RALLYE DAKAR

TomášTomáš Server Administrátor Administrátor TS3
upraveno 12. March v SFDFD

Zdravím všechny příznivce speciálních akcí!

Minulý rok jste měli možnost se zúčastnit akce nazvané "Rally Cross", která byla pořádaná Rohliikem a Mizzardem. Letos tu pro vás máme podobnou akci, akorát s trošku jinou tématikou a v jiné lokalitě! RALLYE DAKAR. Závodit budeme celý příští týden - každý den jedna etapa. Celkem tedy 7 etap, vždy od 18:00. První dvě etapy pojedeme s vozidlem „duneride", třetí a čtvrtou etapu s motorkou „sanchez", pátou a šestou s „bf injection" a poslední, finální etapa, se pojede opět s vozidlem „duneride".

__________________________________________________

1. ETAPA - Pondělí 12.3. - 18:00 (dune)          
                                                                             2. ETAPA - Úterý 13.3. - 18:00 (dune)             
                                                                             3. ETAPA - Středa 14.3. - 18:00  (sanchez)     
                                                                             4. ETAPA - Čtvrtek 15.3. - 18:00 (sanchez)     
                                                                             5. ETAPA - Pátek 16.3. - 18:00 (bf injection + sandking)  
                                                                             6. ETAPA - Sobota 17.3. - 18:00 (sandking + quad)
                                                                             7. ETAPA - Neděle 18.3. - 18:00 (dune)           

Bodování:
                                                                                                    1. místo - 5 bodů
                                                                                                    2. místo - 4 body
                                                                                                    3. místo - 3 body
                                                                                                    4. místo - 2 body
                                                                                                    5. místo - 1 bod  

Odměny:
                                                            1. místo - 15 dní VIP + 50,000,000$ + 50 tokenů + 50 cookies
                                                            2. místo - 10 dní VIP + 50 tokenů + 50 cookies                           
                                                            3. místo - 7 dní VIP + 30 toks + 50 cookies                                  
                                                            4. místo - 50 cookies                                                                       
                                                            5. místo - 50 cookies                                                                       
                                                            6. místo - 30 cookies                                                                       
                                                            7. místo - 30 cookies                                                                       
                                                            8. místo - 20 cookies                                                                       
                                                            9. místo - 20 cookies                                                                       
                                                          10. místo - 20 cookies                                                                         

Pokud budete chtít někdo přispět peníze, kontaktujte mě ve hře. Ostatní vám určitě poděkují, o to více pak budete totiž moct vyhrát. Pakliže máte nějaký dotaz, můžete ho poslat buď sem formou komentáře, nebo mně soukromou zprávou na webu.

Komentáře

• MistrLampMistrLamp Uživatel VIP
    Dobrý nápad, těším se. :)
  • TomyKTomyK Uživatel
    Vážně ? 1 místo dostane takovou astronomickou částku a jinčí místa oproti prvnímu sou uplně odlišná ? 

My Best Friends Is Zajo :)

• iFearleszipiFearleszip Uživatel
    a to sa oplatí !

snow drifting GIF
  • iFearleszipiFearleszip Uživatel
    teším sa....
    snow drifting GIF
  • KorfykkKorfykk Helper VIP
    1
    JOOOOO, Konečně nějaká akce, jako RALYYCROSSS suppeeerr moc se těším <3 
  • TomášTomáš Server Administrátor Administrátor TS3
    Umístění po 1. etapě:
    1. KorfikFPS (5 bodů)
    2. ping.Brokada (4 body)
    3. .Mr.Dino (3 body)
    4. RnS]RedQoo]iB (2 body)
    5. RasstamanikK4K (1 bod)
    6. GamerPlays
    7. rB]MistrLamp
    8. Lu8ossk9ng.xoxo
    9. RnS]Sp3lky]iB
    10. Skill_erek
  • KorfykkKorfykk Helper VIP
    1
    Byl to pěkný závod, trasa dobrá bez problému těším se na zítra. 
    Tak nakonec menší změna.. Pátá etapa se pojede s vozidly "bf injection" a "sandking", šestá se "sandking" a "quad".
    Umístění po 2. etapě:
    1. KorfikFPS (10 bodů)
    2. ping.Brokada (6 bodů)
    3. RnS]RedQoo]iB (5 bodů)
    4. RnS]Sp3lky]iB (4 body)
    5. Mr.Dino (3 body)
    6. RasstamanikK4K (1 bod); Mrj (1 bod)
  • mistrjohnymistrjohny Uživatel VIP
    Zajímavé, mě to ukázalo že jsem byl v cily 4 a Dino přijel hned po mě... Byl jsem tam mezi 5 prvníma :/
    • Old school hráč. 
    • Bývalý Helper. 
    • Aktivní od: Červenec 2014      do: Únor 2018        (Již jsem aktivní už jen občas, skončil jsem s GTA)

upraveno 13. March
    Nebo ne 4 ale jakože místo dina a Dino hned po mě 
    • Old school hráč. 
    • Bývalý Helper. 
    • Aktivní od: Červenec 2014      do: Únor 2018        (Již jsem aktivní už jen občas, skončil jsem s GTA)

• SkillerekSkillerek Administrátor
    Toto je celkové umístění po obouch etapách ;) Takže body byly příčteny k té první :)
    Aha, tak @Skillerek děkuji za info :) Moje chyba, omlouvám se.
    • Old school hráč. 
    • Bývalý Helper. 

