CHRISTMAS EVENT 2K17

Za poslední 3-4 dny bylo na serveru denně 90-108 lidí díky skvělému teamu našeho serveru a to za pomocí našeho Admin Teamu kteří pro nás dělají jen to nejlepší a snažej se naší komunitu nadhodit vpřed a jet za tím co měsíce budují..Aktivutu a hratelnost hráčů,jejichž oplatou admin teamu je opravdu hratelnost v takovým počtu hráčů,děkujeme snad tyto Vánoční svátky budou tak jak to bylo dnes,perfektní komunita,no stress,žádné hádky tak jak tyto svátky mají být :) Ještě jednou děkujeme :)

Dík nepatří jen Admin Teamu,ale i lidem z Helper Teamu kteremu patří taktéž obrovské díky,ale komu hlavně? Jen vám hráčům že dokážete být trpělivý na vaše otázky následně naše odpovědi a hned neodejdete jste důkaz perfektní komunity jak jsem již zminoval :) Že dokážete přetrpět některé hádky a nezačlenovat se do nich at už je to váš příbuzný,doslova z rodiny nebo váš kamarád.

Děkujeme že naše pocity s tímto serverem sdílíte a budem za to rádi nadále :)

Na eventu bylo 67 lidí,obrovský pokrok <3 SFDFD Family navždy.. <3

Video na upoutání 
↓     ↓     ↓     ↓     ↓     ↓     

sarkastick ernobl GIF

Komentáře

• StemYkStemYk Uživatel
    Bezva video! Nezapomeňte dojít i zítra v 18:30 na další Vánoční event. :)
    He looked at me the wrong way. It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way.

• SkillerekSkillerek Uživatel
    Tento bug s ghost modem se děje už déle..Kolikrát se mi stalo, že jsme s Prknem stavěli nový race, když jsme ho jeli v ghost módu a projeli sebou, tak se nám auto poškodilo.. Na video jsem nekoukal, ale podle toho co jsi psal usuzuji, že se jedna o tento bug. 
  • REDQOOREDQOO VIP
    Za nic nemohu,tak či tak či onak jsme bojovali o 3.misto a na moje osobní lagy to nehazej XD Však šlo o srandu a zábavu těch 750k ti můžu dát žíly mi to netrha,ty crashe co jsi tam házel co jsou zaznamenany ve videu jsou pro srandu moc sis to vzal VÁŽNĚ XDDD

sarkastick ernobl GIF
  • REDQOOREDQOO VIP
    Nic jsem nemel sam jsi to videl na videu normálně jsi mnou projel :D Ja sem se ti smal pac jsem nepochopil ty tvoje crashe o to víc ten u te dalnice s bulletem jak ses vycrashnul na střechu <:D 

sarkastick ernobl GIF
  • REDQOOREDQOO VIP
    https://ctrlv.cz/4fDY A tady se ti nic nestalo,nahoda

sarkastick ernobl GIF
  • SbqqSbqq Administrátor VIP
    Redqoo ale je pravda že na tom tvém videu jsou vidět lagy.. Takže to mohlo být tím.
    ---------------------------------------------------------------------------
    {Chceš nahlásit nějakého hráče? Tak klikni »ZDE«}

{Přišel si o nějakou věc? Tak klikni »ZDE«}

{Dostal si neprávem ban? Tak klikni »ZDE«}

{Chceš si podat přihlášku do HT? Tak klikni »ZDE«}
    ---------------------------------------------------------------------------
  • REDQOOREDQOO VIP
    Dobry ano lagy tam byli konec,to neni zadny videjko na moje lagy ale paradni server END..

sarkastick ernobl GIF
  •  super :) 
  • SkillerekSkillerek Uživatel
    @Brokada Ano, auto to přetočí/odhodí 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.