Ja chci byt helper

BiggieCZBiggieCZ Uživatel
upraveno 30. September 2018 v Nábor helperů
• Vaše herní jméno: NiggaCZ.
• Věk: 17
• Počet nahraných hodin: 685Hod.
• Kontakt na FB(můžete do SZ):https://www.facebook.com/lada.vekon71
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?:já se ničím neliším od ostatních jen chci pomáhat lidem,nováčkům prostě všem lidem :)

• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky: Jmenuji se Ladislav Vekoň, 
Jsem bývalý boxér ted dělám mma , což je Mixed Martial arts - Smíšené Bojové umění , dále
jsem na oboru automechanik , jsem ve druhém ročníku na Kyjovské Střední škole automobilní,
Nemám rád rasismus,Rád spím, ve svém volném čase hraji gta jak jste si mohli všimnout denně hraju cca 8hod podle času 
o víkendu cca 11Hod,poslouchám rap , Posiluju ale neberu steroidy jako Rozbad  jsem natural :D,
rád jezdím na kole v jakémkoliv počasí , Mám 1.73M a 95kg ,jsem sneakerhead - zajímám se o boty 
nejvíc mám rád Yeezy :) ,je pravda že to sem nepatří ale chci jen říct že už sem se poučil
z provokací,nadávkama,hádkama,urážkama,ponížovaním,hackama,cheatama, 
a už jsem přestal nadávat a  všecko kolem poučil jsem se z toho :)
mluvím 5 jazykama Česky,Slovensky,Rusky,Anglicky,Romsky :dizzy:
a to by bylo o mě vše :) 

• Jste sch:open se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: Jasně že jo proč bych jinak psal přihlášku :D
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: jak jsem se sem dostal no našel sem váš server na stránce rs.game ještě když to jelo na rs game :D k sfdfd jsem se dostal asi v roce 2012-2013 hraju tu cca 6let i s přestávkama :) 

Děkuji za odpověď :) 

Komentáře

• LeonnnLeonnn Uživatel VIP
    pro.
  • KenTKenT Uživatel
    "Ja chci byt helper" Já bych toho chtěl.
    Proti

• dZZdZZ Uživatel
    Pro

Aktivní pouze přes víkendy a volné dny.
  • NesTriXNesTriX Uživatel VIP
    Sice mi přijde, že jsi v chatu dost vůlgární, přijde mi, že se do helper teamu hodíš.
    Nechám si to ještě projít hlavou a odpoledne po škole ti tu napíšu, co si o tom myslím.
    Zatím spíš jo

• DiamondDiamond Uživatel
    Na serveru se neumíš chovat a tvé herní jméno je opravdu nevhodné a dětinské. Aktivitu máš sice dobrou, ale podobné adepty opravdu nehledáme. Každopádně ještě počkám na vyjádření kolegy.

@Charllie

• KenTKenT Uživatel
    upraveno 1. October 2018
    @Diamond za tento nick již v HT byl a problém nebyl. Někdo se jmenuje Černoch a někdo Diamant v tomhle bych neviděl problém. Jenže chce do HT hned po unbanu.

• WukišWukiš VIP Organizátor eventů
    Někdo se jmenuje Nigga někdo zase Luboš.. stačí jeden luboš v HT. :D

OUUU

• LubYykLubYyk Administrátor VIP
    Niekto sa volá Rockstar a niekto Wukii.
    Stačí jedného Wukiiho v AT.
    -
    Nemyslím si že hneď po ub. Je správne si podávať prihlášku do HT. Zatiaľ som PROTI.
    xoxo
  • CharllieCharllie Administrátor VIP
    Súhlasím s názorom @Diamond a som taktiež proti, tvoju prihlášku zamietam. Skús to znova o mesiac.
Tato diskuze je zavřená.