Tak Zkouším Znova

EloniskoElonisko Helper
upraveno 5. December 2018 v Nábor helperů
• Vaše herní jméno: 16.
• Věk: 13
• Počet nahraných hodin:660+ 
• Kontakt na FB(můžete do SZ):napíšu do sz
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?: když můžu rád pomůžu hráčům nemám s tím problém pomáhám s cenami Speciálních vozidel občas domů, v domech se moc nevyznám nebo ceny podniku snažím se co nejvíce pomáhat 
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky:zdravím jmenuji se Samuel je mi 13 let (tech 14 jsem napsal abych byl před tím v helper týmu neřešte to prosím) rád hraju na počítači hry, chodím do 7 třídy na základní školu, chodím na box učím se sebeobranu, chodil jsem i na fotbal, který mně už nebavil tak jsem se dal turnaje ve vybice, byly jsme tým a chodily jsme na turnaje, pak jsme se začaly po 1,5 roce rozpadat tak jsem se taky na to vykašlal, tetka chodím na box sebeobrana, jezdím na koloběžce (freestyle), dělám triky snažím se víc a víc abych jich uměl mnoho, nebo chodím ven s kamarády, to by asi bylo vše o mně. 
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: Ano určitě. 

• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: Hrál jsem na jiných serverech a kamarád mi píše (QaterQ) hele pojd na tenhle server tu je to husté tak jsem se připojil hrál jsem dříve za nick Eolisen kde jsem následně dostal ban za obchod mimo server cca 2roky zpět tak jsem 1rok nehrál a pak jsme se přestěhovaly a říkám si že to můžu zkusit znovu a jo šlo mi to tak tu tět hraju za nick 16. někteří lidé mně znají pod nickem Elon a baví mně to tu nehorázne tak od té doby tu hraji. Budu rád i za PRO PROTI 

Komentáře

• IzunaIzuna Uživatel
    Pro
    gamatika
    vek
    hodiny

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt toyota supra drift gif

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt supra gifs

• BlackosikBlackosik Uživatel
    Že podľa fotiek pekné Ľuboš xdd trochu smešne ale nevadi...ja ti dám PRO ale trochu viac na servery dik.
  • DizZoNoiDDizZoNoiD Uživatel
    upraveno 6. December 2018
    Já jsem proti z důvodu toho, že neovládáš gramatiku , v přihlášce máš sice jenom pár chyb, ale ve hře si často pleteš y/i a d/t. Také jsem tě na serveru moc neviděl, tudíž když budeš trošku víc aktivní a vylepšíš gramatiku tak nebudu mít problém ti dát pro.
    Aktivní pouze přes víkendy a volné dny.
  • EsooEsoo Server Administrátor VIP
    Proti, chlapci z HT ti povedali čo a jak :D
  • MrjMrj Uživatel
    Nesouhlasím s tvým přijetím. Nadáváš a máš malý věk u kterého stejně pochybuji. NE
    Oldschool hráč!  

• mØtimØti Uživatel
    Ako som čítal príspevky mojich kolegov tak už všetko o tebe tu bolo vypísané a môj konečný verdikt znie takto : PROTI prijatiu hráča .

× God cannot save me, Hell cannot take me ×
  • REDQOOREDQOO Uživatel
    Já si myslím, že tu všechno zaznělo, a nechci se opakovat, dopiluj to co ti tu ostatní píšou a neztrácej naději. Za měsíc ti to určitě výjde.
    PROTI

sarkastick ernobl GIF
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.