Prihláška do HT

• Vaše herní jméno: foten
• Věk: 15
• Počet nahraných hodin: 656
• Kontakt na FB(můžete do SZ): pošlem do Sz
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?: Tak na Sfdfd hram už cca 2-3 roky myslím si že mod už poznám dosť dobre.Rád pomáham hráčom. Ak sa ma hráč niečo opýta či už do PM alebo do chate snažím sa čo najrýchlejšie pomôcť.Pred mesiacom som sa stále púšťal do hádok neustále som sám nadával hráčom ale od kedy mám záujem dostať sa  do HT tak som toto správanie určite zlepšil.Samozrejme že ešte mi niečo uletí ale stále sa snažím sa stale viac a viac kontrolovať. :)
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky: Volám sa Martin mám 15 rokov pochádzam z Prešova. Chodím na Základnu školu.Ďalej by som chcel študovať na Obchodnej Akadémii.Milujem športovať hlavne hrať Basketball,Florball,Volleyball,Baseball a poslednú dobu ma začal baviť aj Americký futbal.Cez Zimu si veľmi rád zahrám Hokej a Snowboardujem.Mám rad hudbu konkretne rap môj obľúbený rapper je Eminem a začal som počúvať aj Coolia.Medzi moje obľúbene hry patria :Gta SA,L4d2 ,Mafia a niekedy si ešte zapnem cs 1.6.Ked´ niesom na Sfdfd tak som pravdepodobne vonku s kamošmi :D .Veľmi rád pozeram Serialy a Filmy obľúbený serial : How I Meet Your Mother videl som ho už niekoľko krát ale stále ma neprestal baviť. a obľúbený film : Pán Prsteňov / Hobbit.Rád spoznávam nových ľudí .Ale tak celkovo som milý a vtipný chalan stačí ma len dobre spoznať.Na Sfdfd ma baví Helpenie a všetko ohľadom gangu :).To je asi všetko :D
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: Určite Ano 
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: Tak raz som blbol na nete a hľadal som nejaký server a natrafil som aj na tento a tak som teraz tu. :) :) 

Giannis Antetokounmpo 

Komentáře

• patrikkkpatrikkk Uživatel
    Pro
  • BiggieCZBiggieCZ Uživatel
    Pro 
  • fotenfoten Uživatel
    Ďakujem :)

Giannis Antetokounmpo 
  • LubyykLubyyk Administrátor VIP
    PROTI
    -Vyjadrovanie
    -Chovanie
     + používaš cheaty
    Nechcem hráča čo má cheaty aby bol v HT. 
    xoxo
  • fotenfoten Uživatel
    Ake cheaty použivam ak smiem vedieť ? :)

Giannis Antetokounmpo 
  • BlackosikBlackosik Uživatel
    proti sr
  • REDQOOREDQOO Uživatel
    Neustále jsi někoho urážel když tě někdo zabil neumíš se udržet. Proti

sarkastick ernobl GIF
  • IzunaIzuna Uživatel
    Sorry Proti

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt toyota supra drift gif

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt supra gifs

• MrjMrj Uživatel
    Jsem toho názoru co píše kolega RedQo. Dal bych tomu být tebou ten měsíc nebo 2 ještě čas. Potom tu bude řeč o tom zda budeš vhodný adept do Helper Teamu nebo ne. Prozatím PROTI
    Oldschool hráč!  

• jjjjjjjj Uživatel
    upraveno 11. November 2018
    nechapem jake cheaty za žiadne cheaty ban nedostal xd keby že mal cheaty tak by dostal ban, a chcem vidieť dôkaž že mal cheaty (v 720p 50fps minimálne).
    supra frajer čo napiše radšej PROTI ked tak potom zmeni nazor sak supra su jak moje gače každy večer mením.
    mesiac alebo viac? neviem neviem sam sa foten pýtal či si ma dať prihlašku do HT asi pred mesiacom či koľko a povedal som mu nech si nedáva a zlepší správanie a to aj urobil, samozrejme ok beriem sem tam niečo prešmykne.
    neviem či to len ked ja som na servery tak nevidím ho robiť nič, alebo neviem?
    nič no Foten good luck.
    ((dúfam ze si robis srandu supra xddddddddddd)

• IzunaIzuna Uživatel
    Mením názor na PRO, pred chvílkou som s ním bol 1v1, myslel som že má cheaty len som to nenapísal ako dovod za proti, nič nema.

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt toyota supra drift gif

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt supra gifs

• fotenfoten Uživatel
    Dik Just konečne nejaky rozumný nazor :D a ked sme pri dôkazoch tak aj ja chcem vidieť kde mám tie cheat:dizzy:
     A supra Dik moc :)

Giannis Antetokounmpo 
  • AndorAndor Uživatel
    PRO, Nemám důvod ti dávat proti.. Za mě jsi super člověk, pomáháš atd.. GL u ostatních :)
  • fotenfoten Uživatel
    Thx :)

Giannis Antetokounmpo 
  • NemešíšNemešíš Uživatel
    s aimbotem do ht, co bys tam dělal
    Λ ℓιмιŋε
  • jjjjjjjj Uživatel
    No cheatoval svojich kolegov ne boha krista

• DiamondDiamond Uživatel
    Po minulé přihlášce jsem s fotenem dal dohromady domluvu - pokud své chování výrazně zlepší, bude další měsíc mít daleko větší šanci. Jeho snahu jsem viděl nejen na začátku, nebo v posledních dnech před přihláškou, své slovo tedy dodržím.

Pro jedince obviňující fotena z cheatingu:
    Předložte důkaz v podobě FULL HD videa (to neznamená roztáhnout video z vašeho toasteru na 1920x1080)
    a pokud bude hráč shledán vinným, osobně ho zabanuji.

PŘIJAT

Tato diskuze je zavřená.