Žádost do Helper teamu

Vaše herní jméno:  $_Nissan_GTR_$ 
• Věk : 13
Počet nahraných hodin:  no jak se to vezme hraju na sfdfd už 2 roky Erky vám to potvrdí protože mám jiný pc a zapoměl jsem nick a heslo ale když to spočýtám do hromady co jsem nahrál s tím druhým učtem a s tímto tak je to 242h
Kontakt na FB(můžete do SZ): Dominik Oxx Wiliams
Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se liší: No možná se neliším ničím, ale snažím se pomáhat sice sem tam nadávám :( ale snažím se nenadávat, snažím se být hodný na hráče i když oni nejsou moc příjemní tak i tak se snažím ;) 
Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky: No nevím čím bych začal, jmenuji se Dominik, je mi 13 let, ve volném čase hraji sporty (Florbal a Hokej), úplně ve volném čase když nemusím na trénink tak se věnuji SAMPKU nebo-li SFDFD. Moje koníčky? No moje koníčky jsou Hokej, Florbal a počítačové hry.
Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: ANO, JSEM
Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: Potkal jsem Erkyho na jednom serveru asi před 2 roky, a řekl mi o SFDFD, tak od té doby hraju jen SFDFD na jiný server se mi nechce SFDFD je zatím nejlepší server co jsem kdy hrál. :-) 

Komentáře

• LubyykLubyyk Administrátor VIP
    Prepáč ale musím Ti dať Proti z dôvodu že nedávno si dostal unban. 
    xoxo
  • DiamondDiamond Uživatel
    "spočýtám"

Dál ani nečtu. Neplňuješ podmínky pro přijetí. Zkus se zaměřit na své slabé stránky a třeba to jednou vyjde.

*LOCK

Tato diskuze je zavřená.