HT - Nábor ; Dennyáš

Vaše herní jméno: prcamto_dennyas (změním to, je to neslušný)
• Věk: 13, ale v Září mi bude 14. ( Někteří mě podle hlasu i chování odhadují na více )
• Počet nahraných hodin: Něco kolem 30, ale zkušenosti se serverem mám poměrně vysoké. Hrával jsem tu i za jiné postavy.
• Kontakt na Skype: dennywaster123
• Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás): Jmenuji se Denis, mám svůj vlastní smysl pro humor který někteří ocení. Dělám si srandu sám ze sebe a nedělá mi problém se sebeovládat. Po večerech se vždy rozjedu takže se chovám více méně jako retard, ale vím co můžu a co ne. Mám s administrováním zkušenosti, sice ne z GTA SA, to bych adminoval poprvé, ale třeba jsem administrátor na facebookové stránce Herní Zajímavosti a vím jak komunikovat s lidma, jak se knim chovat.
• Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD): na SFDFD máte plno prací které vás můžou zabavit a také vám vydělat peníze, máte tu /mise. Budte kombajnista, sekač trávy či policista. A jestli máte rádi nelegální cestu tak si vyberte vykrádání domů či obchodů. Jestli si chcete zastřílet tak se připojte k nějákému gangu a zabíjejte pro území. Je tu také plno zápasů at to jsou derby, suma, dragy, závody, duely. Je tu také aktivní STAFF team který pořádá často eventy ve kterých se dají také vydělat peníze.
• Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT: Jo, souhlasím s pravidly a podmínkami.

Komentáře

• DennyasDennyas Uživatel
    A taky bych chtěl připomenout, že jsem se částečně podílel na grafice pro server. Na game-list.eu jsem dělal banner a také ty pěkné štítky co máte v podpisech a ukazují vaše staty sem dělal já.
  • randomkarecekrandomkarecek Uživatel
    Nejsem nic, ale musím tu něco napsat.
    Sice se přihláška může dát 1x do měsíce, ale tenhle hráč dostal absolutní zamítnutí ze strany Toma, jelikož je nové SA, tak by se podle mého mohl více zhodnotit momentální stav hráče a celkově, tento hráč jak již už píše je zkušený a dle mého by se nemělo hledět na stupidní pravidla, když i tak většina lidí je nedodržovala a je tam kde jsou, hráč se umí chovat a je vyspělý, což se o většině v jeho věku říci doopravdy nedá.
    Něco kolem 30, ale zkušenosti se serverem mám poměrně vysoké. Hrával jsem tu i za jiné postavy.
    Je naprosto zbytečné tímto pádem zamítat přihlášku z důvodu nedostatku hodin, stejně má podle mého zakryté /info pro hráče, takže to jako štítek nic nezmůže.
    Věk: 13, ale v Září mi bude 14. ( Někteří mě podle hlasu i chování odhadují na více )
    Měli by jste vůbec ocenit, že vás neodrbal, když má hrubší hlas a vyspělejší chování než ostatní na jeho věku.
    Odvaha říct pravdu se cenní a za to má u mě +1.
    Též můžete říct, že si má počkat ty 2 měsíce, ale proč by někdo musel čekat takovou dobu, když vy máte tu moc, aby čekat nemusel?
    K závěru bych chtěl povědět, že by též bylo moudré mu tu přihlášku nechat otevřenou z důvodů, které jsou nahoře. Samozřejmě si uvědomuji, že tu píšu off-post, ale myslím že mám k tomu dosti co říct.
  • DennyasDennyas Uživatel
    Marekkgfx, děkuji za response :)
    Také bych se chtěl "pochlubit" svým grafickým podpořením SFFDFBDFB (SFDFD) Freeroamu http://imgur.com/a/1ML8f
  • Ble1sBle1s Uživatel
    Ja súhlasím s prijatím
    (Pomáha hráčom, Je Aktívny, Nenadáva)
  • UzivatelUzivatel Uživatel
    Přijat
Tato diskuze je zavřená.