Adventní soutěž

AndrejAndrej Organizátor eventů
upraveno 10. December v SFDFD

Tak jako každý rok, tak i tenhle rok jsou zde adventní soutěže. Každou neděli až po tu čtvrtou bude celý týden probíhat jedna soutěž, ve které můžete získat buď 60 tokenů, nebo VIP na 30 dnů!

PRVNÍ ADVENTNÍ SOUTĚŽ (2.12. - 8.12. 23:59:59)
V této aktivitě budete muset vytvořit Mikulášský kostým. Můžete si udělat Mikuláše, čerta nebo anděle. Můžete využít /o, nebo si zakoupit oblečení v obchodech s oblečením (Binco, ZIP...). Zde platí pouze 3 pravidla: Skin, na který budete dávat objekty musí být originální, takže žádné modifikace. Druhé pravidlo je, že můžete odeslat do této soutěže pouze jeden kostým, takže si rozmyslete který kostým pošlete. První kostým který pošlete ten se rovnou započítává do soutěže, žádný druhý pokus. A třetí pravidlo je žádné kopírování. U koho uvidíme náznak kopírování nějakého skinu tak bude diskvalifikovaný z aktivity a jeho kostým tím pádem neplatí.
TENTO TÝDEN MŮŽETE ZÍSKAT VIP NA 30 DNŮ

Nyní je tady druhá adventní soutěž ve které se bude soutěžit o 60 tokenů!
Vezmi své kamarády ze serveru a udělejte společnou fotku na některém z vyzdobeném warpu!
Podmínka:
- Na fotce musí být minimálně 3 hráči
- Fotka nesmí být moc upravována, nějaké efekty jsou povolené, přidané objekty či tak povoleny nejsou! (modifikace=skiny jsou povoleny)
Hodnotit se bude podle originality. Můžete si vzít specka, hodit na sebe nějaké oblečení, cokoliv! Může to být vtipné, nebo to může být klidně klidná Vánoční fotka. To už necháme na Vás :)

Komentáře

• gamingCZgamingCZ Uživatel
    Šťastné a veselé všem co hrají na SFDFD !!!
  • TomyKTomyK Uživatel VIP
    Je mi jedno jestli vyhraju ale pošlu to jsem. Hlavně ať ste všichni zdraví a ať máte hezké vánoce :)

to remember and let go paul walker GIF
  • salleeensalleeen Uživatel VIP
    20s cs 
    20s.png 863.8K

• SroubSroub Uživatel
    upraveno 2. December
    Mikuláš 2018 Na SFDF!
    Čert -

• Conor McGregor  <3 
    • Subaru-Impreza   <3
    • Ptk  <3 
    • CR7 (Cristiano Ronaldo)  <3   
    • MK  BK  <3 
    • American And Japanese Cars  <3 (Rally,Drift,Race Street,Drag).

• ConstantineConstantine Uživatel
  • DiamondDiamond Uživatel VIP
    upraveno 4. December
    Nazval jsem to "Bajzuláš".

• šéfjohnyšéfjohny Helper VIP
    Ty kraso, pěkný dia :DDD
    • Oldschool hráč! (Mrj aká MistrJohny)
    • Moje soc. sítě: FB: John Bartoš 
    •                             IG: sefjohny
    • EMINEM <3
    • Conor McGregor!

• DodgersDodgers Uživatel
  • sbqqqqsbqqqq Uživatel VIP
    xdxdx
  • zEnrykzEnryk Uživatel
    Mikuláš 2018 (Čert) omlouvám se za kvalitu screeny jsem hledál jak jsem hledál nenášel jsem nic takže tady něco.Jinak všem Přejí Šťastné a Veselé Vánoce prožití vánočních svátků,prožití Nového Roků
    upraveno 4. December

• EMINEM <3
    • Conor McGregor!

Tak zde je můj Angle spasitel :D
    Všem přeji hezké svátky :)

• EMINEM <3
    • Conor McGregor!

upraveno 5. December
    Otázka kde ste vzaly ty objecty např johny ? :D

//Wukis: Ty vánoční dárky co má na nohou jsou z minulého roku, on je asi jediný co to furt má :D

Naposledy upravil Wukiš (2018-12-05 12:54:46)

upraveno 5. December
    @TomyK Ano, jak píše Wukišák. Botky jsem si sám udělal z minulého roku z přidaných objektů :D Musím mít něco originál :D Snad ty objekty nebudou aby mi to někdo neokopčil :D 
    A křídla mám normálně fotku z netu, kde jsem odebral pozadí a přidal to do obrázku, zbytek už jsou jen filty a tak :)
    • EMINEM <3
    • Conor McGregor!

• sorry za fotku mobilem ale nejdou mi screeny
    tady máte čerta

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt toyota supra drift gif

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt supra gifs

A nejsou zakázané modifikace ?

• ErkyErky Uživatel VIP
    A tohle je nepovolená modifikace? :D 

• AndrejAndrej Organizátor eventů
    Ano, nepovolené modifikace a upravené skiny v photoshopu atd. jsou zakázané. Tyhle fotky nebudou soutěžní.
  • KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    Takže kdo soutěží? :D 
  • LakyenLakyen Uživatel VIP
    Screen  odomna TheLakyen a Veva1011 ktorej svatoziaru nakonec moc neni videt :-D

upraveno 5. December
    @Andrej však ale nic o Photoshopu si zde nepsal, tak jak to asi máme vědět... Příště prosím tě to napiš do předu... 
    • EMINEM <3
    • Conor McGregor!

upraveno 6. December
    ,, Můžete využít /o, nebo si zakoupit oblečení v obchodech s oblečením (Binco, ZIP...).  Skin, na který budete dávat objekty musí být originální, takže žádné modifikace." - Pokud nemůžou být modifikace, tak je jasné že se nesmí skin upravovat přes pohotshop, logicky.
    Tak to se tam nepsalo :D Modifikace je tomu rozumět jako skiny stažené z netu které nejsou ve /skins... Prostě jsem to nevěděl a psal jsem že příště by tam měl být napsaný aspoň ten Photoshop že se nesmí... Toť vše. 
    • EMINEM <3
    • Conor McGregor!

• KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    Ježiši kriste :D přes photoshop snad nic nemodujes? nebo nedavas tam neco navic než co nemá? brain pls 
  • NesTriXNesTriX Uživatel VIP
    Tak se taky přidám, házím vám sem čerta.  :D

• _Itachi__Itachi_ Uživatel VIP

Cc, zadne filtry, pridavne obleceni a takovy kravinky.
  • BlackosBlackos Helper VIP
    Itachi o snehuliakovy tam nič napísané neni
    Výherce první soutěže bude zítra oznámen :)

Nyní je tady druhá adventní soutěž ve které se bude soutěžit o 60 tokenů!

Vezmi své kamarády ze serveru a udělejte společnou fotku na některém z vyzdobeném warpu!
    Podmínka:
    - Na fotce musí být minimálně 3 hráči
    - Fotka nesmí být moc upravována, nějaké efekty jsou povolené, přidané objekty či tak povoleny nejsou! (modifikace=skiny jsou povoleny)
    Hodnotit se bude podle originality. Můžete si vzít specka, hodit na sebe nějaké oblečení, cokoliv! Může to být vtipné, nebo to může být klidně klidná Vánoční fotka. To už necháme na Vás :) 
  • ErkyErky Uživatel VIP
    Snad se líbí. :) w/Santeex, R3DQOO <3 

Vítěz první adventní soutěže je zEnryk. Výherce prosím ať se ozve do soukromých zpráv pro předání kupónu.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.