Příběhy a historky

SpellosSpellos Administrátor
Zdravím,

jak již z názvu vyplývá, zde můžete vkládat své PŘÍBĚHY a HISTORKY co se Vám staly ať v reálném životě tak na serveru. Nehledejte v tom hlubší význam, má to sloužit pouze na pobavení. Abych to trochu rozproudil, tak se s Vámi podělím hned o první příběh :--)

Poblitá holka

Byl rok 2012 a já měl o prázdninách jet na tábor, který se jmenoval H+H, strašně jsem se těšil, protože jsem tam jel i s mým dobrým kamarádem. Hned co jsem přijel, tak jsem si to tam zamiloval a hned první den jsem tam viděl naprosto úžasnou holku, která se mi strašně moc líbila, v té době ji bylo 11 (mně 12) a tak jsem se s ní začal bavit, sice jsme spolu nemohly být na pokoji, ale furt já k ní nebo ona k nám chodila na návštěvy. Jeden večer jsem ji nemohl chvíli najít a zvonili na druhou večeři a měl jsem šílený hlad, proto jsem tam snědl asi pět krajíců chleba s pomazánkou. Ty tácky totiž nikdo nekontroloval a to je čas pro Spellosovy taktiky. Následně mi bylo strašně špatně, tak jsem šel do chatky, chvílí jsem tam ležel a najednou otevřela ta holka dveře a prej kde jsem byl, že mě všude hledala, tak jsem řekl, že jsem ji taky hledal. Řekla ať s ní jdu ven, byla už hrozná tma a tak mně vzala před táborák a začala mi říkat, že je jí se mnou dobře, vzala mě za ruku a objala s ní sebe a to byla ta nejhorší chyba co udělala! Mně se v tu dobu tak otočil kufr, že jsem ji totálně ale fakt TOTÁLNĚ poblil. Utekla do chatky se nejspíše převléct a ráno mi řekla, že jsem ten největší idiot, kterého kdy viděla... Ale to není všechno! Ten tábor odvážel jenom děcka z Ostravy, ve které bydlím a já se svým štěstím jsem se dozvěděl, že je to jedna z nejlepších kamarádek mojí sestřenice.... Do dneška je mi vždy vmeten tento příběh, vždy když jí potkám, tak se pousměje. Ale už není naštvaná, nebo tak.

Snad se Vám tento příběh líbil a budu rád, když zde taky někdo přispěje svým. :-))

Komentáře

• PoPCorNPoPCorN Uživatel
    Ahoj zdraví vás crazy a mám pro vás příběh.

Psal se rok 2012 a třináctiletý crazy měl poprvé sex.. Ale začneme od znova.
    Byl to den jako každý jiný akorát mi kamarád řekl že přijede jeho nevlastní sestra.Řekl jsem why not aspon bude sranda dlouho tu nebyla. byli jsme venku kecaly a jako každý puberťák v poslední době chlastá od 12 no tak tohle byl den dost podobný.Řekl jsme si s kamarády že uděláme (stanovačku) kdo tohle nezná tak asi nežije :D . Řekl jsem ok vezmeme nějaký chlast proč ne ale to nebylo ještě ono měl jsem kamarády který byl o 2 roky starší a měl rád weed. Tento den si pamatuji do dnes. Tak jsme tak posedávaly u ohně, hrály na kytaru a popíjely ale přišla chvíle že se odkouříme. To se taky stalo asi 2 hodiny po tom jsem se nějak začal bavit s tou holkou nechce se mi nějak říkat jméno protože by jste si jí našli :D . Povídaly jsme si a rozuměly jsme si tak jsme šli spolu pryč, šli jsme takovým lesíkem cestou na hlavní k zastávce. Na té zastávce nezkušený a zhulený crazy začal líbat z holkou ano pak to přešlo do něčeho jiného to vypisovat snad nemusím .. :D Takže crazy měl svůj první sex na zastávce která byla zakrytá byli tam jen průchod jak dveře.. ale sranda byla to že nás pak kamarádi hledaly :D a já s úsměvem na tváři vyšel ven a dal jsem si s klukama cígo :D . Pak to nějak pokračovalo a došlo to asi po měsíci se to dozvěděl můj nejlepší kamarád záraven její nevlastní brácha.. :D A co mi udělal ? NIC :D Jediné co mi řekl bylo ty si koko* ale máš štěstí že neni pravá ségra jinak bych ti ho usekl :D . Do teď se stou holkou bavím a jsme dobří kamarádi :)
  • UzivatelUzivatel Uživatel
    Komerční Pavel

