Chcel by som biť Helper Team

Vaše herní jméno: 
Věk: 13
• Počet nahraných hodin: 220
• Kontakt na FB(můžete do SZ):Mám Facebook:Domino Khalifa fotka Fortnite možem kludne aj SZ.
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?:Tak dosť dlhu dobu hrám na servery no pomáham hráčom a hlavne novačikom a dosť hlavne hrám na tom servery je to proste super.
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky:Volám sa Dominik Slivoš no moje koničky tak hrám GTA SA MP server SFDFD alebo hrám lolko-Lague of Legends mám rád hlavne spec auta na servery alebo hlavne ten samotný server mám ráz zmrzlinu a pizzu pozeram dosť youtube alebo na fb som aktívny a na servery obdivujem herny mod a chodim do 6.triedy.
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3:Ano jsem
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD:Tak k serveru som sa dostal cez kamarát MR.BOOM.by

Komentáře

• IzunaIzuna Uživatel
    Na tvojí gramatiku dost pochybuju že ti je 13 let.

Chcel by som biť Helper Team

PROTI

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt toyota supra drift gif

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt supra gifs

• EsooEsoo Server Administrátor VIP
    Proti.
  • ZepterZepter Uživatel
    PROTI gramatika zlá ešte aj prihláška není celkom vyplnená chýba ti tam herní nick a nevidel som ťa veľmi pomáhať hráčom .
  • mØtimØti Uživatel
    upraveno 24. November 2018
    Čo sa týka chýb tak ich tam máš nespočetne a na servery ťa nevidím veľmi pomáhať a to na servery trávim dostatočne veľa času za mňa máš motivačné PROTI

× God cannot save me, Hell cannot take me ×
  • WukišWukiš Uživatel VIP
    Helper by měl ovládat svůj rodný jazyk, jinak to nedělá velmi dobrý obrázek pro nové hráče, když Helper píše jako v první třídě. A za další ani nevím o koho jde a kdo jsi, když jsi zde neuvedl svůj nickname, účet na webu taky nemáš propojený, takže prohlížet X diskuzí abych zjistil kdo jsi fakt nebudu :D

OUUU

• DiamondDiamond Uživatel
    "Bohužel, ale nesplňuješ několik podmínek potřebných pro přijetí do HT.
    Hlavní vyhradou, na kterou se opravdu špatně dívá, je tvůj pravopis.
    Každý člen by měl ovládat pravopis na alespoň dobré úrovni a znát zaklady.

Pokud máš o post Helpera opravdu zájem, zkus na tom zapracovat a můžeš to zkusit znovu za měsíc.
    Zamítám." - KyBLKuBA, 23.10.2018

Od té doby se nic nezměnilo, tudíž ti jsem nucen přihlášku opět zamítnout.

*LOCK

Tato diskuze je zavřená.