Umístění po 3. etapě:
    1. KorfikFPS (10 bodů)
    2. ping.Brokada (6 bodů)
    3. RnS]RedQoo]iB (5 bodů); TeenCZ (5 bodů)
    4. RnS]Sp3lky]iB (4 body); Sanman (4 body)
    5. Mr.Dino (3 body); Zrnix. (3 body)
    6. RasstamanikK4K (2 body); versace (2 body)
    7. Mrj (1 bod)
    Umístění po 4. etapě:
    1. KorfikFPS (15 bodů)
    2. ping.Brokada (6 bodů)
    3. RnS]RedQoo]iB (5 bodů); TeenCZ (5 bodů)
    4. RnS]Sp3lky]iB (4 body); Sanman (4 body); (x)SoPro (4 body)
    5. Mr.Dino (3 body); Zrnix. (3 body); Blakwood (3 body)
    6. RasstamanikK4K (2 body); versace (2 body); Bobr28 (2 body)
    7. Mrj (1 bod); Erky (1 bod)
    upraveno 18. March
    Umístění po 5. etapě:
    1. KorfikFPS (17 bodů)
    2. Sanman (9 bodů); RnS]RedQoo]iB (9 bodů)
    3. ping.Brokada (6 bodů) 
    4. Fa0n (5 bodů); RasstamanikK4K (5 bodů)
    5. RnS]Sp3lky]iB (4 body); (x)SoPro (4 body)
    6. MrDino (3 body); Zrnix. (3 body); Blakwood (3 body)
    7. versace (2 body); Bobr28 (2 body); Erky (2 body)
    8. Mrj (1 bod)

upraveno 20. March
    Umístění po 6. etapě:
    1. RnS]Korfik[2010 (22 bodů)
    2. Sanman (13 bodů)
    3. RnS]RedQoo]iB (12 bodů)
    4. RnS]Sp3lky]iB (6 bodů), ping.Brokada (6 bodů)
    5. Fa0n (5 bodů); RasstamanikK4K (5 bodů)
    6. (x)SoPro (4 body); Zrnix. (4 body)
    7. Mr.Dino (3 body) Blakwood (3 body)
    8. versace (2 body); Bobr28 (2 body); Erky (2 body)
    9. Mrj (1 bod)

Naposledy upravil Skillerek (2018-03-20 12:19:45)
    Dík za upozornění. Upraveno.
    upraveno 20. March
    Výsledky po závěrečné (7.) etapě:
    1. RnS]Korfik[2010 (24 bodů)
    2. redqoo (16 bodů)
    3. Sanman (13 bodů)
    4. RnS]Sp3lky]iB (6 bodů), ping.Brokada (6 bodů)
    5. Fa0n (5 bodů); RasstamanikK4K (5 bodů); Zoidynka (5 bodů)
    6. (x)SoPro (4 body); Zrnix. (4 body)
    7. Mr.Dino (3 body) Blakwood (3 body); StemYk (3 body)
    8. versace (2 body); Bobr28 (2 body); Erky (2 body)
    9. Mrj (1 bod); Karamelka (1 bod)

Díky moc za hojnou účast na všech etapách! Budu rád, když tu zanecháte nějaké zhodnocení celé akce s konstruktivní kritikou, abychom věděli, zda podobné akce i nadále pořádat. Gratuluji výhercům!

Odměny budou rozdány během příštího týdne:
    RnS]Korfik[2010 15 dní VIP + 50,000,000$ + 50 tokenů + 50 cookies
    redqoo 10 dní VIP + 50 tokenů + 50 cookies 
    Sanman 7 dní VIP + 30 toks + 50 cookies
    RnS]Sp3lky]iB  50 cookies
    ping.Brokada 50 cookies
    Fa0n 50 cookies
    RasstamanikK4K 50 cookies
    Zoidynka 50 cookies
    (x)SoPro 30 cookies
    Zrnix. 30 cookies
    Blakwood 30 cookies
    iB.Versace 20 cookies
    Bobr28 20 cookies
    Erky 20 cookies
    Mrj 20 cookies
    Karamelka 20 cookies

Naposledy upravil Skillerek (2018-03-20 12:20:31)
    1
    Velice povedený Dakar :) Děkuji :) Doufám že se v blízke době zas něco vymyslí :D
    • Old school hráč. 
    • Bývalý Helper. 

• REDQOOREDQOO Uživatel VIP
    2
    Děkuji za povedený Dakar <3

Now tell me: how did all my dreams turn to nightmares?
    How did I lose it when I was right there?
    Now I'm so far that it feels like it's all gone to pieces
    Tell me why the world never fights fair
    I'm trying to find

• ErkyErky Uživatel VIP
    Hodně povedená akce.. snad jich v budoucnu bude více. Dekuji za odměnu. ❤

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.