Dizzo- Přihláška do Helper Teamu

DizZoNoiDDizZoNoiD Uživatel
upraveno 31. October 2018 v Nábor helperů
Vaše herní jméno: 
Dizzo

Věk:
15 let( 10.ledna 2003)

Počet nahraných hodin:
 928 hodin 0 minut

Kontakt na FB(můžete do SZ):
Napíšu do soukromé zprávy.

Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?:
Mohu nabídnout širokou znalost příkazu a modu, zapojovaní do všelijakých upgradu, pokud bude potřeba. Dále mohu nabídnout zkušenosti s Helper Teamem. Na serveru hraji od konce roku 2014. Helper team jsem poprvé vyzkoušel v roce 2016 a mohu říct, že mi to docela hodně pomohlo, poznal jsem skvělou partu lidí, jak v HT tak v AT. 

Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky:
 Takže ahoj, moje jméno je Petr. Je mi 15 let a chodím na střední školu technickou a obchodní do prvního ročníku na maturitní obor mechanik-seřizovač. Minulý rok jsem úspěšně vyšel Základní školu, bez čtyřek nebo pětek. Mám bratra, který taktéž hraje na serveru- Orcy. Moje povaha je trochu výbušná, ale jinak jsem přátelský do nějaké míry tolerantní a  jsem docela vtipný. Mezi mé koníčky patří sporty-fotbal, florbal a do jisté míry atletika. Dále se věnuji socialním sítím, jako většina mladých.Ve fotbale fandím Sk Slavia Praha, od doby kdy jsem začal s fotbalem a občas se podívám i na Českou Reprezentaci. Po střední škole půjdu na nějakou nástavbu a poté bych chtěl pracovat někde v zahraničí za větší $, ideálně v Rakousku. 

Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3:
Nejradši bych se tomu nějak vyhnul, ale pokud budu muset,tak ano.

Kdy a jak jste se dostali k SFDFD:
Na SFDFD jsem se dostal díky bratrovi, který mi tento server v roce 2014 ukázal. Ze začátku jsem byl bezmozek, který se snažil jakkoliv upoutat pozornost děláním problémů AT, poté přišlo pár banů a brácha mi vysvětlil jak se mám chovat. Já ho poslechl a od té doby jsem bezproblémový, co se banů týče jinak mi nějaká ta vulgární slova uletí, ale poslední dobou si na to dávám celkem pozor. Můžete si také říkat ,,Vždyť tu hraje aktivně pár dnů, proč bychom ho měli chtít do HT?". Jistě hraji tu pár dnů, ale SAMP mě opět začal neskutečně bavit, takže si vždy na 2-3 hodiny na server zajdu, pokud teda nemám školu do 3, to přijíždím domů až kolem šesté a to tedy na serveru budu tak 1 hodinu +/- . Jinak důvod proč jsem minule v této přihlášce -> https://samp-server.cz/discussion/4832/pokus-na-helpera-nerikam-nic#latest poprosil lock byly přijímačky, které jsem ale úspěšně zvládl.
Aktivní pouze přes víkendy a volné dny.

Komentáře

• REDQOOREDQOO Uživatel
    Tady není o čem, svojí práci jsi dělal na jedničku, tedy co jsem zrovna byl na serveru já tak jsem to tak viděl.
    PRO šéfe

sarkastick ernobl GIF
  • IzunaIzuna Uživatel
    PRO

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt toyota supra drift gif

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt supra gifs

• jjjjjjjj Uživatel
    Prihlaska sa mi paci, tak dufam ze ti ht vydrzi a vypadni tam

• ErkyErky Uživatel
    PRO. 

• BlackosikBlackosik Uživatel
    Prokčko
  • RebelekCZRebelekCZ Uživatel
    PRO
  • BiggieCZBiggieCZ Uživatel
    PRO 
  • StemYkStemYk Uživatel
    Skvělý kandidát, který se snaží a patří mezi hrstku rozumných hráčů, kteří strávený čas na SFDFD využívají produktivně a pomáhají nováčkům. 
    Pokud chcete na SFDFD někdy mít kvalitní HT, tenhle člověk by tam určitě měl být. PRO
    He looked at me the wrong way. It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way.

• SbqqSbqq Administrátor VIP
    pro
    ---------------------------------------------------------------------------
    {Chceš nahlásit nějakého hráče? Tak klikni »ZDE«}

{Přišel si o nějakou věc? Tak klikni »ZDE«}

{Dostal si neprávem ban? Tak klikni »ZDE«}

{Chceš si podat přihlášku do HT? Tak klikni »ZDE«}
    ---------------------------------------------------------------------------
  • KrabakKrabak Uživatel
    Já se na Slavii narodil a žiju doteď, takže jasný PRO ! No a samozřejmě taky kvůli tvé znalosti gamemodu. GL
  • MrjMrj Uživatel
    Zde není o čem diskutovat. V Helper Teamu si odváděl výbornou práci. Občas člověku nějaké to slovíčko uletí, nikdo na světě není dokonalý ;) Za mě zajista PRO Přijetí! Rád tě opět uvidím jako kolegu! 
    Oldschool hráč!  

• NesTriXNesTriX Uživatel
    +helpíš
    +ochota hráčům pomáhat, neděláš to kvůli tomu, že se chceš dostat do HT ( mi přijde )
    za mě jj

• EsooEsoo Server Administrátor VIP
    Tu není za potreby ani hlasovať.
    Jednoznačné PRE.
  • KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    JES
  • MarZiMarZi Uživatel
    Da
  • HappyssHappyss Uživatel
    PRO

Abeckar Roka

• mØtimØti Uživatel
    Jasné PRO :)

× God cannot save me, Hell cannot take me ×
  • ZepterZepter Uživatel
    PRO
  • NesTriXNesTriX Uživatel
    měním na proti
    z důvodu :
    -máš furt tendenci někoho poučovat, o tom, co má a nemá dělat, máš podle mě až moc velké ego, mrzí mě, že jsem se v tobě spletl

• fotenfoten Uživatel
    PRO

Giannis Antetokounmpo 
  • WukišWukiš Uživatel VIP
    Mód serveru znáš podle mě výborně, Helper jsi už byl (mám dojem, že né jen 1x), podmínky splňuješ.
    Určitě PRO, hráč se znalostmi jako ty bude v HT určitě +

OUUU

• HoluBHoluB Uživatel
    Pro :)))

to remember and let go paul walker GIF

• DizZoNoiDDizZoNoiD Uživatel
    Diky všem <3
  • offsaint_1996offsaint_1996 Uživatel VIP
    Hráč, co už v HT byl a odešel, popřípadě ho vyloučili, nemá u mně jedinou šanci, jelikož je 70% šance, že se stane to samé. Navíc jsem tě na serveru ještě neviděl. A aby toho nebylo málo, tak po přečtení příspěvku od @NesTriX mám dost. 

Zásadně proti, cs

• DizZoNoiDDizZoNoiD Uživatel
    Up
  • DiamondDiamond Uživatel
    @Dizzo není třeba, já si web pravidelně pročítám :)

Přijat, další informace v SZ.

Tato diskuze je zavřená.