Snaha být Helperem

• Vaše herní jméno: OndraVeresCZ
• Věk: 14let
• Počet nahraných hodin: 500
• Kontakt na FB(můžete do SZ): FB mám ale nechci ho psát na veřejnost :)
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?: Moc mě baví pomáhat lidem.... znám hodně věcí.
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky: Jmenuju se Ondra, ve volném čase sportuji, vyrábím s kamarády hry...
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: Jsem, ale ne furt každy den mám čas cca 4h.
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: Jednou mě přestal bavit jeden server a tak jsem si z kámošem založil účet (na který momentálně nemám přístup). Je to tak 2-3 roky co jsem se poprvé připojil na SFDFD
                                                                                                                                                            Předem děkuji. Ondra

Komentáře

• REDQOOREDQOO Uživatel
    Narovinu ti povím, že absolutně do tvé přihlášky do HT jsem o tobě nevěděl. Protože jsem tě buď neviděl helpit,  nebo jednoduše hrát. Přihláška celkem krátká, a nějak mě nezaujala, moc jsem se o tobě nedozvěděl. Víc se rozepiš. K tomu hitu co jsi  dnes dal hráči @versace , se ani zmińovat nechci promiń ale : 

PROTI

sarkastick ernobl GIF
  • IzunaIzuna Uživatel
    PROTI
    Ale nevzdavej to :)

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt toyota supra drift gif

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt supra gifs

• BlackosikBlackosik Uživatel
    Bráško, zapracuj na tej gramatike ale fakt, ako som čital tvoje komentáre... Ale snaha tam je helpiš to som si všimol takže teraz ti dám PROTI zapracuj na tej gramatike.
  • REDQOOREDQOO Uživatel

Ty tu máš 500h mi chceš tvrdit? 

sarkastick ernobl GIF
  • IzunaIzuna Uživatel
    ouu

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt toyota supra drift gif

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt supra gifs

• MizzardMizzard Server Administrátor
    Prihláška odfláknutá, údaje v nej sú nepravdivé. Tu sa zrejme ani nemáme o čom baviť. Podmienky pred podaním prihlášky by si mal mať prečítané, takže ak ich budeš spĺňať tak až potom si môžeš túto prihlášku podávať. 

Neprijatý.
Tato diskuze je zavřená.