne má PRO, jelikož rok je dlouhá doba aby se člověk poučil. Nejen že rok nebyl v HT, ale necelý rok nehrál na SFDFD, takže si myslím, že za tu dobu se muže změnit věcí dost. Btw. Ještě než mu tak trochu v tom HT "přeskočilo" tak práci pomocníka odváděl na 100% a neměl jsem s ním problémy. Toť můj názor. PRO Přijetí.
    Oldschool hráč!  

• LubyykLubyyk Administrátor VIP
    upraveno 12. December 2018
    Mením názor na PRO!

//Spellos: Tak pro příště nedávej další komentáře a jen editni svůj první lubko :-) 

Naposledy upravil Spellos (2018-12-12 09:59:04)
    xoxo
  • IzunaIzuna Uživatel
    Přesne jak píše johnyss
    PRO

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt toyota supra drift gif

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt supra gifs

• DizZoNoiDDizZoNoiD Uživatel
    Ne, tvé chování je nevhodné na post helpera
    Aktivní pouze přes víkendy a volné dny.
  • mØtimØti Uživatel
    upraveno 12. December 2018
    Rád ťa medzi nami uvidím
    hodiny 
    vek 
    skúsenosť 
    Takže som PRE prijatie.

× God cannot save me, Hell cannot take me ×
  • REDQOOREDQOO Uživatel
    Mochitoss byl zabanován administrátorem Spellos (urážky)

sarkastick ernobl GIF
  • SpellosSpellos Administrátor
    zamítám, hráč má ban.
    lock

Tato diskuze je zavřená.