Versace comeback ? :/

• Vaše herní jméno: versace
Věk: 14
• Počet nahraných hodin: 
371
• Kontakt na FB(můžete do SZ):
Honzík Haša
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?:
 Takže, myslím si že, jsem teď hodně moc aktivní po pauze, znám dobře mód, mám už vcelku lepší zkušenosti s HT a aktivně pomáhám v chatu.
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky:
Ahoj, jmenuji se Honza a je mi 14 let. Bydlím ve vesnici blízko Ostravy. Na serveru hraji již nějaký pátek. Aktivně sportuji, už asi 8-9 let fotbal. Ve fotbale jsem na pozici brankáře. Mimo fotbal jsem se ještě věnoval freestyle koloběžce. Už jsem ale skončil. Mám mladšího bratra (12) a o dost mladší sestru (4). Mám rád hudbu a nejvíc "americký" rap. Nejoblíbenější interpret je asi Karlo a 21 Savage (Je jich více oblíbených). Nejoblíbenější písnička momentálně je Samey ft. Saul - Nadej :D. Už 9 let navštěvuji ZŠ, která se nachází na vesnici kde žiju, jsem tak průměrný až lepší žák a na SŠ bych se chtěl dostat na Ekonomiku a podníkání. O volném času většinou chodím s kamarády ven, nebo hraju na počítači. Kromě GTA hraju hry jako např.: Osu!, Fortnite, CS:GO, WoWko, LoLko a další takové různé hry. To je asi vše co zde chci napsat. :) 
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3:
Ano
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD:
Takže, k SFDFD jsem se dostal v tu dobu, kdy ještě mělo hosting s RsGame. K serveru mě přivedli kamarádi. A od té doby, jsem tam hrál pořád. Vím že je to krátké, ale takhle to bylo :D.
I didn’t choose the thug life. Thug life chose me.

If I die, all I know is I'm a motherfuckin' legend

Komentáře

• LubyykLubyyk Administrátor VIP
    upraveno 18. November 2018
    Bohužiaľ proti, do HT sa nehodíš
    xoxo
  • WukišWukiš Uživatel VIP
    Nedávno si začal hrát, nemáš aktivitu, nikdo neví jestli to s hraním myslíš vážně nebo je to jen výstřel na týden, dva.. Byl jsi dost dlouho off a málo kdo tě zná a od tvý nepřítomnosti se na serveru dost věcí změnilo a přibylo.
    Takže bych si počkal alespoň ten měsíc,

OUUU

• MrjMrj Uživatel
    Trochu se rozepíšu, souhlasím co psal Luboš.
    Byl jsem přítomen, když si proti sobě poštval několik členů HT a potom z toho byl docela velký BOOOOOM...
    Někteří lidi chtěli díky tobě opustit HT. Neříkám že teď nejsi v pohodě, ale dříve to tak bylo.
    Byl jsi dlouhou dobu v OK a po pár měsících se to změnilo, jako by si měl přepínač na zádech a přepnul se do fáze "DESTROY". Začal si být hrozně toxic a i když si byl xkrát napomenutý, tak si pokračoval dále a bylo ti to celkem šumafuk. Po tvém kicku si stejně pokračoval, smál ses, nadával a urážel. To je to co k tomu napíšu. Neříkám že ses nezměnil, třeba jo, ale prostě z té zkušenosti s tebou si nemyslím, že bys měl dostat 2 šanci. Nemám teď proti tobě nic, byl si na mě zlý, nadával si, ale to už jsem dá se říct "zapomněl" protože já také nebyl kdysi největší svatoušek. Jsi teď v pohodě a nemám proti tobě momentálně nic, ale myslím si že lepší by bylo aby si zůstal na momentální pozici hráče. BTW. dodám ještě k tomu, že se vrátíš po dlouhé době bez aktivity a chceš hned do HT. Sorry, ale některé věci nezapomínám. PROTI! Nevhodný adept pro práci Pomocníka! (Myslím si že to tak bude lepší)
    Oldschool hráč!  

• REDQOOREDQOO Uživatel
    Nedávno jsi začal hrát a hned by jsi chtěl do HT? Všechno tu už rozepsali ostatní. Jsi skoro podobný hráč Rockstarovi, Thenekterovi atd. Jsi rozvraceč skupiny a o lidi jako jsi ty myslím že server nestojí. V helper teamu sis všímal svého pak se v tobě probudil rádoby démon, a hned bylo vzhůru nohama, všechny jsi začal urážet s každým ses hádal dokonce jsi na tom byl hůř jak já dříve. Myslím že každej tě zná na tolik aby se v tobě vyznal. Chápu že se chceš teď se všemi kamarádit a jak jsou hned všichni hodní apod. Ale nikdo mi nevezme to že se sem nehodíš. Nejsi vhodný adept do HT po tom všem co se stalo. Rozepisoval bych se tu dost dlouho, že bych o tobě sepsal i knihu.
    PROTI PŘIJETÍ SE VŠÍM VŠUDY

sarkastick ernobl GIF
  • ZepterZepter Uživatel
    Len teraz si začal znovu hrať neviem aké bude tvoje správanie v minulosti si to správanie mal zlé ako dobre viem takže by som ešte počkal PROTI
  • IzunaIzuna Uživatel
    PROTI

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt toyota supra drift gif

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt supra gifs

• DiamondDiamond Uživatel
    [17/11/2018 23:46:27] (HELPER CHAT) Diamond (17): Versace přihláška do HT incoming
    :D :D :D

No jak jsem to asi tak mohl tušit.  
    Z ničeho nic přijdeš na server, snažíš se chovat jako vyměněný a jakoby se nic nestalo. 
    Bohužel, takhle by to nešlo. Zamítám.

*LOCK 

Tato diskuze je zavřená.