Nové speciální auta

Zdravíčko, tenhle topic se týká všech milovníků speciálních aut na serveru.
Rádi bychom udělali 3 nové spec.auta, které na serveru ještě nejsou a následně je vydražili - tudíž by se jednalo o 3 jedinečné kusy, které nikdo nemá.

Které speciální auta máme podle Vás vytvořit? :)
He looked at me the wrong way. It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way.

Komentáře

• KedlubnaKedlubna Organizátor eventů
    Inf nebo Nrg se dvěma radlicema. :D
  • NajkyxNajkyx Uživatel
    Páčil by sa mi sultán s prednou a zadnou radlicou + by mal k tomu 1 moc veľký spolier (do výšky). Bude to super vyzerať. :33
    -Láska, je jedno z bohatstiev, ktoré sa nedá ukradnúť ani kúpiť či predať. ^^
  • Marcel64SBFMarcel64SBF Uživatel
    Navrhl bych Tow Truck,Sadler,Picador,Walton,Admiral nebo DFT-30.
  • RozbadRozbad Uživatel
    Spec Tank xD
    To jsem já
  • DiegoDiego Uživatel
    Spec Savanna
  • FazoFazo Uživatel
    Ak 3, tak to nie je náhoda. Mám dokonalé 3 ... Rhino (tank), hydra, hunter. Sú tri a ak budú na serveri jediné, môže to byť fun.
    *->Google ->CTRL+C->CTRL+V Nejaké motto a holá gádža.*

420

https://www.youtube.com/watch?v=Lx1iH8DgrLE
    Obrazek
  • SallenSallen Uživatel
    freeway :-DD
  • Barkminak330Barkminak330 Uživatel
    Spec. Policejní motorku (nwm jak se jmenuje :D) & spec. Duneride :)
    V pekle mě nechtějí a pro ty nahoře jsem moc blbej, tak jsem zavítal na SFDFD a plním si sny tady!  p
     Mám sny a nebudu čekat na to, až mi je někdo zničí!
  • Domlok52Domlok52 Uživatel
    Uranus
  • GTA4EverGTA4Ever Uživatel
    Spec. PCJ 600 (alebo nejakú motorku; aj keď je motoriek v hre málo, tak si myslím, že PCJ alebo Freeway by si zaslúžili byť spec.)
    Spec. Alpha (často zabúdam, že je vôbec v hre, ale so spec. vecami ako napr. spoiler, minigun atď. by vyzerala dobre)
    Spec. Rancher (keď je na serveri spec. landstalker, prečo nepridať aj jeho väčšieho príbuzného?)
    On SFDFD since 2012 ^^
  • ErkyErky Uživatel
    Spec. Picador ;) 

• .WinteR..WinteR. Administrátor VIP
    Special enforcer

• DizzossDizzoss Uživatel
    Podle mě by to měl být take Specialní Uranus,dále bych dal specialní Rancher a do třetice by to mohl být Stallion.
    Díky Dizzoss

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.