Help: GTA V - Zamrzávání na PS3

Čauex,
trápí mě problém který ne a ne a ne vyřešit. Nedávnou dobu mi stále zamrzává PS3 se hrou GTA V v herním Multiplayeru. Při zamrznutí musím naprudko (tvrdo, přes čudlík ON/OFF) vypnout celou konzoli. Vím že se tím tak ničí soubory hry i systému PS3 který je způsobem PSP (PlayStation Portable). Stačí chvíle hraní a celý systém PS3 i včetně GTA V: Online zamrzne. Prostě se to lagne tak že to nejde rozjet. Nevím jestli je to chyba u Rockstar Games, nebo v mém PS3 či Origo Kopii GTA V. Má někdo s tímto zkušenosti? Prosím, případně poraďte. Google ani Wiki mi neumí poradit.

Všem děkuju za rady i snahu mi pomoci.
In Active
"Nejsem připravená na vztah, protože žádný chlap není připravený na mě" -RancoolCZE 2k18
aircraft engineer 2k18

Komentáře

• jjjjjjjj Uživatel
    Ahoj, máš PS plus kupené cez platobnú kartu alebo normálne cez nejaký hráčšky obchod?
    Rád pomôžem keď mi trošku viac to shrnieš.
    :)

• MrjMrj Uživatel
    upraveno 28. December 2017
    Jestli se nepletu, tento web je na informace,diskuze a všechny možné rady jen k GTA Samp SFDFD, takže nechápu proč dáváš příspěvek co se týče gta V... promiň ale přijde mi to, že to sem nepatří. Ale mohu ti poradit na FB stránku kde ti 100% poradí a pomohou problém vyřešit!
    Oldschool hráč!  

• jjjjjjjj Uživatel
    Gta ako Gta si myslím.
    Pokiaĺ potrebuje pomôct s iným GTA tak si nemyslím že by sa tu nemalo davať iba SA.
    Niektorý tu píšu aj ztraty svojich hesiel, a
    sekcia Ztraty sú ešte vyšsie ako Pomoc/Navody čiže daní hráč by mal skôr spatriť tú sekciu Ztraty. Je to môj názor, a pokial je to tak ako to napísal MrJ tak sa ospravedlňujem. 

• RancoolCZERancoolCZE Uživatel
    "Ahoj, máš PS plus kupené cez platobnú kartu alebo normálne cez nejaký hráčšky obchod?
    Rád pomôžem keď mi trošku viac to shrnieš.
    "

Ahoj, PSPlus nemám. Problém nastává u vojenské základy kde si chci ukrást Lazera. (stíhačku). V ten moment mi to po cca 10-30sekund zamrzne celý PS systém včetně  GTA: Online i PS3. Při zamrzávání mi nefunguje ani Home Button který slouží k vypnutí hry, odepisování hráčům do zpráv na PSN, Nastavení PS3, apod.. Jak jsem psala výše, PS3 musím naprudko pomocí tlačítka ON/OFF vypnout. Co se týče mého GTA V tak jest koupený z Obchodu. Z prodejny.

---

"Jestli se nepletu, tento web je na informace, diskuze a všechny možné rady jen k GTA Samp SFDFD, takže nechápu proč dáváš příspěvek co se týče gta V... promiň ale přijde mi to, že to sem nepatří. Ale mohu ti poradit na FB stránku kde ti 100% poradí a pomohou problém vyřešit!" 

Jestli se ti tento Topic nelíbí, můžeš si stěžovat. Nemusíš vůbec odpovídat na tento příspěvek. Jedná a o POMOC komunity SFDFD která mi s tím může poradit. Dle mne to patří zde jinač by to tu nebylo. Stránka by se mi hodila. Napiš mi jí prosím.

---
    "Gta ako Gta si myslím.
    Pokiaĺ potrebuje pomôct s iným GTA tak si nemyslím že by sa tu nemalo davať iba SA.
    Niektorý tu píšu aj ztraty svojich hesiel, a
    sekcia Ztraty sú ešte vyšsie ako Pomoc/Navody čiže daní hráč by mal skôr spatriť tú sekciu Ztraty. Je to môj názor, a pokial je to tak ako to napísal MrJ tak sa ospravedlňujem. 
    "

Dle mne máš pravdu.  GTA jako GTA. Já si myslím že tato stránka je udělaná proto aby si hráči navzájem pomáhali, nikoli nepomáhali. 

In Active
    "Nejsem připravená na vztah, protože žádný chlap není připravený na mě" -RancoolCZE 2k18
    aircraft engineer 2k18

• KyBLKuBAKyBLKuBA Hlavní Administrátor
    Že by byla chyba ve straně GTA V nebo Rockstaru bych asi úplně vyloučil. 
    Zkus si zkontrolovat všechny kabely, zda jsou dobře upevněny a případě otevřít PS3 jestli to tam třeba není zasviněné od prachu

• jjjjjjjj Uživatel
    upraveno 2. January 2018
    Je možné že pri inštalácii hry môže chýbať nejaký script alebo niečo také.
    Alebo CD poškrabané.
    Ja napríklad mám staré CDčka dajme tomu mám mafiu 1 už od vydania hry. (2002) už to mám dlho. A tiež keď to zapnem a začnem strieľať tak mi to začne riadne sekať. Niekedy zamrzne až a tiež musím takto vypnuť ( Akurat sa jedná o PC ).
    Len som skušal po dlhej dobe to zapnúť. Podľa mna na strane PS3 chyba  bola by len vtedy keď ho máš dlho. A môže byť aj to keď veľa krát si dávala a vyberala cdčka ( striedala ) tak sa tam niečo poškodilo a poškrabalo to cd. Ako už by si mala vedieť že ked sa cdčko poškrabe tak sa hra začne bugovať, sekať, alebo tam chyba textúra. Možné to je. 
    Veľa šťastia.

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.