Poprosím důvod k banu

Komentáře

• SanmanSanman Administrátor VIP
    AA ty me štveš... jsem doufal že když víš že jsi ten sh zneužil, tak nedáš žádost o ub… jdu dát na yt video 
  • offsaint_1996offsaint_1996 Uživatel
    To není žádost o unban, ale prosím o důvod :D

A cituji "zkus trochu méně klikat na to nitro".  Děkuji za upozornění. :D Příště lepší napsat "Neklikej na nitro".

Už v PM jsem ti psal, že to prostě nemůžeš používat u nás a to nebyla dohoda, ale informace... ty jsi to porušil  dostal ban
    A cituji "zkus trochu méně klikat na to nitro".  Děkuji za upozornění. D Příště lepší napsat "Neklikej na nitro".

A to něco znamená když jsem ti jasně a zřetelně napsal, že u nás (na sfdfd) to prostě používat nesmíš.. a ještě k tomu jsi to zneužil
    To už je stejně jedno, pošli video, rád se alespoň podívám a udělám ti reklamu

Krom toho, toho sdělení: zkus trochu méně klikat na nitro     
    Co by to vůbec mělo znamenat, já ani nevím jak to funguje :D To jsem jen plácl a nebylo to v duchu nějáké seriozního jednání. Na videu jsi SH jasně zneužil a jak říkají pravidla, tak jsi se tím dopustil zneužití nepovolené modifikace
    "To jsem jen plácl" tam docela zapříčiňuje to, že jsem to podle tebe zneužil. :D Jelikož jsem si myslel,  že to nadále používat můžu k driftu, ale nesmím to přehánět, což se nestalo

Kdyby jsi to používal opravdu jen k driftům, tak ti to klidně i sám povolím. Ale ty jsi to vyloženě ZNEUŽIVAL při unikáním před hráči.
  • LakyenLakyen Uživatel
    cely cas co sme sa nahanali po mape si to použival všade neviem čo si použival a čo nie ale aby sme ta nemohli dobehnut s infernusom to neni mozne, a ktomu tie tvoje mega zrychlenia....... nechapem prečo sa z niečoho vyhovaraš. Zneužil si to? Zneužil.. 

Ano, použil jsem to při rozjíždění. :D To je pravda, ale tak co dělat, když mě nahání parta asociálních zakomplexovanejch dětí se spec infernusem a deaglem u spolujezdce.

upraveno 9. December 2018
    Alespoň můžete trochu omezit takové nepřiměřené jednání chlapci. :D

Naposledy upravil Sanman (2018-12-09 22:23:09)

cely cas co sme sa nahanali po mape si to použival všade

S tím mohu nesouhlasit, jelikož je u mě známé, že mám instatně vysoký ping a v driftu jezdím tzv. mid-lock, který umožňuje, že máš stále rovné kola, takže zrychluješ, ale jen lehce zmáčkneš space tím spůsobem, že se ti auto začne točit na stranu

Tohle tvrzení jen potvrzuju... řešíme tu primárně to zrychlení
    Alespoň mi můžete stopnout VIP, nerad bych o něj přišel, když jsem si ho dneska koupil. Děkuji

Čas 1:20 mluví za vše. Zbytek to jen potvrzuje.
    Skoro celé video je v strašné kvalitě, takže tam jde těžko poznat, co je co. :D Vidím tam zrychlení po portu na jiný warp, to ano. Sám jsem ti říkal, že se rozjíždím tak, že dávám 1x tap na speedhack kdysi dávno. Druhá věc je, že nikde není vidět, jak dávám speedhack při tom, jak mě pronásledují, až na čas 1:20, kde jsem to použil k tomu, abych se dostal z bugu, nic co by mě zvýhodňovalo nějakým způsobem, jelikož by to vyšlo na stejno, i kdybych  to nepoužil, protože jsem se portnul o něco dříve a také bych byl o něco dříve pryč. Použití speedhacku při rozjíždění je můj zlozvyk a dělám to už řadu let, takže nevidím důvod dělat vyjímku na vašem serveru, protože to nijak nezvýhodňuje (Tím myslím, že mě to zrychlí o 5-10km/h). Dále a také poslední věc, co jde ve videu vidět je to, že jsem se záhadným způsobem zrychlil až moc při portu na /lv v čase 1:16. Je to tím, že se stačí podívat na můj ping v průběhu celého videa, taktéž je 100%, že se hráč při portu lehce posune dopředu při spec. Nemám víc připomínek. Ale pokuď mi ban zůstane, je oprávněný, jen mi příště prosímtě Sanmane nepiš, ať to omezím a pak mi stejně dáš ban. U toho handlingu na traktor to bylo to samé, tam jsi to alespoň dodržel. :D

upraveno 9. December 2018
    Ve chvíli kdy napíšu: jo, můžeš to používat na drifty
    Tak tím neříkám, že toho můžeš zneužívat. Už před tvým prvním banem jsem ti o tom psal a ty jsi to poté zneužival v závodě. Teď to bylo stejné.
    To je vše. Jestli máš ještě nějáký pocit že to bylo neoprávněné, tak si dej žádost o UB. Tam se na to podívá nějáký z server adminů.
Tato diskuze je zavřená.