MarZi prihláška do HT

Hneď na začiatok! Áno nedávno som dostal kick. Helpil som. zdôvodnenie som vysvetlil ako adminom tak aj pomocníkom!
Ďakujem za pochopenie.
• Vaše herní jméno: MarZi.cs

• Věk: 13 bude 14
• Počet nahraných hodin: 1021
• Kontakt na FB(můžete do SZ): Jakub Oreščák
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních? Baví pomáhať nováčikom ale celkovo hráčom viem že veľa hráčov mi sem bude písať teraz že pomáhať sa dá aj bez Helpera ale predsa he lepšie mať helpera tie všetky príkazy pre helperov atd mód poznám po tých rokoch a nahraných hodinách.
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky: Volám sa Jakub Oreščák. Všetci hráči ktorý hrajú na SFDFD nejaký ten piatok ma už určite poznajú pod menom MarZi. Na servery hrám štvrtým rokom s prestávkami a stále s k tomu vrátim už len kvôli komunite alebo kamarátom. Čo ma baví ? čo robím vo svojom voľnom čase ? Všetok svôj čas trávim s kamarátmi buď sme vonku alebo jazdím na motorke alebo ako jeden z mojich dlhodobých koníčkov sa venujem autám a motorkám mimo motoriek a aut sa venujem taktiež aj freestyle bmx to je pre mňa taká odreagovačka s ktorou som začal keď som mal len sedem rokov a ešte stále sa ma to drží. čo pre mňa znamená sfdfd ? sfdfd je pre mňa zábava na voľný čas vždy sa niečo na servery deje či už niektorý z adminov zorganizuje event ale zapasy preteky duely vojny o uzemia proste to neomrzí len tak. 
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: Ano
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: dostal som sa sem tak že som stretol na nemenovanom servery chalana menom blondak a on ma dotiahol na SFDFD že si to mam skúsiť a dosť sa mi v tejto komunite zapáčilo a aj ten mod ma zaujal momentálne tu oxidujem  4 roky s prestávkami.

Komentáře

• WukišWukiš Uživatel VIP
    Nedělal jsi svojí práci jak jsi měl, vymlouval jsi se na různé věci, psal jsi věty typu "nebudu za někoho helpit" a když už toho bylo dost a dostal jsi kick, tak jsi měl ještě kecy a házel jsi špínu na ostatní.

Dej si aspoň další měsíc čas a ukaž v chatu, že máš fakt zájem pomáhat.

OUUU

• LubyykLubyyk Administrátor VIP
    PRO
    xoxo
  • REDQOOREDQOO Uživatel
    NE!, po kicku jsi to bral na pohodu a nechal to prostě být, po cca týdnu ses choval dle svého uvážení, a to NEBYLO vhodné na post helpera jak psal Wukii, dej tomu ten měsíc a dokáž nám že jsme se v tom spletli.
    PROTI

sarkastick ernobl GIF
  • MrjMrj Uživatel
    PROTI. Důvody vypsány.
    Jak píšou kluci. Dej tomu ještě čas a ukaž nám během následujícího měsíce jak by to mělo být. 
    Oldschool hráč!  

• ZepterZepter Uživatel
    PROTI Ked si bol v HT dosť si bol agresívny ... hádal si sa snami že nebudeš helpiť za druhých a podobné veci dajme tomu ešte čas .
  • IzunaIzuna Uživatel
    PROTI
    Ako píšu ostatný aj ja by som tomu dal ešte čas

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt toyota supra drift gif

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt supra gifs

• BlackosikBlackosik Uživatel
    Helpiš to je základ... Ale si trochu agresívny no beztak ti dám PRO
  • MizzardMizzard Server Administrátor
    Bol som online pár minút teraz večer a videl som od teba vulgaritu v chate a porušovanie pravidiel. Takto sa bohužiaľ adept na post helpera správať nemôže. Môžeš to skúsiť teda znova o mesiac.

Neprijatý.
Tato diskuze je zavřená.