Už jako malý kluk jsem dychtil po penězích a proto mi přišla každá mince dražší než můj život. To není metafora. Když mi bylo tak zhruba 5 let, tak jsem dostával za různé úkoly penízky. Například že jsem si napsal domácí úkol, že jsem utřel nádobí a tak. Neměl jsem tušení, jakou mají peníze hodnotu, takže jsem si vždy myslel, že dostávám hrozně moc peněz (přitom to byly třeba dvě koruny). No a jednou táta koupil domácí kino a já měl našetřený už spoustu drobných, takže mi to už táta později rozměňoval na větší - dvacky, padesátikoruny. A když jsem měl svoji první padesátikorunu, tak jsem si myslel, že mě bude chtít někdo okrást a proto jsem hledal různé skrýše, kam svůj poklad uschovám, aby mi to zloději neukradli. Až mě napadla perfektní schovka - jeden z reproduktorů u našeho nového domácího kina. (já dodneška přesně nevím, co to bylo za reproduktor, ale byl tam malý otvor) A já do toho otvoru dokázal prostrčit svou ruku, takže jsem jásal, že si tam schovám svoji padesátikorunu a zlodějové mi ji nikdy nevezmou, protože nemají tak malé ruce jako já. A když jednou jel táta s mámou někam pryč, tak hledal táta peněženku a já si řekl, že když mi dávají pořád peníze, tak už mi dali asi všechny, co měly. Tak jsem se slitoval a chtěl jsem jim dát svůj poklad. Takže jsem strčil ruku do toho reproduktoru, ale jakmile jsem uchopil padesátikorunu vevnitř, tak jsem zatnul v pěst, aby mi nevypadla a jak jsem měl zatnuto v pěst, tak jsem tu ruku už neprostrčil. Takže mi tam zůstala ruka a já začal hrozně brečet. No tak mi tu ruku šli máma s tátou vytáhnout, ale já tu padesátikorunu nechtěl pustit, protože jsem peníze miloval více než svoji ruku. Takže to skončilo tak, že reproduktor byl vejpůl, protože nebyla jiná možnost, jak mou ruku i s penězi odtamtud dostat. Čili jsem zničil celý domácí kino, kvůli padesátikoruně :D.
  • randomkarecekrandomkarecek Uživatel
    Vyhozené pojistky na ŠVP.

Nevím v jakém roce to bylo, ale bylo to na prvním stupni ZŠ a samozřejmě všichni víme, že většinou na švp se dělají ty největší kraviny, které jdou, psala se noc, měli jsme manželské postele a nad tou naší nesvítila lampička, tak jsme se jí snažili rozsvítit, ale nešla, tak jsme vždy museli prosit sousední manželskou postel o lampičku, to by bylo ok, přežili jsme to, ale stalo se to, že jeden z retardovanějších spolužáků, nazveme ho např. pepík, tak ten měl oblibu házet s věcmi po spolužácích, no hodil po nás flašku od coca coly, ovšem nechtěli jsme nadále vypoutávat válku Z, tak jsme si jí raději nechali a čekali co pepík udělá. Psala se noc a pepíka nenapadlo nic lepšího, kamarád nazveme ho Pinďa byl na záchodě a pepík se rozhodl naschvál provokovat po večerce tak, že rozsvicoval lampičku a provokoval, samozřejmě mě jako nejchytřejšího tvora na planetě nenapadlo nic lepšího než vystartovat s flaškou od Coca Coly a švihnout ho po ruce, když to bude vypínat, rád bych ještě poznamenal, že jsem byl v tu dobu dost velkej nervák, ovšem co se nestalo, měl jsem nervy fakt jsem ho šel praštit a jelikož jsem fakt křivej, tak jsem trefil lampiču, byl zkrat něco zableskalo a vypadly pojistky, Pinďovi na záchodě zhasly světla a nevěděl kudy má jít, tudíž jsme zřejmě vyhodili pojistky v našém pokoji.
  • kellnekellne Uživatel
    Luboss příště napiš aspoň nějakej příběh -_-
    www.youtube.com/kelllne
  • Sir_LachtanSir_Lachtan Uživatel
    Vyhozené pojistky 

Tak když bylo lachtánkovi 5 let tak si řekl že zajde k babičce, no ale jak jsem přišel k jejímu domu tak jsem si to rozmyslel a šel jsem zpátky ale stál jsem tam asi 1 hodinu než jsem si to rozmyslel a setra mě tahala furt za ruku ať už jdu ale já jsem tam stál jako tvrdý Y, ale když jsem už šli tak ségra si řekla že si doma bude navlíkat korálky tak se šla vrátit ale mě tam nechala a já se vydal domů sám ale samozdřejmě malý lachtánek si cestu nepamatoval tak šel úplně špatně a pak potkal svího nej kámoše ( byl starší asi o 3 roky ) a ten mně domů dovedl ale vzal to takovou divnou uličkou a já jsem mu někam zdrhl a šel jsem k rozvodně elekřiny ale ta byla zamčená ale bylo to hned vedle našeho domu tak mně máma uviděla a vzala mě domů, byla tam i sestra tak jsem za ní šel a sedl jsem si vedla ní na zem a když jsem uviděl otevřený šuplík a v něm nůžky tak jsem je vzal a bylo už si kolem 19:00 v zimě takže byla už tma a malého lachtánka nenapadlo nic jiného něž přestřihnout drát od lampičky které byla v zásuvce no a místo toho aby jsem něco u dělal z rozvodnou tak jsem vyhodil pojistky doma a pak v celé vesnici ale malý lachtánek se tak leknul toho jaká to byla rána že se pokakal a počůral a začal brečet máma přišla a nadala mi a dostal jsem na 14 dní zaracha jít ven no to bylo vše děkuji za pozornost omlouvám se za gramatiku bylo to psáno na telefonu 

