2. Prihláška do Helper Teamu

mØtimØti Uživatel
upraveno 16. November 2018 v Nábor helperů

___________________________________________________________________________________________________

Vaše herní jméno
: DocktoX

Věk: 16

Počet nahraných hodin: 457

Kontakt na FB(můžete do SZ):
Nicolas Lauko

Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?:
Hrám na SFDFD pomerne dĺhu dobu a poznám aj pomerne dobre herní mód . Každopádne dôležitá vec a základná je že baví ma pomáhať jak nováčikom tak starším hráčom na servery.Momentálne som svoju aktivitu o dosť zvýšil tak ako mi bolo povedané  a tak som sa rozhodol si podať 2. prihlášku do Helper Teamu...

Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky:
Tákže toto je najdôležitejšia čásť tejto prihlášky tak ideme na to. Volám sa Nicolas mám 16 rokov a bývam v Košiciach na východe Slovenska.Začal som chodiť do 1. triedy na Strednú školu v Košiciach ktorá je zameraná hlavne na autá,vybral som si učebný odbor automechanik.Dávnejšie jak som v predošlej otázke sa zmienil hrám na servery od roku 2013 a poznám pomerne dobré herní mód veľa vecí sa síce zmenilo od tej doby ale naučiť sa ich mi nerobí problém a s radosťou sa to čo neviem doučím .Moje koníčky sú: Auta,Počítače a sem tam si rád zahrám aj football.A tak isto chodím niekedy aj do poslilovne si zacvičiť.Tak isto mám psíka konkrétne fenu menom Alis.Svoj voľný čas trávim na servery a vonku s kamarátmi.Priznám sa že fajčím a sem tam si aj vypijem keď je na to správna príležitosť.Na servery začínam byť viac aktívny a tak isto sa snažím pomáhať a odpovedať na otázky na ktoré viem dôkladne odpovedať.Meriam 180cm a vážim 67kg  ,mám hnedé vlasy aj oči a môj obľubený tip jedla je čína (zbožnujem ju).Ovládam Anglický,Ruský,Slovenský a učím sa Taliansky jazyk .Na servery sa budem snažiť tráviť viac ako polovicu voľného času.

ĎAKUJEM za prečítanie a dúfam že dostanem tu príležitosť sa stať členom Helper Teamu  .
U minulej prihlášky mi bolo povedané že sa o do mňa bude vyžadovať : Snaha , Kvalita a úprimnosť - myslím si že som všetko splnil preto si dovoľujem podať túto prihlášku.

Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3:
 Ano, som naprosto schopný sa zúčastniť ..

Kdy a jak jste se dostali k SFDFD:
 Dostal som sa na SFDFD v roku 2013 vtedy to vlastne nebolo SFDFD ale ako si veteráni pamätajú tak sa to volalo RSGame tam som trávil pomerne dosť času dostal som sa k nemu cez kamaráta ktorý mi poskytol v tú dobu ip adresu serveru .

× God cannot save me, Hell cannot take me ×

Komentáře

• LubyykLubyyk Administrátor VIP
    pro
    xoxo
  • REDQOOREDQOO Uživatel
    upraveno 16. November 2018
    Nechováš se tak hrozně, jako dřív a nemám s tebou problém.
    PRO

sarkastick ernobl GIF
  • WukišWukiš Uživatel VIP
    Snažíš se, mód serveru znáš, umíš se chovat, aktivní jsi, dokážeš pomoct..
    Nevidím problém, 
    PRO.png 68.1K

OUUU

• EsooEsoo Server Administrátor VIP
    PRE prijatie.
  • BlackosikBlackosik Uživatel
    Určite PRO
  • SanteexSanteex Server Administrátor
    PRO
  • MrjMrj Uživatel
    Jak zde psal kolega Redqo a Wukii! Nevidím problém proč tě nevzít.
    PRO Přijetí 
    Oldschool hráč!  

• ZepterZepter Uživatel
    PRO

• fotenfoten Uživatel
    PRO

Giannis Antetokounmpo 
  • IzunaIzuna Uživatel
    Pro

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt toyota supra drift gif

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt supra gifs

• MarZiMarZi Uživatel
    Určite PRO! Snažíš sa je to dosť vidieť v chatu.
  • DiamondDiamond Uživatel

PŘIJAT.

Tato diskuze je zavřená.