Nejstrašidelnější místo v GTA: San Andreas (soutěž)

KyBLKuBAKyBLKuBA Hlavní Administrátor
upraveno 24. October 2018 v SFDFD
Jak již vypovídá z názvu, máme tady Halloween soutěž.
Soutěž spočívá v tom, najít a vyfotit na serveru Nejstrašidelnější místo v GTA: San Andreas.
Příklad, jak by fotka mohla vypadat: (pouze příklad)

Fotku můžete dále nějak graficky upravit, použít nějaké filtry atd., ale musí být na fotce vidět text v pravém horním rohu (SAMP-SERVER.CZ atd.)
Dále určitě doporučuji při focení použít noc (/mytime 24) a i třeba nějaké rozzuřené počasí (např. /mytime 8, /mytime 9)
Jak to vyfotíte, už je na vás, měla by tam ale (není nutně podmínkou) být vidět vaše postava. (pokud postava bude vypadat nějak ,,strašidelně", určitě to zvýší hodnotu fotky)

Obrázky nahrávejte zde přímo do komentářů (pokud to nepůjde - obrázek bude moc velký - využijte nějakou on-line službu a vložte do komentářů funkční odkaz)

Zde do komentářů prosím posílejte pouze fotky, tzn. žádné reakce ani komentáře, aby tu nevznikal spam.

Výhry a odměny:
1. místo - speciální halloween vozidlo (výběr mezi freeway, romero - náhledy v příspěvku s halloween 2018), 7 dní VIP
2. místo - speciální vozidlo ze /special podle vlasního výběru, 7 dní VIP
3. místo - 30 tokenů, 5 dní VIP
4. místo - 5 tokenů
5. místo - 5 tokenů
..
pokud bude v soutěži hodně obrázků, může se ještě odměna nebo místa zvyšovat. Stejně tak na vás možná čeká i nějaká odměna za účast. ;)

To, jak se budou obrázky hodnotit, se určí až při konci soutěže.. možná to necháme přímo na vás - hráčích, nebo to necháme čistě na HT (a nebo AT).

Soutěž probíhá tedy od 25.10 až do neděle 4.11. Hodně štěstí všem.
Hlavní administrátor serveru, KyBLKuBA
«1

Komentáře

• KorfikossKorfikoss Uživatel
  • RainnyRainny Uživatel
  • pyzomandiaspyzomandias Uživatel
    upraveno 25. October 2018

Připojují se do " Halloween Soutěže 2018 " :-)

Vím že je to na dvě věci , ale chci to vyzkoušet :) 

• jjjjjjjj Uživatel
    za 5min hotovo ez cau

• IzunaIzuna Uživatel
    Proč to nezkusit že jo.

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt toyota supra drift gif

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt supra gifs

• WukišWukiš Uživatel VIP

OUUU

• salleeensalleeen Uživatel
    10s čau 
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Vsledek obrzku pro noob gif
  • MrjMrj Uživatel
    • Zde je můj výtvor.            GOOD LUCK  všem zúčastněným!
    Oldschool hráč!  

• RebelekCZRebelekCZ Uživatel
    Sice nic moc, ale vždy se to má zkusit a třeba budu mít štěstí...
  • KrabakKrabak Uživatel
    bu bu bu

• DiamondDiamond Uživatel
    Vybíral jsem vhodné pochmurné místo do soutěže. Napadlo mě se tedy zastavit na molu v Palomino Creek. Když už bylo vše připraveno na zachycení snímku, vyjel z hory opravdu strašidelný nápis. Velice jsem se polekal, rychle stiskl F8 pro screenshot a odpojil se ze serveru. Nikomu nedoporučuji toto místo navštěvovat, ještě teď se z toho vzpamatovávám. 

• fotenfoten Uživatel

Giannis Antetokounmpo 
  • LakyenLakyen Uživatel

• Veva1011Veva1011 Uživatel
  • Malda69Malda69 Uživatel
  • NesTriXNesTriX Uživatel
  • SanteexSanteex Server Administrátor
  • MarZiMarZi Uživatel
  • ConstantineConstantine Uživatel
  • HappyssHappyss Uživatel

Abeckar Roka

• ErkyErky Uživatel

Prosil bych vyřadit mojí první fotku v soutěži, dám sem lepší. /w Luboš & Santeex <3 

• IzunaIzuna Uživatel
    Tak sem ješte neco hodíme :D

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt toyota supra drift gif

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt supra gifs

• offsaint_1996offsaint_1996 Uživatel
  • tbhtbh Server Administrátor VIP
    upraveno 1. November 2018
  • HoluBHoluB Uživatel
  • BgFoxieBgFoxie Uživatel VIP

<3 Love games,cosplays,anime and music! <3

• Astra3Astra3 Uživatel
  • FourthexFourthex Uživatel
    monní hřbitov
    Zlo temější než noc, které ani peklo nedokázalo udržet.

(skin je celý z /obleceni)
  • KyBLKuBAKyBLKuBA Hlavní Administrátor
    Děkuji moc všem hráčům za účast. Během následujících několika dní se pokusím vymyslet nějaký systém hodnocení obrázků pro hráče (případně to bude hodnotit AT/HT).
    Proto vás tedy prosím o trpělivost, výherci budou potom vypsáni zde k tématu.
  • KyBLKuBAKyBLKuBA Hlavní Administrátor
    Hodnocení a vybírání to bylo opravdu náročné, ale konečně jsem dospěl k závěru.
    Kdybych měl hodnotit samotné zpracování obrázku, tak by asi vyhrál Krabak, jelikož jeho obrázek je asi opravdu ,,nejhustější". Ale nechtěl jsem opustit od původní myšlenky a to ,,nejstrašidelnější místo v GTA: San Andreas"

Do takového ,,finálového kola" se dostaly obrázky od Diamond, Fourthex, Krabak, MarZi, Veva1011 a Wukii.

První místo, za svůj obrázek získává hráč Vevo1011. Obrázek se mi dost líbí tím, že tam vybral opravdu vhodné počasí a čas pro takovou ,,strašidelnou" atmosféru, nabourané pohřební vozy v pozadí taky sehrály svoji roli a taky se mi dost líbila postava s motorovkou na levé straně. Za tento obrázek tedy hráč získává první místo a to speciální halloween vozidlo a VIP na 7 dní. 

Na druhé místo jsem vybral hráče Fourthex. Jeho obrázek byl zase dost originální tím, že jako jediný se nacházel na hřbitově a přidal tam i docela pěkné efekty. Za to si tedy hráč získává speciální vozidlo ze /special podle vlastního výběru a VIP na 7 dní.

Na třetí místo jsem vybral obrázek Wukii, který získává 30 tokenů a VIP na 5 dní.
    No a na čtvrté místo jsem vybral obrázek MarZi, který získává 30 tokenů. 

Díky moc všem, co se zúčastnili, bylo vás opravdu více než jsem sám předpokládal.

(všem výhercům, kteří vyhráli VIP/tokeny, zašlu zde na webu do soukromé zprávy kupón s výhrou - na serveru se aktivuje přes /poukaz. Ti, kteří vyhráli speciální vozidlo, ať mě prosím kontaktují na serveru nebo zde na webu, kde se domluvíme o podrobnostech)
Tato diskuze je zavřená.