HANDLING! - Ano, nebo ne?

DiamondDiamond Uživatel
upraveno 20. November 2018 v SFDFD
Zdravím,

všiml jsem si, že poslední dobou se větší skupina hráčů začala zajímat o handling a z toho důvodu zakládám informační topic, abychom předešli případným trestům.

"Co je to handling?"

Dá se říci, že doslovně "zacházení" - tj. jak se vozidlo bude chovat. Každé auto v GTA SA má od tvůrců definované nejrůznější vlastnosti. Ať už pohon na všechny 4 kola, rychlou akceleraci, nebo maximální rychlost - se vším se dá takzvaně pracovat. Jak? Stačí upravit jediný soubor, přepsat pár čísel a váš Sultan v tuningu může valit klidně 500.
V takové chvíli vám ovšem přistane ban na 14 dní za používání nepovolených modifikací.

"1. Je zakázáno používat cheaty, módy a jiné modifikace, které vám ulehčují hru oproti ostatním hráčům!" - Pravidla serveru

"Ale já jsem domluvenej s adminem!"

To je sice možné, ale administrátoři si navzájem nečtou myšlenky. Tudíž domluva s jedním z nich neznamená kompletní protekci vůči trestu.

"Můžu teda používat handling, nebo ne?"

Ano, ale
POUZE V RÁMCI TĚCHTO PRAVIDEL!

1. Nejvyšší rychlost upraveného vozidla NESMÍ přesahovat maximální běžnou rychlost tohoto vozidla.
2. S upraveným vozidlem je zakázáno se účastnit jakékoliv akce (race, drag, event, derby...) - výjimkou pouze tuning sraz !
3. Není povoleno plnit mise a kterékoliv jiné ziskové akce s upraveným vozidlem
4. Žádná z úprav vozu nesmí zacházet do extrému - tj. zrychlení 0-100 během sekundy a podobně.

Stručně: 

Pokud si chcete upravit svoje auto na drift atp. - směle do toho, ale v rámci mezí :) Nikdo není zvědavej na lovení topek pomocí Infernusu se Stage III, zahradníka, co pojede se čtyřtaktní sekačkou 150 do kopce, nebo popeláře na extázi (spellosek by se rád kuknul na popeláře na kolcu!). Uvědomte si, že na serveru hrají i ostatní hráči, kteří si chtějí hru primárně užít a nenechat si jí kazit jinými hráči, kteří úmyslně porušují pravidla.

(upravené vozidlo = vozidlo s jiným handlingem než originálním)
Pravidla mohou být postupně upravována a jejich aktuální neznalost neomlouvá.
Při porušení těchto pravidel bude dotyčný zabanován klasicky na 336 hodin za nepovolené modifikace.

Tato diskuze je zavřená.