appka do ht? tomu neuvěříš

• Vaše herní jméno: Krabak
• Věk: 18
• Počet nahraných hodin: 369
• Kontakt na FB(můžete do SZ): máte
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?: Poučil jsem se ze svých chyb, nicméně mi to helpení chybí a na serveru se teď dost nudím.. Určitě víte, že když chci, tak dokážu být nápomocnej a jednat v zájmu serveru, ikdyž uznávám, že sem tam udělám chybu a šlápnu vedle.. Taky je známo, že mám dlouhodobě dobrou aktivitu a v gm se vyznám. S kolegy z helper teamu jsem nikdy žádný závažný problém neměl a vždycky jsem se snažil chovat přátelsky..
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky: Všechno podstatné o mojí osobě je vypsáno v mé minulé přihlášce. Každý na mě máte nějaký názor za tu dobu co jsem byl v ht. Většinu svého volného času trávím na serveru nebo venku všude možně :D
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: xd j
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: Úplně poprvé to bylo někdy v roce 2015 a přivedl mě sem kámoš.

Komentáře

• LubyykLubyyk Administrátor VIP
    Potrebujeme ROZUMNÝCH ľudí v tom HT. Určite máš pro, pomáhaš a nemáš žiadne  kecy.
    GL
    xoxo
  • REDQOOREDQOO Uživatel
    I přes ten ban si myslím, že lidi jako ty potřebujeme, a jestli ses poučil z toho, co jsi udělal tak je to jedině dobře.
    PRO

sarkastick ernobl GIF
  • BiggieCZBiggieCZ Uživatel
    PRO hodíš se sem back :) 
  • WukišWukiš Uživatel VIP
    upraveno 11. November 2018
    To snad nemyslíš vážně :D
    NE.. Pomáhat můžeš i bez prefixu, navíc když jsi byl v HT, tak tě uplně to pomáhání zrovna nebavilo, když jsi se radši věnoval jiným věcem než tomu čemu jsi měl a byl jsi ještě drzý (k tomu banu se ani vyjadřovat nebudu, když jsi nás tahal za nos bůhví jak dlouho). Počkej měsíc, dělej co máš a ukaž že fakt budeš dělat to co máš.. pak ti to pro dám, teď ale fakt ne.

OUUU

• MrjMrj Uživatel
    upraveno 11. November 2018
    Potřebujeme do HT někoho jako ty. Znalost máš a Zkušenosti jak by smet. Hlavní je, že ses poučil ze svých chyb. Nikdy jsem s tebou problém neměl, práci si odváděl jak ti bylo pověřeno. PRO
    Oldschool hráč!  

• SanteexSanteex Server Administrátor
    PRO
  • PetisPetis Administrátor VIP
    Taky jsem PRO. Dělal jsem dřív podobné kraviny, takže pokud se to nebude opakovat tak no problem.
    Zkušenosti dobrý. Hodiny dobrý. Všechno dobrý!

• IzunaIzuna Uživatel
    PRO

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt toyota supra drift gif

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt supra gifs

• MarZiMarZi Uživatel
    Pro
  • EsooEsoo Server Administrátor VIP
    PRE prijatie.
  • DizZoNoiDDizZoNoiD Uživatel
    Pro- vhodný adept
    Aktivní pouze přes víkendy a volné dny.
  • tbhtbh Server Administrátor VIP
    souhlasim s wukim.. ukaz, ze o post mas opravdu zajem a zkus me presvedcit :) proti

• DiamondDiamond Uživatel
    Přemýšlel jsem mezi dvěma variantami, nakonec to tedy bude takto:

Ode mě máš poslední šanci na nápravu, tj. budeš dodržovat Helper Kodex, vykonávat svou činnost bez ohledu na ostatní faktory (event, zápas...), hrát primárně na jednom účtu, zkrátka Helper jak má být.

Jsi velice chytrý člověk a nepotřebuješ působit méněcenně kvůli tomu, jak se prezentuješ. Na serveru trávíš poměrně dost času, tak ho využij. Uveď vše na pravou míru a dokaž ostatním, že Krabák je to, po čem ženy touží.

PŘIJAT

ještě s tebou ale chci mluvit, takže budeš mít klasický TS pohovor

Tato diskuze je zavřená.