• IzunaIzuna Uživatel
    upraveno 2. October 2018
    Malý debílek supra

Jednoho krásného dne se Supra rozhodl, že by chtěl jít na nějaký tábor, našel sem jeden který nebyl ani tak drahy
    Na tom táboře sme se učili rozdelavat oheň, postavit stan, a vše co by jsme potřebovali na stanovačku např. skončil tabor a ja šel domů. Přišel jsem domů a hned sem vyprávěl mámě co tam bylo, co jsme se tam naučili apod. máma vědela že se tam budeme učit rozdělávat oheň (samozřejmě nám každý den řikali že at oheň rozdelavame jenom pod dohledem rodičů) já sem ale mámě nechtěl říct že umím rozdělat oheň, jenomže ona to věděla jelikož telefonovala s našim vedoucím, tak mi řekla že na víkend pujdeme stanovat (byl pátek). Já byl ale nedočkaví a chtěl sem stanovat hned, jelikož sem nemel papír ani dřevo, tak sem vzal svíčku a zapalil sem ju, rozdělal sem stan a dal do něj tu svíčku, pak sem utíkal pro nejaky hračky abych se tam mohl hrát (chtěl sem tam taky spát xdd). Měl sem tam už hračky a šel sem se zatím najíst, a mamka se koukla z okna, a jen vidí jak hoří stan :D dostal sem takovou bitku že ji nikdy nezapomenu :D

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt toyota supra drift gif

Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt supra gifs

• X_Honles_XX_Honles_X Uživatel
    Čo jetu

<3 TyTotoRedqo,Lachyy,Meny,dejv,korfik :-D 

<3Ty Mate tu Sex<3

• SbqqSbqq Administrátor VIP
    seznamka alkoholiku
    ---------------------------------------------------------------------------
    {Chceš nahlásit nějakého hráče? Tak klikni »ZDE«}

{Přišel si o nějakou věc? Tak klikni »ZDE«}

{Dostal si neprávem ban? Tak klikni »ZDE«}

{Chceš si podat přihlášku do HT? Tak klikni »ZDE«}
    ---------------------------------------------------------------------------
  • WukišWukiš Uživatel VIP
    @X_Honles_X daj pribeh ti, kar

OUUU

• CharllieCharllie Administrátor VIP
    mam rad vlaky

• X_Honles_XX_Honles_X Uživatel
    @Wukiš
    nedám dej unban heheheh

<3 TyTotoRedqo,Lachyy,Meny,dejv,korfik :-D 

<3Ty Mate tu Sex<3

• MrjMrj Uživatel
    No těch příběhů je plno, takže jestli je možnost zde napsat více jak jeden, tak sem ještě nějaké v budoucnu přidám :D

FIREMAN JOHNY

Takže stalo se to asi když jsem byl ve 4 třídě, kdy jsem začal prvně kouřit. Měl jsem pořád u sebe zapalovač, kamkoliv jsem šel. No a takhle jednoho dne jsem šel do školy po škole jsem byl jako plno dětí toho věku v poškolní družině. Nepamatuji si kolik asi cca bylo, ale vím že jsem byl v družině déle než ostatní, protože moji rodiče tvrdě makali v práci a neměl mě kdo vyzvednout. No a abych se tedy vrátil k tomu zapalovači. Každá škola má pochopitelně svoje šatny na převlékání a když pro mě rodiče přišli, tak jsem se šel převléknout do normálních věcí. A pak jsem si uvědomil že mám ten zapalovač a já věděl, že rodiče se tam o něčem baví s učitelkou družiny, tak jsem té situace využil a zkoušel jsem v té šatně zapalovat věci abych zjistil co z toho nejlépe bude hořet. Do dnes si pamatuji, že nic nehořelo, ale dostal jsem se k nějakému vaku ve kterém měl někdo takové ty staré oldschool přezuvky :D Takže mě nic jiného nenapadlo než to zkusit zapálit. No a jak jsem se tam snažil to zapalovat, tak jsem slyšel mamku jak na mě volá. Takže jsem s tím přestal a šel domů... Druhý den jdu do školy a hned jak otevřu dveře, tak po celé školní chodbě byli rozházené různé přezuvky a oblečení.

Vůbec jsem netušil o co jde, tak jsem šel směrem do šatny se záměrem že se přezuji no a v tom mě zastavila učitelka, že tam nemám chodit, že celá šatna shořela a že jsou tam hasiči :DDDD A já v tu chvíli nasráno v kalhotech :D Nikdy se nezjistilo kdo to byl takže ještě že tak :DD Takže to je jedna moje z historek z mládí která se mi docela "povedla" :D 
    Oldschool hráč!  

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.