bug pri zakladaní derby

Dobrí deň včera večer som zakladal derby pre seba a pre kamaráta dal som zápisné na sumu 55000 akonáhle som dal pripojiť tak ma pripojilo do úplne iného derby zo zápisným 10 000 000 a tak som prišiel o 10 000 000 dalo by sa mi tých 10 000 000 pripísať naspať keďže ma nepripojilo na moje derby za 55000 ale na úplne iné za 10 000 000 za vyriešenie problému vopred ďakujem.

Komentáře

• TomasHasTomasHas Uživatel
    upraveno 16. September 2017
    Za chyby v texte sa ospravedlňujem.
  • jjjjjjjj Uživatel
    Nenapísalo ti to niečo v zmysle že nejde ti vytvoriť derby lebo už je jedno založené? Lebo hneď po založeni derby ťa to automaticky pripoji už samo. A je možne že ti to napisalo nejako si si to nevsimal, dal si /derby a pripojilo ťa to už v vytvorenom derby.

A myslím si že to je tvoj problém že si sa poriadne nepozeral.

• CattenSteinCattenStein Uživatel
    Keď sa pripájaš na derby tak ti to ukazuje za akú sumu to derby je.A druhá vec na derby so zápisnim 10 000 000$ sa môžu pripojiť len VIP hráči a ty VIP učet nevlastníš.
    Daj Relaxovi chlast a sleduj čo sa stane.. 

• StalkerStalker Uživatel
    10 mg mužeš i bez vip :D 
  • CattenSteinCattenStein Uživatel
    Diky Stalker a ospravedlňujem sa za chybu.Na derby derby za 10 000 000 sa môžeš pripojiť aj bez VIP.
    Daj Relaxovi chlast a sleduj čo sa stane.. 

Nie nenapísalo a príkaz /derby som dal vybehla ta tabuľka kde sa zadáva suma zápisného dal som 55000 a potom som dal pripojiť.
    a nepripojilo ma na moje derby za 55000 ale na derby za 10 000 000.
    Je podľa mňa možné že niekto kto vytváral derby za 10 000 000 ho vytvoril o pár sekúnd skôr ako ja.
  • jjjjjjjj Uživatel
    To je tiež možné. :-)

• StemYkStemYk Uživatel
    Těch 10 mega ti vrátím, koukal jsem do logu a šlo opravdu o bug, že to někdo udělal o trochu dříve než ty.
    Napiš mi ve hře, lock
    He looked at me the wrong way. It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way.

Tato diskuze je zavřená.